Slimības, kas kaut ko mums māca (?) Padiskutējam!

Autors: sandijasieviesuklubs, 2012. gada 30. janvāris, 00:00:00
Slimības, kas kaut ko mums māca (?) Padiskutējam!

Šo to zinu par čakrām un enerģijām. Esmu daudz grāmatu izlasījusi par dziedniecību, mans vīrs ar to arī nodarbojas, enerģētikas lietas man nav svešas, tāpēc, kad dažas dienas atpakaļ pēkšņi man tika atņemta mana skaļā, valdonīgā balss, sev uzdevu jautājumu - kāpēc? Kāpēc es guļu gultā, ar tekošu degunu un pilnīgi pilnīgi bez balss?

 

Pirmās kakla sāpes parādījās, kad ļoti pārdzīvoju kādus nepareizi izteiktus un pārprastus manus vārdus. Mēs taču bieži neapdomājot pasakām kaut ko,kas pēc tam ļoti sāpina kādu tuvu cilvēku. Arī tad jau paliek ne pārāk labi ap dūšu - ak, es taču tā negribēju. Vārdam, valodai ir ļoti liels spēks. Man sanāca kāds kuriozs, kur tiešām - es pateicu, bet to pārprata un bla bla bla, ķēde aizgāja tālāk..

 

Kad ieraudzīju savu vārdu sekas, man burtiski uzkāpa kamols kaklā. Momentā parādījās pirmās sāpes un slimības simptomi. Gribējās gulēt gultā un kaukt, taču asaras nenāca. To vietā sāka tecēt deguns.

 

Var jau teikt - eu, nu liecies mierā, apkārt plosās gripa! Taču, es tiešām šo slimību sajutu - kā tā rodas kā sekas manai rīcībai.

 

Guļot uz slimības gultas, sāku šķetināt info par čakrām. Par kakla čakru jeb 5., Vissudha čakru atbild viss, kas iznāk no mums ārā - valoda, komunikācija, kreativitāte. Ja šī čakra nav balansā - kakls sāp, ir problēmas ar balsi (mans gadījums!), tas liecina par blokiem. Slimība nav ilgi jāgaida, ja nav līdzsvara.

 

Mani asie nepārdomātie vārdi, kas aizvainoja ļoti daudzus cilvēkus = pilnībā pazudusi balss.

 

Varu runāt tikai čukstus!

 

Kamēr es te ņemos šķetināt savu karmu, mani bērni līksmo! Mamma vairs nevar komandēt! Nav skaļas balss, nav bērnu ietekmēšana ar valdonīgiem, norādošiem tekstiem. Arī savā ziņā lika man pārdomāt, ka slimība parāda, kur ir mūsu kļūdas!:)

 

Vai arī jums tā ir bijis, ka saslimstat un zināt, kāpēc?