Šķīrāmies, jo TĀ cita nobūra manu vīru!

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 5. septembris 2014 00:30
6265

Sieviešu Kluba forumā kādu laiku atpakaļ jūs visas diskutējāt par to, vai iespējams aizburt vīru un kā dzīvot pēc tam, kad šis fakts ir atklāts? Lūk,  arī bioenerģētikas speciālista Andžeja Reitera viedokli šajā jautājumā.

Lūk, šādu komentāru un jautājumu vienlaikus Sieviešu Kluba foruma sadaļā ierakstīja mūsu lasītāja:

 

„Jau pirms kāda laiciņa izšķīros no vīra, savu bērnu tēva. Gāja laiks un draudzenes pierunāta aizgāju pie ļoti labi pazīstamas un izslavētas zīlnieces. Viņa izlika kārtis un par manu pagātni stāstīja tā, ka to izdzīvoju vēlreiz. Bet… Tad viņa man atklāja, ka mans vīrs pie citas ir aizgājis mākslīgi, jo sieviete, ar kuru viņš tagad dzīvo kopā, ir viņu piebūrusi. (Tam gan pati neticu, jo man buršanās liekas tādas pasaciņas!) (…).

 

Pēc kāda laika draudzeņu kompānijā runājām par gājieniem pie zīlniekiem. Izrādās arī citai vīrs aizgājis ar burvestības palīdzību. Vai tiešām zīlnieces redz šādas lietas? Kā izpaužas nobūrums?

 

Situāciju komentē bioenerģētikas eksperts Andžejs Reiters.

 

Noburt otru cilvēku patiešām var, tikai jautājums, vai visi zīlnieki to tiešām redz!

Kā atšķirt, vai vīrs aizgājis burvestības dēļ vai īstu jūtu vadīts?Metode pavisam vienkārša: ja cilvēkam, kurš šķiras, tās otras dēļ ir taurenīši vēderā, puķes, rozā brilles un visas citas iemīlēšanās pazīmes, tad tā nav burvestība! Pieburšana ir tad, ja cilvēks, kurš aiziet, jūt, ka dara nepareizi, bet nespēj pretoties šai rīcībai.

 

Vienīgi – visticamāk, ja tu kā viņa bijusī sieva izjautāsi tik detalizētus aspektus, atklātu atbildi nesaņemsi. Svarīgi, lai to jautā kāds neitrāls cilvēks no malas, kurš nav iesaistīts jūsu attiecību peripetijās.

 

Ja šķiroties no iepriekšējām attiecībām, ir bijuši taureņi vēderā un galvā, tad zīlniece savas konsultācijas laikā tikai gribējusi uzvārīties.

 

Labā ziņa ir tā, ka cilvēks, ja ir pārburts, arī nākamajās attiecībās ilgi nav kopā. Viņam (tam pārburtajam) sākas arī veselības problēmas. Viņš burvestības dēļ tiek enerģētiski „apēsts“ no iekšienes. Viņam trūkst strāvojuma. Lai atbrīvotos no šādas burvestības, ir jādodas uz baznīcu, jāizrunājas ar spēcīgu mācītāju un varbūt pat ir vērts lūgt aizlūgumus par sevi.

 

Bet sevi no burvestībām pasargāsi, ja pirms katras ēdienreizes skaitīsi Tēvreizi. Tas attīra ēdienu un burvestībām nebūs efekta. Jā, parasti buršanās notiek tieši ar ēdiena palīdzību.

 

Vai zīlnieces patiešām var redzēt burvestības un lāstus?

