Seksa tamponi

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 27. augusts 2013 02:14
2409

Viena no anatomiskajām parādībām, kura ir raksturīga tikai sieviešu dzimumam, protams, ir «īpašās dienas» jeb menstruācijas. Vai kādreiz ir gadījies, ka gatavojies plānotam randiņam, taču pēkšņi sākas «īpašās dienas»? Varbūt ir bijušas reizes, kad tā vien vēlies mesties viņam virsū un nodoties kaislei, tomēr menstruācijas traucē vai liek justies neērti? Dzīvojam modernā pasaulē, gandrīz it visam ir rasts risinājums. Arī konkrētajā brīdī nevēlamām menstruācijām – higiēniski, anatomiski apstrādāti tamponi, kurus lietojot var nodarboties ar seksu.


Jau senākos laikos sievietes ir mēģinājušas rast risinājumu menstruācijām, kuras sākušās nevēlamā brīdī. Senču paražās ietilpa gulēšana karstā vannā vai etiķa ūdens dzeršana, lai aizkavētu vai samazinātu menstruāciju plūsmu. 
Dzert ūdeni sajauktu ar etiķi nav pārāk veselīgi, gulēt dienu karstā vannā mūsdienu sieviete vairs nevar atļauties, tādēļ jāsaka paldies tam, kurš izgudrojis šos tamponus, kuri ļauj nodarboties ar seksu arī mēnešreižu laikā. To lietošana ir anatomiski pārbaudīta un ir apstiprināts, ka šādu tamponu lietošana nav neveselīga, tāpat kā no tiem nerodas veselībai nevēlamas sekas. Iesakām pirms tam izmēģināt tamponu, jo sievietes ir dažādas, menstruāciju stiprums katrai var būt citāds. Pastāv iespēja, ka tampons dzimumakta laikā ir mazliet fiziski jūtams, tomēr pilnīgi droši izmantojams, ērts un mīksts. 


Īpašais randiņš

Vai esi kādreiz, neliela satraukuma pavadīta, gaidījusi randiņu, zinot, ka pienākusi tā īpašā reize, kad pirmo reizi pārgulēsiet? Vairums ir. Pēkšņi attopies, ka sākušās menstruācijas. Ko darīt?! Var atcelt randiņu un nevilkt plānoto, gaišo kleitiņu, tomēr var arī doties uz tikšanos pārliecībā, ka viss noritēs tieši tā, kā vēlējies un plānoji, vai pat labāk. Ja būsi pārliecināta, ka vēlies mīlēties ar konkrēto vīrieti, koķeta piebilde, ka aiziesi uz dāmu istabu atsvaidzināties, liksies sīkums. Tālāk atliek vien ievietot tamponu un nodoties baudai.

 

Vīriešiem rūp

Uzskats, ka vīrietim ir vienalga par sievietes ginekoloģiskajām problēmām, nudien ir aplams. Vīrietis iekāro sievieti un viņas intīmās zonas ir neizsakāmi svarīgas. Galu galā tieši tās viņš cenšas iekarot. Protams, ka vīrietim šķiet mulsinoši,- kā gan var regulāri asiņot, kas notiek ar sievietes emocionālo pasauli menstruāciju laikā. Tieši tādēļ vīrieši respektē daiļo dzimumu īpašajās dienās – viņi nezin, cik nozīmīgi viņai tas ir, tādēļ cenšas nekļūdīties, izrādot visu labāko, ko spēj. 
Ja visu laiku atsaki mīļotajam seksu, galvassāpju un/vai menstruāciju dēļ, nebrīnies, ja kādu vakaru viņš, viltīgi smīnot, tev pasniegs seksa laikā paredzētus tamponus ar pretsāpju tabletēm.

Avots:Tvnet.lv


Vai esi mēģinājusi šos seksa tamponus? Ko tu domā par šo praktisko izgudrojumu?


Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
pece 27. augusts 2013 12:58

Man ar pieņemamāks liktos vecais labais prezervatīs, čakarīga izkausās tā ārā dabūšana

Nikte 27. augusts 2013 12:48

Neesmu mēģinājusi un nemēģināšu! 8-| Ja jau tik ļoti gribās seksu tajās dienās vai labāka alternatīva nav prezervatīvs?! Piedevām,ja tampons ir jūtams,kāda bauda?!:^)

vecsprofils 27. augusts 2013 12:42

Nemēģināju un diez vai mēģināšu.
Bet kopumā izgudrojums labs, kā zjuks minēja, tādām situācijām gan jau ļoti noder.

zjuks 27. augusts 2013 12:28 kalliope

Just gan viņu nejūt.
Bet par to paciešanos runājot - pirmo reizi par šādiem tamponiem uzzināju no draudzenes, kurai vīrs bieži strādāja ārpus Latvijas. Ja Tu mīļoto redzi reizi mēnesī, un tikšanās iekrīt īpašajās dienās, tad šī, manuprāt, ir diezgan pieņemama alternatīva :).

kalliope 27. augusts 2013 11:38

tā kā man nepatīk un šķiet traucējoši pat parastie tamponi, neko šitādu noteikti nemēģinātu - diez vai spētu patiesi nodoties procesam un izbaudīt to, jūtot kaut kur "dziļi sevī" svešķermeni.. :X
tad jau labāk tās +- 5 dienas paciesties.. bet ja vīrietis nevar paciesties, varbūt ir vērts meklēt citu, kas ieklausās savas sievietes vēlmēs vai nevēlmēs? (angel)

zjuks 27. augusts 2013 10:15 lotte

Izskatās kā tādi porolona sūklīši. Striķīša nav, tikai tāds sūklītis.
Esmu pāris reizes lietojusi. Vīrietis neko pat nemanīja.
Vienīgi, pēc tam tā tampona izņemšanas procedūra nedaudz sarežģīta. Sevišķi, ja sekss tāds aktīvs bijis, tas tamponiņš ļoti dziļi ir. Garus pirkstus vajag, lai izvilktu. :)

lotte 27. augusts 2013 08:27

Interesanti... nez kā tie izskatās? ;)

pece 27. augusts 2013 07:16

A bilde kur?

Kā pievienot rakstus Sieviešu Klubā?

PAMĀCĪBA: Kā pievienot rakstu/fotoblogu/video Sieviešu Klubā?

PAMĀCĪBA: Kā pievienot rakstu/fotoblogu/video Sieviešu Klubā?

Kādēļ sākt blogot Sieviešu Klubā?

Kādēļ sākt blogot Sieviešu Klubā?

Redaktores sleja

Pārmaiņas...

Pārmaiņas...

Kādi konkursi notiek Sieviešu klubā

Skaistumkopšanas balvas, kino un teātru biļetes, grāmatas

Horoskopi

Horoskopi: ko zvaigznes sola jūlijā

Horoskopi: ko zvaigznes sola jūlijā