Septembra horoskops: ko zvaigznes sola katrai zodiaka zīmei septembrī

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 1. septembris 2020 17:41
961

Auns

Septembrī Auniem nebūs viegli iekļauties ierastajā darbu ritmā, jo ilgstošajai atpūtai ir savas sekas. Centieties pierast pie aktīvā dzīvesveida pakāpeniski, lai nezaudētu pārāk daudz spēku un enerģijas. Iespējams, septembrī jums būs nepieciešama finansiāla palīdzība. Nesatraucieties, jūs to saņemsiet.

Šis mēnesis ir īpaši piemērots tam, lai beidzot noskaidrotu attiecības ar savu mīļoto. Nebaidieties runāt par savām jūtām un vēlmēm. Jums izdosies izvairīties no strīdiem un uzlabot savas attiecības.

Vērsis

Septembrī ik pa brīdim radīsies situācijas, kuras ietekmēs jūsu ierasto dzīvesritmu. Nebaidieties no šķēršļiem, jo septembrī nebūs tādu problēmu, kuras jūs nespētu atrisināt, aicinot talkā tuvu cilvēku. Nenoslēdzieties sevī. Problēmas nekur nepazudīs, tās neatrisināsies pašas no sevis. Rīkojieties.

Daudzi Vērši septembrī vēlēsies nostiprināt savas attiecības, daži aizdomāsies par ģimenes pieaugumu. Uzticieties savai intuīcijai, tā jums ieteiks pareizāko risinājumu. Miers un saskaņa ir garantēta attiecībās ar partneri.

Dvīņi

Septembrī visi apkārtējie jums palīdzēs atklāt savu potenciālu un pārkāpt ierastos rāmjus. Jūs jutīsieties pašpārliecinātāki, gudrāki, spējīgāki un pat varenāki. Šajā periodā ir iespējami satraucoši sapņi. Ja nespēsiet atrisināt šo problēmu patstāvīgi, ir vērts aizdomāties par profesionāļa palīdzību.

Mīļotais cilvēks var sākt sūdzēties par siltuma trūkumu attiecībās. Centieties izrādīt vairāk sapratnes un iejūtības, nelieciet otrajai pusītei justies nelaimīgai.

Vēzis

Septembris jums ir sagatavojis daudz pārmaiņu. Kaut kas jauns ienāks jūsu dzīvē. Ļausieties pārmaiņām vai bailēs noslēgsieties - tas atkarīgs tikai no jums. Rīkojieties atbilstoši saviem ierastajiem principiem. Nespēlējiet pēc svešiem noteikumiem, ja tie neatbilst jūsu vērtībām.

Jūsu otrā pusīte gaida jūsu atbalstu vairāk nekā jūs spējat iedomāties. Jūs rūpējaties par māju un ģimeni, bet aizmirstat ieskatīties dziļāk, uzzināt vairāk par savu mīļoto cilvēku jūtām, domām, pārdzīvojumiem un šaubām. Pacentieties vairāk uzmundrināt savus mīļos.

Lauva

Septembrī jūs varēsiet ievākt diezgan labu ražu no tā, ko iepriekšējā periodā būsiet iesējuši. Droši piekrītiet jauniem projektiem, eksperimentējiet, riskējiet, atklājiet sevi. Jūsu vieta nav dzīves aizkulisēs, bet gan uz skatuves. Izvairieties no nepārdomātas un vieglprātīgas rīcības, jo to nāksies nožēlot jau tuvākajā laikā.

Vientuļajām Lauvām zvaigznes sola iepazīšanos ar lielisku pretējā dzimuma pārstāvi. Centieties kontrolēt savu uzvedību, lai nesabojātu priekšstatu par jums. Attiecībās esošās Lauvas jutīs īpašu siltumu un rūpes.

Jaunava

Šajā mēnesī jūs uzzināsiet daudz ko jaunu. Īpaši labs laiks mācībām, kursiem. Ja jūs nespējat pieņemt lēmumu kādā svarīgā jautājumā, nekautrējieties lūgt padomu draugam. Pievērsiet vairāk uzmanības savam uzturam, iekļaujiet ikdienas maltītē vitamīnus.

Jums beidzot ir jāiemācās savus mīlas solījumus pārvērst darbos. Lai arī kas notiktu darbā, mājās paudiet mīlestību un atbalstu savai otrajai pusītei. Mēneša beigās var plānot kopīgu atpūtu.

