Skaties youtubi?

Autors: hiperkeri, 2013. gada 10. jūnijs, 00:00:00
Skaties youtubi?

Sveikas,jaukās dāmas!


Mani māc sievišķīga interese,kad parādās kāds laiciņš,zinu,ka daudzas rokas pa youtube.com.Mani interesē,kurus youtuberus jūs pašas skatāties visbiežāk un kāpēc??

Manā topā nu jau ir pulciņš personu-

ByronTalbott-šefpavārs,kas gatavo dažādus ģeniālus,bet vienkāršus ēdienus.Pietrūkst vien,ka nepasaka konkrētu daudzumu,kas kur jāliek,taču tas dod vietu iztēlei:) Es tā iemācījos taisīt olu Benediktu brokastīm:)

BubzBeauty-vienkārša meitene,kas stāsta un rāda par savu dzīvi,visdažādākās tēmas un ekstra-2 jauki sunīši,par kuriem nevaru beigt priecāties:)

MichellePhan-arī,līdzīga.Sākumā abas viņas jaucu:D:D Vairāk stāsta par skaistumkopšanu

Blogilates-viena traka meitene,kas man māca pareizāku dzīvesveidu un riktīgi novingrina mani tā,ka tiešām jūt!:D

KeyOfAwesome-dziesmu parodijas.Ļoti jautras un par aktuālām tēmām,ne tikai dziesmām:)

EpicMealTime-nu tas ir mans netīrais noslēpums.Jā,es arī skatos,kā cūciski tiek pagatavots makdonalda gatavo produktu ēdiens kopā ar bekonu un saldumiem un tiešām liekas-tas varētu būt pat garšīgi...Gatavo `cietie` veči,kas ik pa laikam iedzer `džeku danielu`.

un tad vēl ir viena ļoti ēteriska meitene,no kā gūstu savas stila idejas- WendysLookBook. Ļoti trausla meitene ar ļoti izkoptu stila sajūtu un skaistiem matiem,gaumīgi video un pa starpu arī video,kur viņu var redzēt arī vienkāršā pidžammā,kas man liek justies ērtāk arī savā mājas tērpā un par to nekaunēties,jo,ja viņa var izskatīties tikpat piemīlīga savā mājas tērpā kā dizaineru apģērbā,tad arī es to noteikti varu:)

Nu re-dāmas,kārta jums!!

 

 

Iesūti  savu blogu Sieviešu klubā arī tu...