Slimības, kas kaut ko mums māca (?) Padiskutējam!

sandijasieviesuklubs
sandijasieviesuklubs 30. janvāris 2012 00:00
4268

Šo to zinu par čakrām un enerģijām. Esmu daudz grāmatu izlasījusi par dziedniecību, mans vīrs ar to arī nodarbojas, enerģētikas lietas man nav svešas, tāpēc, kad dažas dienas atpakaļ pēkšņi man tika atņemta mana skaļā, valdonīgā balss, sev uzdevu jautājumu - kāpēc? Kāpēc es guļu gultā, ar tekošu degunu un pilnīgi pilnīgi bez balss?

 

Pirmās kakla sāpes parādījās, kad ļoti pārdzīvoju kādus nepareizi izteiktus un pārprastus manus vārdus. Mēs taču bieži neapdomājot pasakām kaut ko,kas pēc tam ļoti sāpina kādu tuvu cilvēku. Arī tad jau paliek ne pārāk labi ap dūšu - ak, es taču tā negribēju. Vārdam, valodai ir ļoti liels spēks. Man sanāca kāds kuriozs, kur tiešām - es pateicu, bet to pārprata un bla bla bla, ķēde aizgāja tālāk..

 

Kad ieraudzīju savu vārdu sekas, man burtiski uzkāpa kamols kaklā. Momentā parādījās pirmās sāpes un slimības simptomi. Gribējās gulēt gultā un kaukt, taču asaras nenāca. To vietā sāka tecēt deguns.

 

Var jau teikt - eu, nu liecies mierā, apkārt plosās gripa! Taču, es tiešām šo slimību sajutu - kā tā rodas kā sekas manai rīcībai.

 

Guļot uz slimības gultas, sāku šķetināt info par čakrām. Par kakla čakru jeb 5., Vissudha čakru atbild viss, kas iznāk no mums ārā - valoda, komunikācija, kreativitāte. Ja šī čakra nav balansā - kakls sāp, ir problēmas ar balsi (mans gadījums!), tas liecina par blokiem. Slimība nav ilgi jāgaida, ja nav līdzsvara.

 

Mani asie nepārdomātie vārdi, kas aizvainoja ļoti daudzus cilvēkus = pilnībā pazudusi balss.

 

Varu runāt tikai čukstus!

 

Kamēr es te ņemos šķetināt savu karmu, mani bērni līksmo! Mamma vairs nevar komandēt! Nav skaļas balss, nav bērnu ietekmēšana ar valdonīgiem, norādošiem tekstiem. Arī savā ziņā lika man pārdomāt, ka slimība parāda, kur ir mūsu kļūdas!:)

 

Vai arī jums tā ir bijis, ka saslimstat un zināt, kāpēc?

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
rrr 30. janvāris 2012 19:16

Man bija kāda radiniece, kas noteikti pārspēja šī raksta autori gan valdonīgumā, gan kritizēšanas mākslā. Viņas trīs vīri, lāga cilvēki, nomira ar sirdskaitēm, bet viņa pansionātā sagaidīja 102. gadu un nomira miegā. Līdz pēdējai dienai viņa mācīja visus, kā sēdēt un kā nesēdēt, kā ar mašīnu pareizi braukt un kādus cepumus nevajag ēst. Izbesīja visus līdz kliņķim, bet pašai - nekas. Tā ka - mazgājiet rokas, vīrusu laikā izvairieties no publiskām vietām, ēdiet pilnvērtīgu uzturu, kustieties svaigā gaisā, neļaujiet stresam uzvarēt savu saprātu un dzīvojiet veselas! ;)

pelukins 30. janvāris 2012 14:35

Taja ir tik daudz patiesibas, ka apstulbu. Sen vairs so neapstridu! ;)
Es nevaru pienemt ne sevi, ne situaciju, ne kadu konkretu emociju, lamaju sevi un citus domas, bet censos to nedarit, lidz ar to lamas, ipasi pret sevi, riju nost. :O Radoso aktivitasu atliksanai ir cits iemesls. :)
Tira patiesiba.

pece 30. janvāris 2012 12:25

Slimība ir kā stopsignāls, kas dod mums iespēju iedziļināties sevī un savā rīcībā ;)

sandijasieviesuklubs 30. janvāris 2012 11:49

apsveica drīzāk par to, ko esmu no tās sapratusi

sandijasieviesuklubs 30. janvāris 2012 11:48

tikko man bija saruna caur skype ar manu jogas skolotāju no Rišikešas, Indijā. Izstāstīju viņam par savu pieredzi un viņš mani apsveica:)Apsveica ar slimību, iedomājieties?:)

pece 30. janvāris 2012 10:21

Kādus gadus, nu jau esmu par to aizdomājusies, ka slimību cēloņi lielā mērā "nāk no galvas" un esmu atklājusi šādas tādas sakarības, kuras tiešām strādā. Tomēr, joprojām, neesmu pārliecināta, ka cilvēks spēj vienmēr "pieķert" savu uzvedību sākumstadijā un to mainīt, kamēr slimība vēl tikai ir ceļā pie mums.

blue 30. janvāris 2012 00:58

Parasti nav nekada sakara ar nervu sistemu kaklam.
Bet, iedomajaties pati sevi Teatra zaales prieksha......
Juus saprataat, ka iespejams buus jaarunaa ar visiem.... ROFL

blue 30. janvāris 2012 00:53

Strutojosha angina- hroniska angiina. Kakls,kas pilns ar strutaam,ko smeereee ar joda shkiidumu vai izsuuc ar garu adatu.

blue 30. janvāris 2012 00:51


Mulkibas. ;)
Tas ir uz nervu pamata.

