Satiksmes pārkārtojumi velomaratonu laikā 8.-9. jūnijā Jūrmalā

pece
pece 7. jūnijs 2013 00:00
887

JA plāno brīvdienās doties uz Jūrmalas pusi - labi apdomā!


Lai nodrošinātu sabiedrisko kārtību un satiksmes drošību profesionālo velosacensību  „Tour of Latvia" un amatieru velosacensību „SMSCredit.lv Jūrmalas velomaratons" laikā, 2013. gada 8. un 9. jūnijā Jūrmalā noteikti satiksmes pārkārtojumi.

Piektdien, 7. jūnijā, no plkst. 18.00 līdz svētdienai 9. jūnijā plkst. 19.00 aizliegta transportlīdzekļu apstāšanās un stāvēšana Dzintaru prospektā, K. Barona ielas posmā no Dzintaru līdz Bulduru prospektam, Bulduru prospektā no K. Barona ielas līdz Jūrnieku ielai, Jūrnieku ielā, Vikingu ielā no Mastu ielas līdz Enkuru ielai, Mastu ielā no Vikingu ielas līdz Tiltu ielai, Tiltu ielā no Mastu ielas līdz Rēzeknes pulka ielai, Rēzeknes pulka ielā no Tiltu ielas līdz Vienības prospektam, Vienības prospektā no Rēzeknes pulka ielas līdz Viestura ielai, Viestura ielā no Vienības prospekta līdz Pērkona ielai, Pērkona ielā no Viestura ielas līdz Rīgas ielai, Rīgas ielā no Pērkona ielas līdz Meža prospektam, Meža prospektā no Rīgas ielas līdz Turaidas ielai, Turaidas ielas posmā no Meža līdz Dzintaru prospektam, Talsu šosejā, Zemes ielā, Mazās Nometņu ielas posmā no Zemes ielas līdz Talsu šosejai, Asaru prospektā, Mellužu prospektā, Dubultu prospektā, Zigfrīda Meierovica prospektā, Jomas ielā no Lienes ielas līdz Zigfrīda Meierovica prospektam, Lienes ielas posmā no Turaidas ielas līdz Jomas ielai, Kolkas ielā, Brankciema ielā, Jūrmalas apvedceļā, Ventspils šosejā A10.

Transportlīdzekļu satiksme būs ierobežota 8. jūnijā no plkst. 10.00 līdz plkst. 14.00 Talsu šosejā, Zemes ielā, Mazās Nometņu ielas posmā no Zemes ielas līdz Talsu šosejai, Asaru, Mellužu un Dubultu prospektā, Zigfrīda Meierovica prospektā, Jomas ielā posmā no Lienes ielas līdz Zigfrīda Meierovica prospektam, Lienes ielas posmā no Turaidas ielas līdz Jomas ielai, Kolkas ielā, Brankciema ielā, Jūrmalas apvedceļā, Ventspils šosejā A10.

Transportlīdzekļu satiksme būs ierobežota 8. jūnijā no plkst. 12.00 līdz plkst. 19.00 Dzintaru prospektā, K. Barona ielas posmā no Dzintaru līdz Bulduru prospektam, Bulduru prospektā no K. Barona ielas līdz Jūrnieku ielai, Jūrnieku ielā, Vikingu ielā no Mastu ielas līdz Enkuru ielai, Mastu ielā no Vikingu ielas līdz Tiltu ielai, Tiltu ielā no Mastu ielas līdz Rēzeknes pulka ielai, Rēzeknes pulka ielā no Tiltu ielas līdz Vienības prospektam, Vienības prospektā no Rēzeknes pulka ielas līdz Viestura ielai, Viestura ielā no Vienības prospekta līdz Rīgas ielai, Rīgas ielā no Viestura ielas līdz Turaidas ielai, Turaidas ielā no Rīgas ielas līdz Dzintaru prospektam.

