Sievietes Bībelē

8. marts 2010 00:00
2040

Lasot Bībeli, varam  ievērot, ka tajā galvenokārt tiek minēti vīrieši. Sievietes, viņu pārdzīvojumi, sasniegumi vai kļūdas vienmēr paliek it kā “otrā plānā”, tāpēc es ļoti  vēlējos izcelt to, ko darījušas un kādas ir bijušas Bībelē minētās sievietes.

{smallpic:1}

Šajā sadaļā Jūs varēsiet ieraudzīt, ka sieviete kā vīrieša draugs un palīgs, nav radīta zemāka vai necienīgāka par vīrieti; tai pašā laikā viņas loma, autoritāte un atbildība ir dziļi atšķirīga. Ir muļķīgi šo kārtību mēģināt mainīt un brīnīties par neveiksmēm, gluži tāpat kā muļķīgi ir mēģināt pacelt sevi Dieva vietā – kas arī bija cilvēka pirmās krišanas būtība.

 

Gan Bībeles lappusēs, gan mūsu dzīvē, gan žurnālos un romānos mēs redzam grēka izkropļotas attiecības ģimenē, kā arī sabiedrības vērtības un sadzīves modeļus plašākā mērogā. Tās ir cilvēka izvēles sekas. Savas muļķības, ziņkārības vai godkāres dēļ mēs – tāpat kā Ieva – ļaunā tīklos krītam bieži. Tomēr var būt arī citādi, ja mēs šos viltīgos nodomus laicīgi atmaskojam un ar Dieva palīdzību spējam rīkoties pareizi.

 

Šajā sadaļā varēsiet lasīt par tādām sievietēm Bībelē kā: Ieva, Estere, Rebeka, Naomija un Rute, Sāra, Rāhele un Lea, Marija, Debora, Marija Magdalēna u.c.  sievietēm- no kurām varam daudz mācīties. Aprakstīšu tādas tēmas, kā „Kristīga laulība” jeb „Laulība Bībeles skatījumā”, „Kas ir Bībele, tās izcelsme „,  „Sievietes, vīrieša pienākumi laulībā”, „Vardarbība, tās sekas un atbrīvošanās”,  „Sievietes ārējais un iekšējais skaistums”, „Sievietes un viņu ticība”, kā arī sieviešu personīgā pieredze par šīm tēmām.

 

Ceru, ka spēsim kopīgi daudz mācīties no Grāmatu Grāmatas- Bībeles. 

Jolanta Rudzīte

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
legna 1. oktobris 2010 11:23

Labdien. Mani ļoti ieinteresēja Jūsu raksts. Vai Jūs varētu padalīties ar literatūru kur būtu vairāk stāstīts par sieviešu tēliem. Es vēlētos iepazīties ar šiem tēliem tuvāk? Liels paldies jau iepriekš.

Kā pievienot rakstus Sieviešu Klubā?

PAMĀCĪBA: Kā pievienot rakstu/fotoblogu/video Sieviešu Klubā?

PAMĀCĪBA: Kā pievienot rakstu/fotoblogu/video Sieviešu Klubā?

Kādēļ sākt blogot Sieviešu Klubā?

Kādēļ sākt blogot Sieviešu Klubā?

Redaktores sleja

Pārmaiņas...

Pārmaiņas...

Kādi konkursi notiek Sieviešu klubā

Skaistumkopšanas balvas, kino un teātru biļetes, grāmatas

Horoskopi

Horoskopi: ko zvaigznes sola jūlijā

Horoskopi: ko zvaigznes sola jūlijā