Sievišķība – vai Tev tā piemīt?

Autors: Sieviešuklubs.lv, 2015. gada 15. maijs, 08:04:52
Sievišķība – vai Tev tā piemīt?

Sievietes ir tik dažādas. Vienas caurām dienām skrien un streso par visu apkārt – putekļu kārta uz plaukta, piedega kotletes, puķe podā nokalta, vīrs nevar nomazgāt traukus, bērni nošmulējušies  utt. Otras nepievērš īpašu uzmanību mājas sīkumiem, koncentrējoties uz karjeru un sasniegumiem dzīvē. Trešajām dzīves jēga ir viss par un ap skaistumkopšanu – stundām ilgi var sēdēt pie spoguļa, frizieri, manikīri, masāžas un maģiskās spa kūres, sporta zāle un, protams, iepirkšanās atbilstoši jaunākajām modes tendencēm, jo it visam ārējā izskatā ir jābūt perfektam.

Šķiet, katrai sievietei ir sava izpratne par to, kas ir sieviešķība un kādas ir tās izpausmes – ārējais izskats, iekšējā pārliecība, uzvedība utt. Bet būtiski apzināties, ka patiesa un nobriedusi sievišķība iekļauj sevī visus faktorus – ārējo izskatu un uzvedību, iekšējās pārliecības un domas, attiecības ar dažādiem cilvēkiem utt.

Sievišķības izpausmes

Fiziskā sievišķība

Fiziskā sievišķība ietver sevī  visu par un ap ārējo izskatu – apģērbs, gaita un žesti, kosmētikas lietošana utt.

Emocionālā sievišķība

Emocijas, domas, uzvedība, attieksme un attiecības – lietas, pie kurām ir nepārtraukti jāpiedomā un jāstrādā

Intelektuālā sievišķība

Zināšanas un prasmes. Vai intelekts ir  savietojams ar sievišķību? Jo pastāv viedoklis, ka  dumjai sievietei ir vieglāk dzīvot šajā pasaulē. Bet patiesā un nobriedusī sievišķība ir vieda.

Garīgā sievišķība

Attiecības ar Augstāko varu (Dievs, Karma, Visums utt.), dzīves mērķis un jēga. Apziņa, ka Tu esi daļiņa no kaut kā lielāka un varenāka, ka Tu neesi pasaules naba.

Patiesa, nobriedusi un harmoniska sievišķība ietver sevī gan fizisko, gan emocionālo, gan intelektuālo, gan garīgo daļu. Sievišķība necenšas nemitīgi cīnīties par labāku vietu šajā pasaulē, necenšas pierādīt visai pasaulei savu taisnību un uzspiest savu gribu.

Vai Tev piemīt patiesa, nobriedusi un harmoniska sievišķība?