Siguldas sieviešu klubs: lai ko tādu paceltu, jābūt gribai un skaidriem mērķiem

Autors: nosiguldas, 2011. gada 9. novembris, 11:50:00
Siguldas sieviešu klubs: lai ko tādu paceltu, jābūt gribai un skaidriem mērķiem

Tā kā Kintija jau deva ieskatu mūsu atklāšanas svētkos, es pakavēšos atmiņās par izjūtām un iepazīstināšu jūs ar katru no mums.


 

 

Pirmais ko gribu teikt, es novēlu mums visām izturību , pacietību un spēku, jo tas, ko esam ieplānojušas nebūt nebūs tik viegli izdarāms, kā liekas no pirmā acu uzmetiena. Bet galvenais, ka esam apvienojušās ir griba un skaidri mērķi.

 

Sestdiena mūs iepriecināja ar skaistu saulainu laiku, kaut arī ārēji tas nebija redzams, bet es domāju, ka katra no mums bija nedaudz satraukta. Tas ko bijām ieplānojušas nu ir izdarīts, iespējams, ka kaut ko nākošo reiz darīsim savādāk, bet tagad esam paziņojušas, ka mēs sākam darboties un solījumi jāpilda.

 

 

Paldies Līvai un Kintijai, jo daloties pieredzē, bija daudz ideju un jau praksē pielietotu metožu, kas noderēs arī mūsu darbībai. Protams, nevar nepieminēt skaisto un garšīgo kūku, kas mums bija ļoti patīkams pārsteigums.

 

Tagad par mums pašām. Par mani jau viss ir pateikts, pieminēšu tikai, ka esmu šajā kompānijā pati vecākā,

 

 

Ilze ir stratēģis un idejas ģenerātors, viņa arī mūsu vadītāja. Ļoti uzņēmiga jauna sieviete, kas uzsākusi veidot savu biznesu.

 

Elīna- reālists. Skaista, jauna sieviete, kas ir mūsu tiesību sargs, jo likumiskā puse mūsu darbībai ir viņas pārziņā.

 

Ievas stiprā puse ir  tas, ka viņa jau pazīst biznesa vidi un struktūru, tapēc viņas pieredze ir neatsverams atbalsts mūsu darbībā. Pie tam Ieva noteikti zin, kā savus sapņus īstenot dzīvē un tapēc tādai komandai, kādas esam mēs ir visas iespējas veidot ne tikai vietu, kur gribēsies atgriezties, bet arī  spēku, kas var ietekmēt noteiktus procesus  savā pašvaldībā.

 

Tagad tikai atliek novēlēt, lai mums izdodas.