Transportlīdzekļu satiksme būs ierobežota 9. jūnijā no plkst. 09.00 līdz plkst. 19.00 Dzintaru prospektā, K. Barona ielas posmā no Dzintaru līdz Bulduru prospektam, Bulduru prospektā no K. Barona ielas līdz Jūrnieku ielai, Jūrnieku ielā, Vikingu ielā no Mastu ielas līdz Enkuru ielai, Mastu ielā no Vikingu ielas līdz Tiltu ielai, Tiltu ielā no Mastu ielas līdz Rēzeknes pulka ielai, Rēzeknes pulka ielā no Tiltu ielas līdz Vienības prospektam, Vienības prospektā no Rēzeknes pulka ielas līdz Viestura ielai, Viestura ielā no Vienības prospekta līdz Rīgas ielai, Rīgas ielā no Viestura ielas līdz Turaidas ielai, Turaidas ielā no Rīgas ielas līdz Dzintaru prospektam.

Transportlīdzekļu satiksme būs ierobežota 9. jūnijā no plkst. 15.00 līdz plkst. 19.00 Lienes ielā no Turaidas līdz Jomas ielai, Jomas ielā no Lienes ielas līdz Zigfrīda Meierovica prospektam, Zigfrīda Meierovica, Dubultu, Mellužu un Asaru prospektā, Talsu šosejā no Asaru prospekta līdz Zemes ielai, Zemes ielā.

Sestdien, 8. jūnijā, no plkst. 11.00 līdz 14.00 būs atslēgti luksofori Lienes un Turaidas ielas krustojumā, Lienes un Smilšu ielas krustojumā, Lienes un Omnibusa ielas krustojumā, Jomas un Lienes ielas krustojumā, Jomas un Ērgļu ielas krustojumā, pie Dubultu stacijas, Skautu ielas un Asaru prospekta krustojumā, Talsu šosejas un Mazās Nometņu ielas krustojumā, Skolas ielas un Talsu šosejas krustojumā.

Sestdien, 8. jūnijā, no plkst. 12.00 līdz 19.00 būs atslēgti luksofori un nodrošināta satiksmes regulēšana Turaidas ielas un Meža prospekta krustojumā, Rīgas un K. Barona ielas krustojumā, Pērkona un Dārzkopības ielas krustojumā,  Pērkona un Viestura ielas krustojumā,

Svētdien, 9. jūnijā, no plkst. 8.30 līdz 19.00 būs atslēgti luksofori un nodrošināta satiksmes regulēšana Turaidas ielas un Meža prospekta krustojumā, Rīgas un K. Barona ielas krustojumā, Pērkona un Dārzkopības ielas krustojumā,  Pērkona un Viestura ielas krustojumā,

Svētdien, 9. jūnijā, no plkst. 15.00 līdz 19.00 būs atslēgti luksofori Lienes un Turaidas ielas krustojumā, Lienes un Smilšu ielas krustojumā, Lienes un Omnibusa ielas krustojumā, Jomas un Lienes ielas krustojumā, Jomas un Ērgļu ielas krustojumā, pie Dubultu stacijas, Skautu ielas un Asaru prospekta krustojumā, Talsu šosejas un Mazās Nometņu ielas krustojumā, Skolas ielas un Talsu šosejas krustojumā.

Lai nodrošinātu satiksmi, no sestdienas, 8. jūnija, plkst. 10.00 līdz svētdienai, 9. jūnijam, plkst. 19.00 būs divvirzienu kustība Jūras ielā posmā no Turaidas ielas līdz Omnibusa ielai.

Transportlīdzekļu satiksme būs ierobežota no sestdienas, 8. jūnija, plkst. 10.00 līdz svētdienai, 9. jūnijam, plkst. 19.00 Ikšķiles un Raunas ielās.

No sestdienas, 8. jūnija, plkst. 10.00 līdz svētdienai, 9. jūnijam, plkst. 19.00 aizliegta transportlīdzekļu stāvēšana autostāvvietā Rembates ielā pie Dzintaru mežaparka un Dzintaru mežaparka autostāvvietās.

Avots: www.jurmala.lv

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies