Siguldas Sieviešu Klubs - par to, kas bija un vēl būs...

nosiguldas
nosiguldas 28. decembris 2011 00:00
725

Pirms Ziemassvētku laiks ir sasprings darbos mums visiem, tāpēc tagad nedaudz par jaukām lietām, ko paspējām izdarīt klusajā gaidīšanas laikā.

 

 

Pirmā bija svētdiena,kad gatavojām Adventes vainagus, kā tas norisinājās bija redzams mūsu ievietotā fotoblogā.Nākošās divas nedēļas, brīvdienās Siguldas Sieviešu klubs organizēja ļoti interesantu un radošu pasākumu - visi interesenti varēja izgatavot jaukas Ziemassvētku apsveikumu kartītes...

 

 

Procesā iesaistījās arī līdzpaņemtie bērni....

 

 

 

 

Savās idejās un materiālos dalījās Baiba Valpētere, kas ir ļoti interesentu atklātnīšu autore Siguldā...

 

Pasākuma izskaņā dalībnieces no vairāk kā 60 kartiņām izvēlējās vienu, kura iepatikās visvairāk...Interesenti,ka absolūta uzvarētāja bija Sieviešu Kluba dalībnieces Ivetas meita, Luīze...kas arī saņēma speciālbalvu :)

 

pasākuma nobeigumā dalībnieces pie kafijas tases izteica savu novēlējumu klātesošiem un arī speciāli Sieviešu klubam..

 

 

 

 

Ir jauki,ka beidzot esam atradušas sev pastāvīgās telpas - Siguldas bibliotēkas ēkā, un jau zinām, ka nākošais pasākums būs Zvaigznes dienas ietvaros, kad katra, Jaunam gadam sākoties, uz papīra uzliksim savus sapņus un mērķus vai nu privātajā dzīvē, vai karjerā vai vnk Jaunajam Pūķa gadam, noteikti būs arī kāds pārsteigums!!!

 

Tāpēc, ja ir kāda no Jums un ne tikai siguldiete, kas līdz mums vēl nav nokļuvusi - pievienojies! Gaidīsim!!!

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
sandrulish 28. decembris 2011 10:37

Cik jauki pasākumi jums tur notiek,
noteikti pievienošos, kad sanāks!
(angel) (angel) (angel)