Senais palīgs lubrikants

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 2. septembris 2013 00:56
4455

Vieni no pasaules populārākajiem seksuālās dzīves pilnveidošanas palīglīdzekļiem ir lubrikanti. Savdabīgā veidā tie bija populāri jau Senajā Grieķijā. Mūsdienās tie ir pieejami vairākos veidos, dažādās smaržās un pat garšās. Tie ir neatņemama seksuālās dzīves sastāvdaļa tad, ja izmantojat seksuālās rotaļlietas, tomēr ne tikai. Arī ikdienas dzīvē mīlējoties ar partneri tie dzimumaktu padara patīkamāku un baudāmāku.


Olīveļļa ir atrodama ļoti daudzu cilvēku virtuvēs un tiek izmantota cepšanai, salātu gatavošanai vai daudz dažādos citos ēdienos un to pagatavošanā. Tomēr Senajā Grieķijā olīveļļa guva ievērojamu popularitāti citu iemeslu dēļ. Ja runājam par senajiem laikiem, tad jāspriež – ar olīveļļu cept vai mīlēties?!Senajā Grieķijā, protams, bija daudz vīnogu, attiecīgi arī vīna. Bija arī olīvas. Grieķi izmantoja olīveļļu kā seksuālu palīglīdzekli dzimumdzīvē jeb lubrikantu. Tolaik pieprasījums pēc olīveļļas Senajā Grieķijā bija gandrīz tikpat liels kā PSRS laikā pēc degvīna.

Ap to pašu laiku domātājs un filozofs Aristotelis nāca klajā ar savdabību ideju. Aristotelis savā grāmatā «Dzīvnieku vēsture» rakstīja, ka izmantojot olīveļļu dzimumakta laikā, sievietei ir daudz mazākas iespējas palikt stāvoklī. Jā, nudien! 
Tas nekad netika pierādīts, tādēļ neiesakām uz to paļauties mājas apstākļos...

Mūsdienu

lubrikanti radās 20. gadsimta sākumā un līdzīgi kā vibratori tika uzskatīti par sieviešu slimības «histērija» zālēm

, arī lubrikanti tika uzskatīti par medicīnisku līdzekli. Rodas pamats domāt, ka daudzas senāku laiku problēmas spēja atrisināt labs sekss, vai ne?

 

 

Foto: Publicitātes foto


Kas ir lubrikanti?

Tie ir intīmās kosmētikas līdzekļi, kas uzlabo slīdamību dzimumakta laikā, novēršot diskomfortu, kas rodas nepietiekama cilvēka dabiskā mitruma izdalīšanās rezultātā. Dažādi lubrikantu veidi ļauj izbaudīt patīkamas un daudzveidīgas izjūtas, veicinot seksuālās dzīves pilnveidošanu.

Kas ir dabīgie lubrikanti?

Cilvēka dabīgā lubrikanta izdalīšanās izpaužas kā miklums jeb mitrums, kas parasti rodas seksuālā uzbudinājuma laikā. Piemēram sievietes maksts lubrikāciju ietekmē hormoni, tādēļ sievietēm, 
kurām ir zemāks estrogēnu līmenis, dažkārt ir problēmas ar mitrumu.

Tas attiecas arī uz sievietēm, kurām ir iestājusies menopauze, jaunajām māmiņām, kas baro bērnu ar krūti, kā arī sievietēm tikko pēc dzemdībām. Būtiski aktualizēt faktu, ka maksts audu lubrikāciju ietekmē ne tikai hormoni, bet arī medikamentu un alkoholisko dzērienu lietošana.

Kādu lubrikantu izvēlēties?


Mūsdienās tiek piedāvāts plašs klāsts lubrikantu, jo ir pieejami dažādas konsistences, krāsas, smaržas, iedarbības un lietošanas mērķim paredzēti lubrikanti. Tomēr kā pamata bāze uzskatāmi 5 veidi: uz ūdens bāzes, uz silikona bāzes, orālajam seksam, anālajam seksam, kā arī īpašas iedarbības lubrikanti. 
Ja tie tiek lietoti kopā ar seksuālajām rotaļlietām, jāmeklē atbilstošas bāzes lubrikants. Savukārt, priekam un baudai var izvēlēties kādu no smaržām vai garšām, piemēram, zemeņu lubrikants orālo seksu padarīs daudz gardāku un patīkamāku. Tāpat ir iespējams iegādāties īpašas iedarbības līdzekļus: ar atvēsinošu vai sildošu efektu, jutības stimulējošus, lai ātrāk un spēcīgāk justu baudu, un jutību samazinošus, lai samazinātu baudas sasniegšanas ātrumu.

Kā lietot lubrikantu?

Lubrikants ir paredzēts smērēšanai uz konkrētās ķermeņa daļas, kur nepieciešams papildu mitrums. Lietojot kopā ar prezervatīvu, to var smērēt gan iekšpusē, gan ārpusē, tādējādi padarot dzimumaktu patīkamāku un pilnvērtīgāku. Lubrikanta lietošana samazina arī iespēju, ka prezervatīvs varētu no sausuma saplīst, tādējādi veicinot drošības sajūtu.


Avots:Tvnet.lv

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
pece 2. septembris 2013 08:20

Nekad neesmu sapratusi, kāpēc vajag lubrikantu orālajam seksam - nafig laizīt kaut ko fig viņ zin ko?

Kā pievienot rakstus Sieviešu Klubā?

PAMĀCĪBA: Kā pievienot rakstu/fotoblogu/video Sieviešu Klubā?

PAMĀCĪBA: Kā pievienot rakstu/fotoblogu/video Sieviešu Klubā?

Kādēļ sākt blogot Sieviešu Klubā?

Kādēļ sākt blogot Sieviešu Klubā?

Redaktores sleja

Pārmaiņas...

Pārmaiņas...

Kādi konkursi notiek Sieviešu klubā

Skaistumkopšanas balvas, kino un teātru biļetes, grāmatas

Horoskopi

Horoskopi: ko zvaigznes sola jūlijā

Horoskopi: ko zvaigznes sola jūlijā