Sekss, enerģija, sinerģija un kontracepcija

pece
pece 7. februāris 2011 10:27
1954

Atļaušos apgalvot, ka sekss un pareiza enerģijas apmaiņa un sinerģija starp diviem mīlošiem cilvēkiem nav savienojama ar kontracepciju.

 

 


 

Pamatu pamatos daba ir paredzējusi sievietei gribēt seksu tikai un vienīgi viena nolūka dēļ – tikt apaugļotai un radīt pēcnācējus, tāpēc gribētos domāt, ka pareiza un pilnīga enerģijas apmaiņa un sinerģija starp sievietes un vīrieša enerģijām seksa laikā notiek vien tad, kad sieviete ir auglīga – ap ovulācijas laiku.

 

 

Tādējādi pēc būtības jebkura kontracepcija traucē pilnvērtīgu enerģijas apmaiņu seksa laikā. Vismazāko ietekmi rada spirāle – oluvācija notiek, sievietes cikls noris dabiski, nekas netraucē sievietes dzīvības sulām sajaukties ar vīrieša spermu.

 

 

Tam seko ķīmiskā kontracepcija (svecītes, tabletītes un krēmi), tomēr šajā gadījumā enerģētisko apmaiņu varētu traucēt tas, ka dzīvības sulas tiek atjauktas ar nogalinošu ķīmisku reakciju.

 

 

Prezervatīvi nedod iespēju sievietes un vīrieša dzīvības sulām sajaukties, tomēr šajā gadījumā enerģētiskā apmaiņa var notikt salīdzinoši pilnvērtīgi, jo netiek izjaukts sievietes cikls un sesks iespējams sievietes auglīgākajās dienās.

 

 

Ķīmiskās barjermetodes (sūklīši) nobloķēs sievietes un vīrieša dzīvības sulu sinerģiju gan ķīmiskā, gan mehāniskā veidā.

 

 

Lietojot hormonālās kontracepcijas metodes (tabletes, plāksterus, riņķīšus, spirāles, injekcijas un taml.) seksuālās enerģijas sinerģija nevar būt pilnīga, jo hormonālā kontracepcija nomāc ovulāciju, nav ovulācijas, paliek pliks sekss.

 

 

Par pārtraukto dzimumaktu nediskutēšu, jo tā nav kontracepcijas metode, bet mazohisma paveids ar paaugstinātu adrenalīna līmeni, piemērota cilvēkiem, kuriem patīk riskēt un spēlēt krievu ruleti.

 

 

Augstākā bauda, nenoliedzami, ir baudīt seksu ovulācijas laikā, kad mūsu dziņas ir sakāpinātas, novedod vienam otru līdz baudas augstākajām virsotnēm un ar prieku apzinoties, ka mīlestības pārpildītā seksa rezultāts iespējams būs jauna dzīvība un mūsu dzimtu turpinājums.

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
smukaa 7. februāris 2011 21:12

Viss notiek,kad neko nekontrolee;)

pece 7. februāris 2011 21:02

cerite,

Mīlēšanās pēc pulksteņa, kā tas ir gadījumā, kad ilgi netiek pie mazā un kas ir apspēlēts daudzās filmās, ir kaut kas mazliet atšķirīgs un tam ir maz sakara ar dabīgo vēlmi, jo visbiežāk šādā gadījumā sievietes procesus kontrolē.

7. februāris 2011 20:16

PS Atvainojos, nevis Birimingema, bet Birmingema metode. ;)

7. februāris 2011 20:15

Ir veselībai nekaitīga un dabīga alternatīva, kas neiejaucas organisma norisēs - auglības atpazīšanas metodes (AAM) (nejauciet ar kalendāro metodi): Bilingsa ovulācijas metode, Birimingema metode - ģimenes plānošana balstās uz mūsdienu zināšanām par fizioloģiju, endokrīno sistēmu utt.
Metodes piemērotas arī sievietēm ar neregulāriem cikliem.

Ginekologam, protams, vieglāk izrakstīt tabletes, nevis apmācīt pāri pazīt sava ķermeņa norises, novērošanas kritērijas un interpretācijas noteikumus. Ceru, ka SK rakstīs arī par šīm metodēm, ne tikai hormonālo utt. kontracepciju. Tā kā esmu dzīvojusi uz hormonu tabletēm, bet nu jau diezgan ilgi izmantoju AAM, varu salīdzināt. Un jāsaka, ka atšķirība tomēr ir.

Būtiskākais ir tas, ka jūtos pieņemta par visiem 100% - un auglība ir daļa no manis, tas nav vairs kaut kas tāds, ko vajag "izslēgt" un "apspiest". Es varu būt auglīga un tomēr nedzemdēt ik pa gadam:)

Mans metodes stāžs ir 5 gadi, ir divi bērni - abi plānoti.

