Sekss, enerģija, sinerģija un kontracepcija

Autors: pece, 2011. gada 7. februāris, 10:27:48
Sekss, enerģija, sinerģija un kontracepcija

Atļaušos apgalvot, ka sekss un pareiza enerģijas apmaiņa un sinerģija starp diviem mīlošiem cilvēkiem nav savienojama ar kontracepciju.

 

 


 

Pamatu pamatos daba ir paredzējusi sievietei gribēt seksu tikai un vienīgi viena nolūka dēļ – tikt apaugļotai un radīt pēcnācējus, tāpēc gribētos domāt, ka pareiza un pilnīga enerģijas apmaiņa un sinerģija starp sievietes un vīrieša enerģijām seksa laikā notiek vien tad, kad sieviete ir auglīga – ap ovulācijas laiku.

 

 

Tādējādi pēc būtības jebkura kontracepcija traucē pilnvērtīgu enerģijas apmaiņu seksa laikā. Vismazāko ietekmi rada spirāle – oluvācija notiek, sievietes cikls noris dabiski, nekas netraucē sievietes dzīvības sulām sajaukties ar vīrieša spermu.

 

 

Tam seko ķīmiskā kontracepcija (svecītes, tabletītes un krēmi), tomēr šajā gadījumā enerģētisko apmaiņu varētu traucēt tas, ka dzīvības sulas tiek atjauktas ar nogalinošu ķīmisku reakciju.

 

 

Prezervatīvi nedod iespēju sievietes un vīrieša dzīvības sulām sajaukties, tomēr šajā gadījumā enerģētiskā apmaiņa var notikt salīdzinoši pilnvērtīgi, jo netiek izjaukts sievietes cikls un sesks iespējams sievietes auglīgākajās dienās.

 

 

Ķīmiskās barjermetodes (sūklīši) nobloķēs sievietes un vīrieša dzīvības sulu sinerģiju gan ķīmiskā, gan mehāniskā veidā.

 

 

Lietojot hormonālās kontracepcijas metodes (tabletes, plāksterus, riņķīšus, spirāles, injekcijas un taml.) seksuālās enerģijas sinerģija nevar būt pilnīga, jo hormonālā kontracepcija nomāc ovulāciju, nav ovulācijas, paliek pliks sekss.

 

 

Par pārtraukto dzimumaktu nediskutēšu, jo tā nav kontracepcijas metode, bet mazohisma paveids ar paaugstinātu adrenalīna līmeni, piemērota cilvēkiem, kuriem patīk riskēt un spēlēt krievu ruleti.

 

 

Augstākā bauda, nenoliedzami, ir baudīt seksu ovulācijas laikā, kad mūsu dziņas ir sakāpinātas, novedod vienam otru līdz baudas augstākajām virsotnēm un ar prieku apzinoties, ka mīlestības pārpildītā seksa rezultāts iespējams būs jauna dzīvība un mūsu dzimtu turpinājums.