Parasti arsts iesaka 2 dienu atputu.
Man sagadijaas uz maasas kaazaam. 20 minutes pirms izbraukshanas uz baznicu...
Nevareju arii runat tostu- arsts aizliedza.
Visu bernibu slimoju ar hronisku angiinu.

Sandija-
Iespejams, toreiz jums tika noslegta mute, lai apstatos un neteiktu neko citu nevajadzigu.
Parejais iespejams bija taisniba, kuru citiem bija jasagremo.
Un, iespejams tikaat lielaas temperaturas svarstibaas. (F)

astronija 30. janvāris 2012 00:12

Psihoterapeits un homeopāts Valērijs Siņeļņikovs skaidro, ka sāpes kaklā var veidoties tad, ja tu atturies no rupju vārdu izteikšanas, „norij”, apspied sevī savu niknumu un citas emocijas vai baidies pateikt skaļi to, ko domā. Foto- ayushveda.com
Sāp kakls? Jāpadomā, kādas emocijas ‘noriji’! (1)
Autors: SievietesPasaule.lv
10.08.2011.
Saglabāt kā mīļāko rakstu
Kakls sāp, iekaisis sarkans, grūti norīt pat siekalas – vai tā tev ir pazīstama sajūta? Ezotēriķi uzskata, ka sāpes kaklā (angīna, faringīts, laringīts) mūs piemeklē noteiktos brīžos un tāpat kā citas sāpes ir uzstājīgs signāls aizdomāties par sevi.

Psihoterapeits un homeopāts Valērijs Siņeļņikovs skaidro, ka sāpes kaklā var veidoties tad, ja tu atturies no rupju vārdu izteikšanas, „norij”, apspied sevī savu niknumu un citas emocijas vai baidies pateikt skaļi to, ko domā. Tādos gadījumos tava rīkle tūlīt pat reaģē uz to ar iekaisumu. Tas ir sava veida šķērslis pirms aizliegtā izteikšanas.

„Cilvēki ar iekaisušu kaklu nespēj izteikt sevi, savu attieksmi, pastāvēt par sevi, palūgt to, ko vēlas. Viņi paši rada sevī dažādus šķēršļus un pēc tam no tā cieš,” raksta V. Siņeļņikovs.

Viņš uzsver, ka vēl viens svarīgs kakla sāpju cēlonis var būt savas mazvērtības izjūta: „Visi mazvērtības kompleksi noteikti iziet cauri rīklei, jo cilvēks sevi tad pastāvīgi lamā, pauž neapmierinātību ar sevi, savu izskatu vai savu rīcību. Un zemapziņas saprāts ir spiests izraisīt slimību, lai pasargātu mūs no mums pašiem. Pēc šā paša principa zemapziņa rīkojas arī tad, ja mēs lamājam un kritizējam citus.”

Dziedniece Līza Burbo kakla sāpes skaidro līdzīgi. Viņa norāda- ja cilvēks jūt sāpes kaklā rīšanas laikā, viņam sev jāuzdod jautājums: "Kādu situāciju man dotajā brīdī ir grūti norīt?” Iespējams, tā ir kāda spēcīga emocija vai nevēlēšanās pieņemt kādu cilvēku vai jaunu ideju. Tāds apgrūtinājums cilvēkam izsauc niknumu un agresiju vērstu pašam pret sevi vai uz citu cilvēku.

L.Burbo uzsver, ka tieši kaklā atrodas centrs, kas atbild par radošo. Tāpēc, ja tev sāp kakls, tev jādod sev tiesības radīt un darīt visu, ko tev gribas, nevainojot sevi un nebaidoties traucēt citus. Tajā vietā, lai dusmotos uz sevi par nepareizi pieņemtu lēmumu vai neapdomīgu rīcību, iemācies ar mīlestību pieņemt to, ko radi. Tikai tā tu vari atvērt savu individualitāti.

Viņa arī atzīmē, ka kakls savieno sirdi un galvu, kas metafiziskajā līmenī nozīmē - mīlestību pret sevi un ES esmu. Veidojot dzīvi atbilstoši savām patiesajām vēlmēm, tu realizē savu individualitāti, savu ES esmu. Tāpēc, ja tu ļausi sev dzīvot tā, kā tu pati vēlies, nevis klausīsies, ko saka apkārtējie, attīstīsies arī tavas radošās spējas.

