Šeit un tagad!

Autors: pece, 2011. gada 31. oktobris, 11:59:56
Šeit un tagad!

 

Pagātne nav izmaināma, nākotnes var nebūt, vienīgais, kas mums pieder ir šis mirklis no dzīves!

 

 

Kādreiz tā vien šķita, ka jūra līdz ceļiem un visa dzīve – gara, jo gara, vēl tikai priekšā, tai pat laikā, gribas būt labai meitai, sievietei, studentei, darbiniecei, mīļotajai, mātei..... Tā vien šķita, ka mēģinot būt laba citiem, būšu laimīga. Tā ar skrēju kā vāvere ritenī, lai visu uzspētu, bieži vien pārmetu sev, ka vajadzēja vēl to un šo. Īsti sev nepalika laika un vienmēr jutos gluži kā kādam būtu parādā.

 

Reizēm mocīju sevi ar pārdomām, kā būtu, ja būtu rīkojusies citādi, līdz sapratu, ka man nav laika mašīnas un pagātni es nevaru izmainīt! Tas, kas ir bijis, tā arī paliks.

 

Lai vai kā, jebkuru savu lēmumu un rīcību es esmu balstījusi uz konkrētajā brīdī man pieejamo informāciju un pieņēmusi šo lēmumu pēc labākas sirdsapziņas – tas ir bijis pareizs tajā konkrētajā laika brīdī! Ja man būtu iespēja pagriezt laiku atpakaļ, tad es pieņemtu tieši tādu pašu lēmumu! Tas gan neliedz nākamreiz līdzīgā, bet ne tādā pašā, situācijā rīkoties citādi.

 

Savukārt attiecībā uz nākotni – mēs nekad nevaram zināt, kurā brīdī un aiz kura pagrieziena, liktenis piespēlēs stop zīmi. Bet to nevajag uztvert ar nolemtību, bet gan kā iespēju dzīvot ar pilnu krūti tieši šobrīd.

 

Es tikai mācos – dzīvot šeit un tagad, baudīt ik minūti savas dzīves, dalīties mīlestībā, pateikt labus vārdus sev tuviem cilvēkiem, darīt to, ko es vēlos, realizēt savas idejas un sapņus un būt kopā ar sev svarīgiem cilvēkiem. Nesaskaldīt sevi sīkumos, nebūt par pudeles korķi visiem un mīlēt sevi!

 

Jā, jā mīlēt sevi! Ne jau velti pat viens no Bībeles baušļiem skan – mīli savu tuvāko kā sevi pašu!

Mīlot sevi mēs vairāk varēsim dot citiem! Un dariet to jau šodien – ik minūti, sekundi un mirkli!Un sāciet jau tagad!

 

 

Arī tu vari piedalīties blogu konkursā "Kā izdodas dzīvot mirklī šeit un tagad?" Vairāk par konkursu lasi šeit>>