Saved kārtībā savus "bēniņus"!

hiperkeri
hiperkeri 30. augusts 2011 08:40
961

Šis raksts apmierinās ne tikai dažu labu jūsu zinātkāri,bet arī manējo.Šodien.:) Tā kā pēdējā laikā esmu galīgs svārstu cilvēks,tad man,acīmredzot,noderēs arī manis pašas padoms:D

 

 

Un tas būtu-atbrīvojies no nevajadzīgajām mantām mājās ,pie reizes `piesviežot` klāt tās domas,kuras Tevi jau ilgu laiku moca,nāk ikdienā līdzi,bet Tu nespēj ar tām tikt galā. Tad nu laiks ar sevi klusībā izrunāties vai sev uzrakstīt vēstuli ar tām problēmām,kas Tevi nelaiž vaļā un tad to sadedzināt ar burvju vārdiņiem`es vairs neesmu tas cilvēks,kas biju,esmu labāka!`.

 

Jāsaka,kas šis palīdz,jo,tiklīdz Tu,viens cilvēks,ķeries pie savām problēmām no sākuma līdz galam,tad spēj paskatīties uz tām no malas. Tādā veidā Tu distancējies no pašas situācijas un vari pavērot`no augšas`-līdz ar to-tur-lejā-viss izskatās mazāks. Arī nedienas:) Tad nu vienkārši-pieraksti sev-75%problēmas mēs IZDOMĀJAM,25%-atrisinās pašas no sevis. Rezumā=problēmu NAV!:)Tās visas ir tikai domas,kas piesārņo mūsu galvu,tāpēc tagad ņem,apskati sev pašreizējās dzīves tēmas,kas Tevi vairāk vai mazāk nomāc (arī mazās lietiņas ir jānoapaļo! lai negrauž!),pieraksti,uzraksti,kas Tev visvairāk sāp. pēc tam pārlasi un ar domu-esmu cits cilvēks,šīm lietām pār manu dzīvi nav varas-un sadedzini.

 

Aizmet to slikto prom no sevis. Pasmaidi un baudi mirkli,atver savu galvu jaunām-pozitīvām idejām,burvīgiem mirkļiem,kas dos jaunas atmiņas,kuras,iespējams,Tu atcerēsies visu dzīvi:) vilinoši,ne?:)Mans otrs veids,kā tikt ar to galā-pie reizes,kad tīru māju-sašķiroju drēbes,piekārtoju māju,izmetu nolietotos priekšmetus-pie reizes ar sevi izrunāties-tā arī galvu sakārtojot(nepārproti-nav ideja sākt uzvesties kā veciem cilvēkiem,kuri principā tikai ar sevi runājas:D)-doma tā pati-apskati,kas Tev ir nepieciešams,pārējo-izmet! Nav nepieciešams ne galvu,ne māju pieblīvēt ar lietām,bez kurām mēs varam izdzīvot.


Padomā par to-ja kaut kas notiktu ar tavu māju-tu nevarētu visu sakraut vienā čemodānā-tu paņemtu to visu sev dārgāko.Tad nu padomā par šo `pērli` un tā pat rīkojies ar to,kas Tavā galvā darās!

 

Atbrīvo sevi jaunajam!

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
pantai 30. augusts 2011 15:38

es gan laikam sāku rosīšanos, kamēr vēl rakstīji blogu, bet tas vien norāda - šī metode tiešām strādā ;)

mazaa raganina 30. augusts 2011 15:00

Es arī tā daru, ik pa brīdim revidēju skapjus, atvilknes, kosmētikas plauktus utt.Neciešu sev apkārt krāmus. (Y)

hiperkeri 30. augusts 2011 14:46

man prieks,ka vismaz Tev vienai tas palīdzēja:)
Man tas pats-ilgi neņemos,uztaisu vienu šādu sesiju un liekos mierā:)

pantai 30. augusts 2011 14:39

Paldies! Tieši to arī šodien daru - ģenerāltīrīšana mājā & pie reizes veids kā nomierināties, sakārtot domas. Es gan nevaru vienu lietu darīt ilgstoši. Mazgāju drēbes & vienlaicīgi restaurēju balkona galdiņu. Feini! :) (F)