Noelle 7. februāris 2011 17:08

Lai gan piekīrtu, ka par šo tēmu ir jārunā, taču man šķiet - jo vairāk cenšamies tajā iedziļināties un šajā procesā iesaistītās sajūtas un pārdzīvojumus ietērpt vārdos, jo sarežģītāk beigās sanāk... viedokļi, protams, ir un paliek viedokļi, bet aizdomājos pēc šī raksta izlasīšanas un secināju, ka lietās, kas saistītas ar seksu, labāk atturēties no dziļākās būtības un eksistenciālu problēmu pētīšanas un analizēšanas... :)

acisciet 7. februāris 2011 14:42

Pievienojos Cerite - man tas bērna ieņemšanas sekss nesagādāja lielāku baudu, bet pieslēdzās stress, jo kādu laiku nekas bērniņš nepieteicās. Vislielākais laba seksa traucēklis ir blakuslietas, satraukumi, aizdomas, dusmas, nepadarītui darbi, nepateikti vārdi utt
Es termina "sekss" vietā atbalstītu "mīlēšanās", jo mīlēšanās nevar būt laba vai slikta. Mīlēties ir debešķīgi un katrs pāris vēlas sev piemērotākās pozas, izsargāšanos vai neizsargāšanos, enerģijas apmainās jebkurā gadījumā - nu skaisti taču:)

7. februāris 2011 13:28

man pliks seks atkal asocejas, ar vienkarshi procesu - satiku, nez padejojam, iedzeram un pargulejam, nakamajaa diena katrs uz savu pusi... arii pienakuma pec kad viens negrib un otrs grib, tad mira miera labad iedod lai tik miers majas, tiri proces kam nav dziljakas juutas.... tie viena vakara seksi man vispar liekas apsurdi un nepienjemami, nee es neesmu nekada veca vecenite kas njurd... bet dzivnieciskas tieksmes apmierinat... mans seks ir kaut kas vairak kaa tieksmes apmierinashana...

7. februāris 2011 13:19

Interesanti. Es gan bez kontracepcijas nevarētu un neatbalstu tādu pieeju, bet man personīgi nepatīk kontracepcijas, kas traucē sajust ķermeni. par to jau rakstīju un par to jau sutu dabūju :D

bet tā paskatoties atpakaļ, ziniet, es visharmoniskāk kā sieviete jutos tad, kad gribējām tikt pie bērniņa, nekādas kontracepcijas, lai arī bērniņš nepieteicās tik ātri, tomēr bija tāds miers. kaut kādā veidā tā kontracepcija ietekmē kādu garīgo sfēru. jā, orgasms man tagad ir labāks nekā toreiz, bet viss sekss kopumā viennozīmīgi ir labāks neizsargājoties. protams, ja vien nav stress par bērnu. tas arī apstāklis. izsargāties vajag, nevis stresot par to ka tik nepaliktu stāvoklī.
jtomēr novēlu katrai sievietei vismaz reizi dzīvē atmest kontraceptiju un gribēt to bērniņu ieņemt. sekss tajā laikā ir fantastisks!

7. februāris 2011 12:58

Kada vaina plikam seksam?
Mēs mīlam viens otru, mīlējamies, gūstam baudu un viss, nekādos dziļākos slāņos iekšā "neperos", ja es katru reizi domātu par kaut kādām sienerģijām, tiešām laikam neko neizbaudītu.

Cerīte 7. februāris 2011 12:33

Uzrāva smiekliņu- atcerējos tos daudzos stāstus un filmas pr seksu ovulācijas laikā ar mērķi ieņemt bērnu un šausmīgo centību un temperatūras mērīšanu un speciālas pozas un visas citas 'mokas-tie nu galīgi nebija stāsti par LIELO SVĒTLAIMI,drīzāk pienākuma izpildi.Un kas tur ko zīlēt-labs sekss ir tad kad ir drošiba/skat. kontracepcija/ un īsta un patiesa ''gribēšana''.

banderoso 7. februāris 2011 11:50

Es arī nesaprotu apzīmējumu "pliks seks". Sanāk, ka gandrīz visi pāri nodarbojas ar pliku seksu? Varbūt piekasos terminam, bet šādu apzīmējumu neatbalstu.

pece 7. februāris 2011 11:43

Arī lielisks sekss arī var būt pliks sekss :) Bez tam sekrēti noteikti pēc sastāva atšķiras tad, kad sieviete ir auglīga un tad kad nav, lietojot HK sieviete nav auglīga un pilnvērtīga enerģiju apmaiņa tādējādi nav iespējama. Jā, tas neliedz iespēju tikt pie baudas, iepīt emocijas un jūtas, kas nav mazsvarīgi, bet tas nebūs pilnvērtīgs sekss.

acisciet 7. februāris 2011 11:35

Teksts par hormonālo kontracepciju (HK) un pliku seksu ir pilnīgs absurds. Es lietoju HK un izbaudu lielisku seksu ar ar visām iespējamām apmaiņām (enerģija, ķermeņa sekrēti). Ar to jau cilvēks atšķiras no dzīvniekiem, ka dzimumdzīve nav vienmēr saistīta ar pēcnācēju radīšanu, cilvēkm dota iespēja to darīt baudai. Mans seksualitāte ir aktīva jebkurā cikla dienā.
Kādēļ vispār tas termins "pliks sekss" te parādās, es kā emocionāla būtne nespēju to pieņemt- seksa laikā taču ir jūtas un emocjas.