seksa maniaku briesmas

hiperkeri
hiperkeri 12. aprīlis 2013 00:00
859

Nu labi.Sākšu ar to,ka tik traki jau nav,neviens mani necentās izvarot..

Bet varbūt..:D

Tas viss,protams-jautrās noskaņās.Un mazliet baisās:D

Briesmīgi pelēka diena.

Pa godu Trakajām dienām Stokmanā nolēmu sevi iepriecināt ar gēla kompresēm acīm(tagad es varētu būt supermenis ar spēju-želejģīmis:D) un sarkanu lūpu spīdumu(jo ar savu pirmo izgājienu ar sarkano lūpeni sapratu-man vajag ko cita toņa vai citas faktūras.ko pieradināmāku)

 

(te ķēmošanās sesija ar Rimmel`The screamer`:D Foršs nosaukums lūpu krāsai:) )

Nu labi.stāsts galīgi nav par to.Nopirkusi savu spīdumu-lūpu balzāmu ar ķiršu konfekšu garšu,es,PROTAMS,to tūdaļ arī gribēju izmēģināt.Tā nu ar jauno ietērpu lūpām nu jau vairs galīgi ne pelēcīgajā noskaņojumā čāpoju mājās.Pa ceļam man gāja galvā visādi scenāriji-kas būtu,ja kāds burvīgs svešinieks mani vēlētos noskūpstīt-es noteikti atteiktu,teiktu-es jau neesmu no tādām..

HA!

Izplāno kaut ko un viss tāpat notiks ļaunākajā iespējamajā scenārijā:D

Īsi pirms ierašanās mājās mani nepameta sajūta par kādiem soļiem aiz manis.

Tā nu iegāju savā 9stāvenē,iekāpu liftā,tur,tūlīt aiz manis kāds sīcis.Gadi 12-14apmēram.Pufaikā,micītē.Nu parasts krievu pacančiks.

Paprasa,uz kuru stāvu-pasaku savējo-nu pajehaļi.Tūlīt jau meklēju atslēgas,rokā ir gan,tūlīt veras lifta durvis..bet.

Tas sīkais man apmetās apkārt un tūlīt bučos nost.Viss kā Matriksā-riktīgi palēlināti,es atmetu galvu atpakaļ.Lai gan to īsti nevajadzēja,jo tas sīcis man knapi līdz zodam:D:D Es tēloju sašutumu,kaut man skaļi smieties gribējās,kā šis centās:D Gāju ārā no lifta,šis man apmet roku pār plecu,baigais vecis jutās laikam.Es uzreiz šo atgrūžu-čalīt,kas par problēmām,ko tas nozīmē?? Tas uz mani paskatās riktīga kucēna nokauninātām acīm-ņičevo..

Jaunā seksa maniaku paaudze.Šitā tās meitenes drīzāk aizbiedē no sevis nekā dabūs sev draudzenīti..Sievietes,audzināsim savus dēlus pieklājīgus,nevis izmisušus:D

Un tagad man jāaiziet pārbaudīt,vai manam mētelim gadījumā nav zīmīte klāt`iesper man!`

:D

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
smukaa 13. aprīlis 2013 17:25

Man arī pirmā doma - gribēja tevi apjumukā aptīrīt :D

Ivetta 12. aprīlis 2013 16:01

Interesanti dīvains gadījums :D Bet cik vēlmju domām tomēr liels spēks :D Tas, kā tas realizējas, jau ir cits jautājums ;)

hiperkeri 12. aprīlis 2013 10:08

jā,tas bija pats pirmais,ko es skatījos.Man ir maza paranoja par kabatzagļiem,taču tas laikam tāpēc,ka esmu dzimusi un augusi rīdziniece:D:D:D

Linduchy 12. aprīlis 2013 09:47

Un pie reizes pārbaudi, va viss ir savās vietās -šitādi surprise var beigties ar maka/telefona utt. zaudēšanu :D

hiperkeri 12. aprīlis 2013 09:03

zini,man arī tas ienāca prātā:D Tikai tur nebija klāt neviens,kas to redzētu un apliecinātu par notikušu.Tāpēc uzreiz sāku domāt,kas man uz mēteļa muguras ir uzlipināts:D

pece 12. aprīlis 2013 08:52

VIss ir labs, kas labi beidzas, kas zin varbūt tas bij uz derībām :)