Siguldas sieviešu klubs- mūsu pirmie darbiņi

nosiguldas
nosiguldas 27. decembris 2011 16:22
535

Reizēm nemaz nevajag daudz naudas, lai dotu prieku citiem un saņemtu gandarījumu paši.


 

Tā jau par jauku pasākumu un iespējams tradīciju kļūst Siguldas sieviešu kluba ciemošanās Siguldas bērnu dārzos. Šonedēļ jau ceturtais pasākums.

 

Ziemassvētki vismazākajiem draugiem mežā.

 

 

 

 

Bērni bija sarūpējuši dārzeņus  ko tālāk nodevām medniekiem, kas zin tās vietas, kur var droši atstāt sagādāto cienastu. Mūsu galvenais  rūķis - Ilze - pateicās bērniem  par sagādātajiem kārumiem dzīvnieciņiem un parādā nepalika, jo bērni saņēma Siguldas maiznieka ceptos cepumiņus, par ko LIELU paldies sakām maizes ceptuves direktoram Dairim Dronkam...

 

Bērni par pasākumu bija priecīgi, kas arī redzams bildēs, un ar nepacietību gaida sniegu, lai varētu kopīgi ar Māri Mitrēvicu doties uz mežu  - Ekspedīcijā - "Pa dzīvnieku pēdām.."

 

Tāpēc visi stipri lūgsim Dieviņu,lai viņš mums ātrāk aplaimo ar sniedziņu, lai varam turpināt kopīgi iesākto. Jauki vai ne, sniegā meklēt pēdiņas un iespējams ne tikai......

 

 

Vairāk skaties šajā fotoblogā!

{fotoblog:2136}

 

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
sandrulish 27. decembris 2011 19:39

Cik jauks pasākumiņs bijis ar
mazajiem ķipariņiem! (Y) (angel)