Avoti- Līza Burbo ‘Tavs ķermenis tev saka- Mīli sevi!’ / Твое тело говорит «Люби себя!»

Valērijs Siņeļņikovs „Izproti savu slimību!”
Pati arī ķēros pie šīs grāmatas izlasīšanas.

pelukins 29. janvāris 2012 19:41

Kads zina, ko nozime strutojosa angina?...
Ktru reizi, kad saslimstu, domaju, ko esmu nepareizi izdarijusi. Reizem atrodu. Ir daudz spilgtu piemeru. Bet sobrid isti atrast iemeslu nesanak. :S Ka ir ar to strutojoso anginu? :^)

kresila 29. janvāris 2012 15:50

Pilnīgi piekrītu teiktajam Kad ārsti pateica, ka ar kaiti būs jādzīvo mūžīgi un nekādas zāles nelīdz, manās rokās nonāca Siņeļņikova grāmatas. Tagad viss kārtībā, pati esmu vesela, dažreiz kaite liek manīt, bet tad ātri pārdomāju savu dzīvi, kur esmu kļūdījusies un viss ok. Bērni arī vairs neslimo. Tagad vīrs jāved pie veselības. Vēl nesanāk, bet mācos.

astronija 29. janvāris 2012 12:44
bizite 29. janvāris 2012 12:02

Jā, jā, viss sākās galvā, lai gan daudzi to negrib saprast un pieņemt.Vieglāk jau vainu novelt uz kādu citu, nevis paskatīties uz sevi. Lai vai kas tas būtu, bet kaut kas varenāks tas ir par mums! :)

bizite 29. janvāris 2012 11:55

Par visiem 100% es tev piekrītu. Arī es pie tā piestrādāju, ko saku, ko domāju. :)

ine 29. janvāris 2012 11:18

Gandrīz vienmēr zinu, kāpēc saslimstu, un ne jau vīrusu dēļ! Es ticu, ka visas slimības nāk no iekšpuses, no tā, kā mēs dzīvojam, ko domājam, ar kādām jūtām un sajūtām sagaidām katru dienu. Tfu, tfu, tfu - sen neesmu slimojusi! Tas ir likumsakarīgi, jo pēdējo gadu ļoti daudz strādāju ar sevi tādā ziņā. Gandrīz katru savu vārdu un darbību pārdomāju. Man pie tā IR jāpiestrādā, jo pēc dabas esmu ļoti valdonīga, kašķīga, impulsīva :) Prieks, kad dzirdu sev tuvu cilvēku sakām, ka esmu kļuvusi labāka, sakārtotāka.
Par bērnu slimošanām runājot - klepus, astma utml. kaites, tur es ticu, ka liels "nopelns" ir no vecāku puses... vecāku attiecības. Zinu, ka daudzi to noliedz, lai neskatītos patiesībai acīs :) Arī mamma, apspiežot savu bērnu, pārāk turot savā azotē, nodara bērnam tikai ļaunāk. Es un mans dēls tam esam dzīvi piemēri. Tagad viss iet uz labo pusi. Kā jau teicu - piestrādāju :)

smukaa 29. janvāris 2012 11:15

Sveikas!Īpaši neesmu slimojusi kā sapratu,kas viss ir galvā;)
Ja negribi,lai tevi kāds "noskauž" vai "uzsūta slimību",domās var ap sevi izveidot tādu kā "apvalku",kas visu ļauno un slikto kā batuts atmet atpakaļ..;)
Protams,pret daudzām zemes slimībām (rota vīruss,saaukstēšanās,tuberkuloze utml.) palīdz siltas zeķes,sīpoli,ķiploki,medus un bieža roku kā arī produktu mazgāšana;)
Jo vakar kāds zinātnieks-iesācējs veica eksperimentu,kur vairāk ir visādu slikto baktēriju..rezultāts bija šokējošs,ka uz sabiedriskās tualetes roktura ir tik pat baktēriju kā uz dzēriena buņdžiņas (un tagad padomājam,vai mēs katru reizi pirms dzeram no buņdžas,vismaz nomazgājam to?).. :S
Secinājums viens,sargā sevi un Dievs tevi sargās!!! ;) (ja netic Dievam,var izvēlēties,ko citu..Visumu,piemēram)
Sandija,ātru izveseļošanos (F)

Kā pievienot rakstus Sieviešu Klubā?

PAMĀCĪBA: Kā pievienot rakstu/fotoblogu/video Sieviešu Klubā?

PAMĀCĪBA: Kā pievienot rakstu/fotoblogu/video Sieviešu Klubā?

Kādēļ sākt blogot Sieviešu Klubā?

Kādēļ sākt blogot Sieviešu Klubā?

Redaktores sleja

Pārmaiņas...

Pārmaiņas...

Kādi konkursi notiek Sieviešu klubā

Skaistumkopšanas balvas, kino un teātru biļetes, grāmatas

Horoskopi

Horoskopi: ko zvaigznes sola jūlijā

Horoskopi: ko zvaigznes sola jūlijā