Solis pretī pilnībai

Autors: pece, 2012. gada 24. maijs, 00:00:00
Solis pretī pilnībai

Tā tas dzīvē iekārtots, ka visa dzīve - no dzimšanas līdz kapam ir pakārtota izaugsmei vienā vai citā veidā. Es varu tikai minēt, kas ir tas, ko man vajadzētu iemācīties, jo neviens jau to nepateiks.

Šogad, arī šajā pavasarī es turpinu mācīties un pilnveidoties pozitīvismā. Tas mazais Urkšķis, kurš manī sēž un burksķ ir lēnām jāpāraudzina. Urkšķis ik pa laikam pīkst - re, re - viņam viss no gaisa krīt, bet  viņai neko neredzošais vīrišķis apkārt danco, un tam tur - paskat kāda resna pakaļa.

Urkšķa - burkšķa pāraudzināšanai esmu pieķērusies jau gadus piecus atpakaļ, kad dzīve izsniedza spot zīmi - manas lauztas kājas izskatā un dažus citus dzīve spārbaudījumus bonusā. Šis laiks man lika saprast, ka Urkšķis - burkšķis, kas mīt manī ir jāpāraudzina, jo ļoti daudz kas ir atkarīgs tieši no manis un manas attieksmes pret dzīvi un notikumiem tajā.

Tā nu ik dienu sāku ar sveicienu jaunai dienai, bet ik vienā notikumā cenšos saskatīt labo tieši priekš manis. Jā, arī tad, ja šķiet viss ir tik netaisnīgi, mēģinu ieklausīties sevī un padomāt un censties saskatīt, ka varbūt nav tik traki un vienu durvju aizvēršana ir kā iespēja atvērt citas jaunas durvis un kas zin varbūt aiz tām būs daudz labāks lietas priekš manis.

Kursus gan neapmeklēšu, literatūru gan, bez tam tā bieži vein nonāk manās rokās tieši tad, kad to vajag, it kā no nekuries un ne vienmēr vari saprast kāpēc to paņēmi un sāku lasīt, bet noder!

Jā, tā ar izskatās, ka šis gads būs pārmaiņu laiks un varbūt labi vien ir, lai arī pašlaik tā īsti nešķiet. Es gribu pacelties spārnos un lidot un sajusties labi, un zinu, ka tā arī būs!

Pastāsti, kā tu sevi pilnveido šajā pavasarī, piedalies blogu konkursā un laimē vērtīgas balvas! 

Pievieno savu blogu šeit>>