Sekss pirtī.

čau - čau
čau - čau 7. novembris 2014 00:00
11656

Sekss pirtī.
Reiz ar draugiem bijām aizbraukuši uz pirti. Līdz bija paņemtas arī dažas meitenes. Visi kārtīgi nopērās, padzēra alu. Dažiem radās doma aizbraukt uz tuvējo pilsētiņu un pastaigāt pa klubiem. Tā kā biju ļoti noguris, teicu, ka palikšu pirtiņā un pagulēšu. Divas no meitenēm arī nebrauca, iebilstot, ka tad viņām nepieciešamas labākas drēbes un kosmētika, kuras nebija līdz.

Visi pārējie tad arī aizbrauca. Tad nu mēs 3 iegājām apakaļ pirtiņā, apsēdāmies pie galda un sākām runāt par dažādām tēmām. Viena no meitenēm bija Dace, viņai bija melni, vidēji gari mati, nelielas, toties tvirtas krūtis un samērā skaists dibentiņš. Otra bija Līga. Apburoša blondīne ar lielām krūtīm, garām kājām un visu pārējo, kā pienākas. Pēc pusstundas pasēdēšanas iedomājāmies atkal iet pirtī. Dace ieminējās, ka varam iet kaili, jo pārējie ir prom.

It kā mēģināju iebilst, bet abas meitenes nosmīnēja un noteica – tev taču nav par ko kaunēties, vai tomēr ir? – pēc šāda teksta, sadusmojos un novilcis peldbikses turpat viņu acu priekšā, iegāju pirtī. Pēc pāris minūtēm ienāca arī abas dāmas. Bez peldkostīmiem viņas izskatījās vienkārši dievīgi. Jau jutu, ka mans penis nedaudz piebriest. Viņas apsēdās uz pretējās lāvas ar ieplestām kājām, tieši tā, lai es visu redzētu. Līga uzlika savu roku uz Daces kājas un sāka braukt arvien augstāk, līdz atdūrās pie viņas vāverītes. Viņa to sāka lēni masēt.

Par atbildi Dace paspaidīja Līgas krūtis un abas sāka kaislīgi skūpstīties, ļaujot rokām vaļu. Abas, glastīja viena otras krūtis, un masēja klitorus. Pēc neilga brīža abas paraudzījās uz mani un teica – pievienosies? - Momentāli pielēcu kājās un piegāju pie abām. Dace nometās ceļos un sāka sūkāt manu nu jau pamatīgi piebriedušo locekli. Līga pagriezās pret mani un es sāku skūpstīt viņas krūtis, taipat laikā masējot viņas klitoru.

Pēc brīža dzirdot viņas klusās elsas, izvilku savu peni no Daces mutes un iegrūdu Līgas sulojošajā vagīnā. Sajūta bija tik laba. Dace apsēdās blakus Līgai un skūpstīja viņas krūtis. Pēc mirkļa jau jutu, ka Līgai tuvojas orgasms. Viņa sāka trīcēt un vaidēt. Dace sāka ātrāk masēt viņas krūtis un klitoru. Pēc pāris mirkļiem orgasms bija jau galā, un Līga lika man nogulties uz lāvas. Uz mana daikta tagad, jau ērti iekārtojusies bija Dace, kas enerģiski kustējās.

Līga ar ceļiem uzsēdās uz lāvas, tā, ka viņas vāverīte bija dažu milimetru attālumā no manas mutes. Sāku nekavējoties to kairināt. Pēc laiciņa jutu, ka Dace nedaudz trīs. Nepagāja ilgs laiks, un viņa jau kliedza no baudas. Visbeidzot viņa saļima uz lāviņas. Līga piecēlās un uzgūlās ar elkoņiem uz lāvas. Sapratu, ka viņa grib lai ieeju viņā no mugurpuses. Ātri vien jau biju uzsācis spēcīgas, bet tai pat laikā maigas un ātras kustības. Dace jau bija nedaudz atguvusies no sava spēcīgā orgasma, kad tādu pašu piedzīvoja Līga. Viņa trīcēja un elsa no apmierinājuma. Visbeidzot jutu, ka drīz beigšu un izvilku savu peni no Līgas.

Abas dāmas nometās ceļos un sāka pārmaiņus sūkāt manu peni un skūpstīties. Visbeidzot apšļācu abas ar karstu spermu. Tas bija vienkārši dievīgi. Pēc tam nomazgājāmies un devāmies pie miera.

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
Linduchy 7. novembris 2014 11:44

Pēc šī stāsta nojaušu, ka pirts nebija uzkarsēta...un meitenes bez kosmētikas - vairāk kā aizdomīgi ROFL Fantazēt, protams, ir labi, bet ticamības momentu tak arī vajag :D

VesmaSk 7. novembris 2014 08:48

Pēc vārdiem "Divas no meitenēm arī nebrauca, iebilstot, ka tad viņām nepieciešamas labākas drēbes un kosmētika, kuras nebija līdz" zuda ticamības moments. Meitenes, un nav līdzi kosmētikas? ???NEVAR BŪT, VECĪT!

Nikte 7. novembris 2014 07:04

Nu labi,ka beigās nomazgājās ROFL