Sieviete sievietē...

Kerstyna
Kerstyna 7. marts 2019 13:33
1009

 Patiesībā , nemaz nealkstu pārpludināt SK ar savām... teiksim, filosofiskajām pārdomām, bet ir brīži, kad vienkārši gribās izstāstīt.

Stāsts būs par ko....  Par to, kas ir tikpat sens kā civilizācija, par attiecībām, šoreiz gan vairāk par attiecībām ar sevi, ar sievieti sevī.

Vispār esi sevi mīlu un man patīk būt man, un tā kā es mīlu jau tik lielisku būtni kā sevi, tad vēl kādu mīlēt tikpat ļoti, ir diezgan grūti... bērni šajā kategorijā neietilpst, jo viņi  tomēr, pa pusei ir no manis. Tas padara privāto dzīvi mazliet sarežģītu. Jo..., ja godīgi, mani neiedvesmo attiecības no sērijas -  ka tikai ir. 

Vakar man bija tāds dīvains randiņš, Viņš bija gatavs uz visu, lai tikai es neaizietu, bet es biju gatava uz visu, lai aizietu.... Cilvēks palika diezgan lielā nesaprašanā, it kā viss labi, bet viņa aiziet. Vienkārši, sieviete manī nevēlējās neko kopīgu ar šo vīrieti, radās tāda, grūti aprakstāma pretestība.

Racionāli ņemot, tiešām, viss it kā labi, bet tomēr nē. Es parasti klausu sievieti sevī, nu vismaz neignorēju ;),  jo viņā nav nekā racionāla, vienas jūtas un viņa nekad nekļūdās. 

Praktiskās lietās, protams , uz savu iekšējo sievieti es pat nedomāju paļauties :D, dažreiz domāju, cik labi, ka mana iekšējā Es nekad nebūs ārējā.... Varbūt to grūti saprast, bet reizēm ļoti der ieklausīties sevī, aprunāties ar sevi, jo ja ne es pati sevi, tad kurš mani sapratīs? 

Kurš gan ir teicis, ka sievietei būt ir viegli... ;)


20190304121516-59854.jpg

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
sauljuks 10. marts 2019 12:14

Pareizi dari, ka klausi. :)
Dzīvot dzīvi, kuru par laimīgu uzskata kāds nevis Tu pati - nav vērts. Nedomāju, ka mēs tāpēc esam nākuši šai pasaulē!