Skorpions

Septembrī vajadzētu nedaudz atpūsties. Uzmanīgi plānojiet atvaļinājumu. Jo spilgtāk pavadīsiet atpūtas brīžus, jo vairāk jaunu sasniegumu jūs gaida darbā. Nežēlojiet naudu sevis iepriecināšanai, tā ir jūsu nopelnītā nauda - palutiniet sevi.

Attiecībās vajadzētu nedaudz sapurināt partneri un gūt jaunas emocijas. Ja redzat, ka attiecībās ir iestājusies rutīna, izrādiet iniciatīvu. Sakiet mīļus vārdus, paudiet rūpes, pierādiet savu mīlestību ar darbiem.

Svari

Piemērots laiks mājokļa iekārtošanai, padariet to mājīgāku, sāciet remontu, nopērciet jaunas mēbeles vai vismaz uztaisiet ģenerāltīrīšanu un tieciet vaļā no visa liekā. Darbā neuzticiet savus pienākumus citiem, jo viņi netiks galā, bet jums nāksies par to atbildēt. Manipulēšana var negatīvi ietekmēt jūsu attiecības un sagādāt nopietnas problēmas.

Pārstājiet sisties ar galvu pret durvīm, kuras neviens jums neatver. Ja mīlat kādu, bet nejūtat pretjūtas, mainiet taktiku. Ļaujiet citam cilvēkam dāvāt jums laimi.

Strēlnieks

Septembrī Strēlniekiem nebūs laika skumt un ļauties bezdarbībai. Ieprieciniet sevi ar ballītēm, tiecieties ar draugiem, apciemojiet radiniekus, dodieties ceļojumos. Nesteidziniet notikumus darbā, visam savs laiks. Daudzus Strēlniekus nomocīs ziņkārība, bet tas var divējādi ietekmēt notikumus daudzās dzīves jomās.

Ieklausieties otrās pusītes padomos, nevajag iespītēties. Esiet mierīgāki un uzticīgāki ģimenes lietās. Visu negatīvo atstājiet aiz mājas sliekšņa. Piemērots laiks ģimeniskām lietām.

Mežāzis

Rudenī atmetiet visu lieko un traucējošo. Atbrīvojiet savu dvēseli, noslēdziet nepadarītos darbus. Pagātnes kļūdas ir laba mācība jums, nekas tamlīdzīgs vairs neatkārtosies. Pievērsieties sev, sāciet mācīties kaut ko jaunu, dodieties uz sporta zāli vai baseinu. Dariet to, par ko jau sen sapņojāt.

Daudzi Mežāži septembrī var kļūt par intrigu vai krāpšanas upuri, taču jūsu spēkos ir to nepieļaut. Esiet atklāti un godīgi pret sevi. Precētie Mežāži jutīsies pārliecināti par otro pusīti, kopīgo nākotni, spēs novērtēt to, kas ir.

Ūdensvīrs

Jūsu finansiālais stāvoklis septembrī uzlabosies, un jūs beidzot varēsiet nopirkt to, par ko jau sen sapņojāt. Piemērots laiks investīcijām, bet dariet to ar apdomu. Septembra otrajā pusē saņemsiet negaidītu vēstuli.

Mīlas lietās septembris būs mierīgs un harmonisks. Brīvajiem Ūdensvīriem šis nav labākais laiks otrās pusītes meklējumiem. Attiecībās esošajiem ir jādāvā otrajai pusītei vairāk siltuma. Piemērots laiks radikāliem lēmumiem - piemēram, ģimenes pieaugumam.

Zivis

Septembrī jūs var pārņemt sevis šaustīšana un liekas pārdomas. Netērējiet laiku šaubām un pārdzīvojumiem: viss ieplānotais izdosies! Neizdomājiet problēmas uz līdzenas vietas. Zvaigznes iesaka atteikties no neveselīgas pārtikas un cukura, jo tas vājina jūsu imunitāti. Tuvinieki būs gatavi jums palīdzēt jebkurā situācijā.

Jūsu prātu nodarbinās darbs un viss ar to saistītais, tāpēc otrajai pusītei jums neatliks pietiekami daudz laika un spēka. Pacentieties nenest mājās negatīvās emocijas no darba, jo tas var izraisīt mājās skandālus. iemācieties nošķirt privāto no publiskā.

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies