Šodien strādājat vai atpūšaties? Dienas pļāpas>>

Autors: sandijasieviesuklubs, 2012. gada 28. aprīlis, 09:00:00
Šodien strādājat vai atpūšaties? Dienas pļāpas>>

Manos plānos ir pavadīt šo laiku pēc iespējas ārā, ieelpot neatkārtojamo zāles smaržu, ugunskuru dūmus, vēju, jūru, tā pa īstam beidzot atmosties pavasarim!

Klāt lielās brīvdienas! Ko jūs plānojat paveikt? Es gribu pavāļāties, paskatīties kādu filmu, uztaisīt mīļajiem ko garšīgu, izskriet krosiņu un vienkārši AT-PŪS-TIES!

Vakar biju uz brīnišķīgu koncertu, Radio koris, Sakrālie dziedājumi. Mūžīgā gaisma. Jā, tiešām, gaismas tagad manī ir ļoti daudz un arī viegluma.

Vēl es esmu sākusi ticēt zīmēm - vai jums ir kādreiz tā bijis, ka kaut ko lūdzat Augstākajam un Viņš to tiešām dod? Kaut kas esmes struktūrā nostrādā visnegaidītākajā brīdī un varbūt citādāk nekā prasīts, bet tomēr rezultāts ir par labu. Lasīju -  ja lūgšanas piepildās, tad tā ir labas karmas zīme:) Ja sastrādātas sliktas lietas, ne vienmēr dabūsi no Visuma to, ko vēlies..hm, te ir ko padomāt The Secret cienītājām. Vēlēties vajag, vēlēšanās piepildīties tiešām var, bet tikai tad, ja būsim pelnījušas...

Parunājam šodien par visu, kas uz sirds!

Aicinu jūs piedalīties arī SK Lielajā pavasara konkursā, kur blogojam par Kā Tu uzturam sevi formā?

Kā arī, vai redzējāt, ka SK pērļu pavasaris? 2 nedēļu laikā kāda no jums tiks pie īstu pērļu rotu komplekta! Aizpildi konkursa anketu un piedalies cīņā par pērlēm>>

Mana šodienas dziesma no Florence&The Machine fantastiskā pēdējā albuma