„Lielākoties tā tomēr ir zīlnieču peļņa vai pat šarlatānisms. Cilvēks aizejot pie speciālista, grib saņemt atbildi. Ja atbilde skanētu tā – jūsu attiecībās kaut kas nav bijis kārtībā vai pat arī jums pašai šobrīd ir jāstrādā ar sevi, jo ir personības problēmas, tas klientam, kurš maksā naudu, varētu nepatikt. Cilvēki – zīlnieki un gaišreģi – šajā jomā strādā ilgus gadus un jau intuitīvi jūt, ko viņa klients grib dzirdēt. Bet, ja speciālists tiešām ir ar lielām spējām, viņs burvestības un lāstus var redzēt!“ skaidro Andžejs Reiters.

 

Viņš gan norāda – neviena burvestība nenotiek netīšām. Turklāt ar laiku tā sieviete, kas izmantoja burvestības sava mīļotā piesaistīšanai, nemaz nav laimīga. Viņa piebūra seksīgu, iznesīgu, drosmīgu, spējīgu un vīrišķīgu vīrieti, bet burvestība vīrieti ir izmainījusi. Iegūtā trofeja vairs nav ne tik iekārojama, ne drosmīga, ne pat vīrišķīga. Vīrietī ir zudis iekšējais starojums. Piebūrēja ar laiku šādu vīrieti pamet.

 

Ko darīt sievai, no kuras aizgāja? Jāstrādā ar sevi! Jāiemīl sevi un jāatrod tas draivs, kas ļauj izdzīvot katru dienu ar interesi. Jo vairāk strādāsi ar sevi un būsi laimīga šeit un tagad, jo ātrāk pie tevis atnāks jaunas attiecības (vai arī bijušais vīrs atgriezīsies!). Bet jāsaprot, nekas nenotiek tāpat vien. Ja ir burvestības, visticamāk bijušajās attiecībās bija problēmas un ir vērts tās paanalizēt, lai izprastu vairāk sevi un pieļautās kļūdas. 

 

 

Raksts no Sieviesuklubs.lv arhīva

Autore: Kintija Bulava

 

Sieviešu Kluba diskusijai:

Arī tev kādreiz kāda zīlniece vai dziednieks teicis, ka tev ir lāsts? Ko tu darīji, lai no tā atbrīvotos? Vai tev, vai kādai tavai paziņai ir pieredze ar pieburšanu? 


Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
Nikte 5. septembris 2014 20:10

Jā,jā,nobūra,piebūra utt. :D Ja man vīrs būtu pie citas aizgajis,es arī laikam teiktu,ka tā cita piebūrusi,jo tā ir vieglāk.. ;)

vecsprofils 5. septembris 2014 15:05

Jebkurā situācijā, kas atkarīga no katra cilvēka rīcības un mijiedarbības ar citiem, ir reāls iemesls un pamatojums tam, kāpēc notiek tieši tā, kāpēc vīrs aiziet, kāpēc neiet ar karjeru utt. Diemžēl ļoti daudzi cilvēki neprot analizēt savas darbības un rīcību sekas, nespēj atrast likumsakarību starp savu rīcību/izvēli un sekām, tāpēc vieglāk novelt vainu uz burvestībām, nevis padomāt, ka tieši konkrētie apstākļi arī kalpoja nevēlamam rezultātam.

vecsprofils 5. septembris 2014 14:54

Cilvēki mīļie, nu nav taču viduslaiki, lai ticētu burvestībām, zīlniekiem un visādām raganām. Šodien ir tā - ir vai nu ļoti labi šarlatāni, kas perfekti pārzin cilvēku domu gājienus, turklāt ar Internetu šodien kļūt par gaišreģi ir tik viegli, vai arī tādi, kas vēl neprot "apkrāpt" cilvēkus, tad nu arī tie ātri tiek atkosti kā neprašas ;)
Bet jebkurā gadījumā, nu nemētājas tie apdāvinātie cilvēki uz katra stūra, kas sevi reklamē un blāmējas sabiedrībā kā baigie gaišreģi, astrologi utml.
Ziniet, ja patiesi uzrastos te mums kāda Vanga, viņu jau sen attiecīgie dienesti savāktu. Zelta gabali uz ielas nemētājas :)