Saule, sekss un jūra jeb vasaras pludmales stāsts

ananke
ananke 18. jūlijs 2013 15:09
5447

Sekss ir viena no attiecību sastāvdaļām. Citiem tas aizņem lielāku, citiem mazāku daļu, bet pavisam bez iztikt nevar. Vismaz ne normālās vīriešu un sieviešu attiecībās. Manās un vīra attiecībās, seksam ir atvēlēta būtiska loma, jo abi esam seksuālas būtnes. Un lai arī esam kopā jau teju desmit gadus, joprojām esam gatavi mesties viens otra apskāvienos jebkurā diennakts laikā un vietā.

Protams, arī mūs mēdz pieveikt darba stress un nogurums, kad domas par mīlēšanos ir pēdējās, kas nāk prātā un citreiz seksa mums nav bijis pat veselu nedēļu, taču pēc tam mēs visu atgāstam ar uzviju ;) Mans personīgais novērojums - jo vairāk tu to dari, jo vairāk gribas!

Mums ar vīru sekss ne tikai patīk, bet abi arī esam gana traki, lai pastrādātu ko neprātīgu. Mūsu viena no pēdējām trakulībām - nūdistu pludmales apmeklējums. Teiksiet - nav tik traki? Piekrītu, ja vien uz turieni dodies ne tikai, lai vienmērīgi nosauļotos, bet arī, lai nodotos mīlas priekiem, kuri kā jebkurā sabiedriskā vietā ir stingri aizliegti. Bet mums tas tikai vēl vairāk uzsita asinis!

Tā kā līdz šim par nūdismu nebijām interesējušies, tad vispirms noskaidrojām tuvāko pludmales atrašanās vietu. Izrādijās, ka viena tāda atrodas starp Vecāķu un Kalngales pludmalēm. Paķērām dvieļus, peldkostīmu un peldbikses (ja, nu, tomēr kāds no mums "noraustās") un lecām mašīnā iekšā. Pa ceļam piestājām pie veikala, lai paķertu kokteilīšus drosmei un tad jau bijām pavisam gatavi ienirt piedzīvojumā!

Atradām jauku vietiņu kāpās aiz mazajām priedītēm un pamazām apradām ar vidi. Protams, sākumā bija vēlme piesegties pie katra garāmgājēja, taču, kad redzi, cik brīvi izturas apkārtējie, nemaz ne tik slaidie, skaistie vai jaunie ķermeņi, saproti, ka jābeidz kautrēties un jāizbauda vēja, saules staru un smilšu liegie pieskārieni pilnībā un visam augumam. Ir jāatbrīvojas un jāķer jautrība!

Par pirmo mēģinājumu izdarīt TO smējāmies vēl visu dienu. Mūs pārsteidza kāds vīrietis, kurš nosodoši un tik izteiksmīgi nogrozīja galvu, ka pie turpmākajiem mēģinājumiem tuvoties vīram man bija jāizspurgst vispārējā smieklu lēkmē, jo vīra amizantais onkulīša attēlojums ar nosodošo skatienu bija izcils!

Bet, kad pēc pāris kokteilīšiem bijām nobrieduši arī peldei, izjūtām tādu brīvības sajūtu, par kādu līdz šim nebijām pat apjautuši! Ar vīru secinājām, ka lēkājot pa viļņiem mūsu abu pirmā doma bija vienāda - ka tikai nenoraujas peldbikses/peldkostīms! Ups, mums to nemazam nebija :D

Nākamajā dienā braucienu atkārtojām - šoreiz jau bijām drosmīgāki un mīlas priekiem nodevāmies ne tikai smiltīs aiz priedītēm, bet arī jūrā, kur ūdens manu augumu padarīja vieglāku un vīram bija pavisam viegli mani noturēt ;) Arī šoreiz neiztikām bez kurioziem. Izrādijās, ka mūsu "rotaļas" bija ievērojis kāds kungs un slapstijās aiz krūmiem, lai kaut ko saskatītu. Bet es tam visam nekautrīgi pieliku punktu. Ar skaļu uzsaucienu pievērsu viņa uzmanību un pēc tam tik neatlaidīgi viņam sekoju, ka viņš vienkārši bija spiests pazust tālēs dziļajās! Protams, to visu es darīju pavisam kaila. Lai jau skatās, ja grib!

Šis bija piedzīvojums, kuru mēs pavisam noteikti atcerēsimies vēl ilgi!

 

Jauns konkurss blogerēm: blogo un laimē manikīru

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
mndvolk 8. oktobris 2013 17:07

Šāds nūdistu pludmales "lietojums" šeit gan nav minēts: http://nudistiem.wordpress.com/2013/10/01/kapec-pa-pliko-labak/ nu bet katram jau ir iespēja "radoši" pieiet lietai :)

Nikte 19. jūlijs 2013 11:43

Tā jau forši,bet kad es ieraudzīju to briesmīgo pludmali ar saceltajām nojumēm tad ne tikai izģērbties negribās,kur vēl nodarboties ar seksu!:X
Varbūt likšos konservatīva,bet manuprāt sekss ūdenī nav tas labākais un veselīgākais (itsevišķi sieviešu intīmajai veselībai)

Linduchy 19. jūlijs 2013 11:29

Malači, ka pat pēc 10 gadu kopābūšanas atrodat iespēju padarīt savstarpējās attiecības interesantākas - ikdienas rutīna nogalina veselīgas attiecības, tāpēc piekrītu, ka reizēm vajag piešaut kādu pipariņu...kaut vai ar šādu ;) (Y)