Siguldas Sieviešu Klubs: par mums raksta pilsētas laikraksts

nosiguldas
nosiguldas 17. janvāris 2012 09:58
550

Gribu Jūs iepazīstināt ar rakstu, kas tika sagatavots Siguldas pilsētas laikrakstam, īsāk sakot par to ko daram un ko gribam darīt un kā uz to skatās cilvēki, kas nāk pie mums.

 


 

Nejaušība vai likumsakarība?


Silvija Mača

 

 

Jauns gads, jaunas apņemšanās, idejas, tikšanās, jauni paziņas un, iespējams, pat draugi. Jaunu iespēju loku, kur Siguldā sievietēm izpausties jaunajā gadā piedāvā „Neatkarīgo sieviešu klubs”.

 

 

Zvaigznes dienas atskaņu pasākumā, 7.janvārī, šī kluba dibinātājas Ilze Ķīse, Elīna Grobiņa, Ieva Roķe un Andra Bērziņa acināja dāmas uz iepazīšanās pasākumu. Pragmātiski noformulēto šīs tikšanās mērķi – iepazīstināt ar nodibināto biedrību Siguldā un uzrunāt siguldietes, vadītāja Ilze. Ar savu vienkāršību un atklātību virzīja uz dzīvu un sirsnīgu sarunu. Jau tas apstāklis vien, ka par maz izrādījās salikto krēslu, liecināja, ka daudzas no atnākušajām sievietēm ir ieinteresētas, daudzām ir ko teikt, daudzas ir ar mieru darboties un dalīties.

 

 

Daļa klausītāju atzina, ka atnākušas ziņkārības vadītas – palūkoties, kas „lācītim vēderā”. Uz jautājumu, kas slēpjas zem vārdu savienojuma „neatkarīgās sievietes” atbildi sniedza Elīna: „Patiesībā mēs šajā dzīvē esam ļoti atkarīgas no citiem – no bērniem, ģimenes, darba, sadzīves... un bieži vien mēs aizmirstam pašas sevi. Bet katra no mums ir personība – ar savu unikālo pieredzi, zināšanām. To mēs varam sniegt citām, dalīties. Kluba mērķis ir pavisam vienkāršs – aicināt sievietes atrast laiku sev, reizi mēnesī satikties, kopīgi darboties praktiskās nodarbībās, tikties ar interesantām personībām, organizēt kopīgus pasākumus. ”

 

 

Ir jāatzīst vecas patiesības, ka citreiz mēs par katru cenu cīnāmies, ņemamies, mums vajag tieši šajās durvīs tikt iekšā, nu, kaut vai ar pieri sienā! Un tā aizraujamies, ka neredzam, ka turpat blakus ir atvērtas durvis, un tur ir kaut kas daudz labāks priekš mums paredzēts. Tikpat kā droši var apgalvot, ka neviena no mums nav bez puniem, bet tikai retajai izdodas tā - ar paceltu galvu aizsoļot garām, it kā sejā būtu rakstīts – mani tas neskar. Ai, kā skar! Tikai tu proti aiziet aiz tā stūra, kur tu esi viens.

 

 

Kluba dibinātājas ir pārliecinātas, ka nekad nav par vēlu sākt justies labi! Tad, kad mēs darām kaut ko tādu, kas mūs pašas iepriecina, arī rezultāts ir cits. Ja man pašai patīk tas, ko daru, tad tas noteikti iepatiksies vēl kādam. Un kādēļ turēt „sveci zem pūra”? Nāc, parādi, iemāci un iedrošini arī citas darboties!

 

 

Elīna un Ilze iepazīstināja ar savām iecerēm, idejām, iespējām. Savukārt atnākušās sievietes pauda savas vēlmes, ierosmes. Tika dibināti pirmie kontakti un ieskicējās jau pirmās interešu grupas.

 

 

Ir cerība, ka Siguldā veidojas vieta, kur ne tikai pulcēties sievietēm ar kopējām interesēm, dalīties savās bagātībās ar citiem domubiedriem, vēlmē radoši darboties, bet arī tuvākajā nākotnē kopā izzināt Siguldas jauniešu, skolēnu un bērnudārzu bērnu vajadzības – tām atbilstoši izstrādāt projektus, rīkot sporta un kultūras pasākumus.

 

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
Ilze_Liekmane 17. janvāris 2012 13:40

Tā tik turpināt, lai vairāk sieviešu par jums uzzina un pievienojas pulciņam! :)

kintijasieviesuklubslv 17. janvāris 2012 10:42

lasu un priecājos! Malaces! (Y)