Sieviete sievietei: pārdomas par seksu un gurķiem

Cerīte
Cerīte 5. decembris 2012 00:00
753

Sēdējām darbā atpūtas istabā. Kājas saceltas, kūp kafijas krūzes un kā jau sieviešu kompānijā ierasts - gluži nemanot raisās sarunas. Ar nopūtu iedzerot kafiju Sīkā nomurmina: ''Ar šito džeku nu gan es esmu iekritusi. It kā viscaur normāls, bet pēc šitiem randiņiem tāds aplauziens.'' Lieki teikt, ka mēs jau visu zinām un par  šo pozitīvo tēlu mums visas ausis ir piedziedātas. Nu, jau pāris mēnešus viņš ir ideāls, izbijis sportists, garš un muskuļots, ar labu mašīnu un labu darbu, labi pelna un ir labs dzīvoklis. Tāds ātrs zēns, diemžēl arī gultā. Ātrs un maz efektīvs.

fashionesse.com

To dzirdot Pieredzējusī nosmejas: ''Nu, nu - gari gurķi, tukši vidi!''

Un es atcerējos savu fizioloģijas pasniedzēju. "Gari gurķi, tukši vidi" bija viņa mīļākais teiciens stāstot par vīrišķo fizioloģiju. Jo patiesībā jau medicīniski viss ir sen atrasts un izskaidrots.

Virietim ir augšanas un dzimumhormoni, kuri atrodas atkarībā viens no otra. Ja ir daudz augšanas hormonu - mazāk ir dzimumhormonu un otrādi. Ir arī vizuālas pazīmes, kas liecina par testosterona/vīrišķā hormona pārprodukciju un iespējamu seksualitāti - neliels augums, pinnes un paplāni mati. Tā viņš arī teica: ''Ja es būtu meitene, es ne aci nemestu uz basketbolistiem! Es meklētu īsa auguma plikpauri ar līkām kājām un pumpām uz sejas.''

Un atkal Pieredzējusī nosmaidīja: ''Tāpēc es savējo ne pret ko nemainīšu...''

Bet man ir sava teorija. Domāju, ka tie garie un smukie vienkārši ir izlaisti - sieviešu izlaisti. Jau no pirmajām pūkām zem deguna meiteņu spiets rinķī un nekādas piepūles, lai kādu ''pamīcītu'' - tad priekš kā te pūlēties?! Bet tiem, kas bija ''neredzamāki'' - tiem nācās pacensties, piedomāt kā iepatikties un pēc tam arī to, kā sievieti aplaimot un noturēt.

Zinu, zinu - visi jau nav vienādi, bet izņēmumi jau tikai apstiprina likumu. Un tauta taču nav muļķe un tautai jau ir dažādas pazīmes - piemēram, tie, kas labi dejo, arī gultā ir labi. Krievu sievietes ir kaislīgākas, bet latviešu vīrieši - garlaicīgāki un aizspriedumaināki utt.

Nu, kā tad ir ar tiem vīriešiem - gari gurķi, tukši vidi?

Cerīte

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
lainelee 6. decembris 2012 14:52

es ar redzēju, arī šausminājos... treniņbikses atzīstu sporta zālē tikai... nekur vairāk!!

VIT@ 5. decembris 2012 11:09

Nav ko piebilst šai tēmā, esmu domās par Ziemassvētkiem un Jauno Gadu.

KRX 5. decembris 2012 08:36

Nu, nav gan tā :D
Taču, piekrītu par izlutinātajiem garajiem. Pat, ja tā īsti pēc skata nekas īpašs, tad vienalga jūtas tā, ka Breds Pits (vai tagad jau jāsaka - Čanings vai kā viņu tur sauca) parādā ūdens glāzi vismaz :D
Piemēram, vakar nejauši redzēju "Precamies!" pēdējo dalībnieku (puisi) - visgarākais no visiem, bet.... atnācis filmēties ar TRENNIŅBIKSĒM!!!!!!!!!!! Mans prāts nespēj aptvert šos vīriešus, kuri par solīdu apģērbu uzskata jaunas trennuškas!

Kā pievienot rakstus Sieviešu Klubā?

PAMĀCĪBA: Kā pievienot rakstu/fotoblogu/video Sieviešu Klubā?

PAMĀCĪBA: Kā pievienot rakstu/fotoblogu/video Sieviešu Klubā?

Kādēļ sākt blogot Sieviešu Klubā?

Kādēļ sākt blogot Sieviešu Klubā?

Redaktores sleja

Pārmaiņas...

Pārmaiņas...

Kādi konkursi notiek Sieviešu klubā

Skaistumkopšanas balvas, kino un teātru biļetes, grāmatas

Horoskopi

Horoskopi: ko zvaigznes sola jūlijā

Horoskopi: ko zvaigznes sola jūlijā