Sapņu princi meklējot.

Kerstyna
Kerstyna 8. februāris 2014 16:45
3139

Laika gaitā, vērojot tehnoloģisko progresu, nevar neievērot cilvēcisko attiecību regresu. Jo anonīmā  interneta vide  rada vislabākos apstākļus bezpersoniskumam un bezatbildībai.

Neesmu vēl tāda iesenējusi piepe, lai teiktu – manā laikā gan tā nebija, bet mana jaunība vēl bija laikā, kad cilvēki satikās, lai pabūtu kopā, iepazinās un šķīrās,  kā visos laikos, tikai to nedarīja ar dažu taustiņu nospiešanu.

 Iepazīšanās ar sludinājumu palīdzību tika apsmaidīta un apšaubīta – Redz kā P. Dabūja sievu no avīzes, nekas labs jau tur nebūs....

 Tagad  plaši ņemot – pusLatvijas populācijas nīkst iepazīšanās saitos, daudzi – visos kādi vien ir.  Dažs aiz izmisuma, dažs aiz banāla slinkuma, dažs aiz neko darīt.  Un visam pāri  - gaidas, moderni sakot  - ekspekcijas.

Par to visu domājot man radās plāns nodarboties ar „pētniecisko žurnālistiku” , lai piedod man amatierei  titulētie un diplomētie.

 Iesākumam – reģistrējos vienā no daudzajiem iepazīšanās saitiem, bildi ieliku savu, anketu arī – diezgan vispārīgu – meklēju vīrieti sarakstei un iespējams attiecībām, vecumā no 43-49 gadiem, apmēram 1,80m garu, izglītotu. Eksperimentam nolēmu atvēlēt trīs dienas. Nu tās ir pagājušas....

 Pirmā diena – Reģistrējos un dienas beigās ap 100 lūriķu, no tiem kādiem 70 patīku, es neatzīmēju nevienu, ka man patiktu. Kādas 17 vēstules no kurām atbildēju uz vienu, jo tā bija vismaz gramatiski pareizi uzrakstīta un pieklājīga. Parunājāmies par laiku un tad es pieklājīgi „atšuvu” šo pieklājīgo cilvēku, nevar jau tik ļoti krāpties....

Otrā diena – vēl kādi 30 lūriķi, daži atkārtoti, arī dāmas. No tiem kādiem 11 patīku, vēstules, man atverot profilu – 8. Intereses pēc atbildu uz vienu, kur rakstīts:

LABRIT MES VARAM SATIKTIES RIGA AUTUOSTA IEKSA PIE SARAKSTA 3 DATUMA KAS BUS MUKURA NO RITA 10 50 MINUTES MAN PATIK

SPURTOTIES MAN UZ BALES DEJOT UN PATIK TEATRIS UN KUNCERTU DZIESMU UN KRIEVU DZIESMU UN PATIK VINGROT  confused

Es atbildu:

„Nevaram gan. Es tā nevaru skriet kaut kur. Paldies, ka uzrakstīji, bet gan jau kāda cita būs atsaucīgāka"

Puisis niknojās un teica daudzus sliktus vārdus. :@

Un līdzīgā garā vēl dažas.

Trešā diena – parādās daži uzstājīgi elementi – ko neatbildu, kāpēc neatbildu un ko es te no sevis iedomājos.....  Ak, es no sevis visu ko iedomājos. Un uz gramatiski greiziem vēstījumiem neatbildu.

Lai pilnveidotu skatījumu, ielūkojos arī sadaļā, kura saucas „Sarunas”

 O.... jā... Man acis „vīta” lasot, un pirksti nokalstu, ja to pārrakstītu.  Prasta rupjība šeit ir normālas sarunvalodas  statusā. Cilvēks, lai piesaistītu sev uzmanību ir gatavs būt tik... Nezinu, kā to lai nosauc...

Un cik daudz  „Seksa gigantes un Seksa giganti” ir palikuši nenovērtēti...

Secinājums – Jo „nekādāks” vīrietis , jo augstākas prasības pret sievieti. Ja tūlīt nedod telefona nummuru, tad vari uzrauties uz rupjību, ja neatsaucies uz aicinājumu – „Davai satiekamies” vai „Čau sexiga” tad esi sliktā meitene no kādas ielas Rīgā.

Intereses pēc pārbaudīju interesentu bildes, apmēram pusei tās bija „aizlienētas” no mātes Gugles. 

 Jā, ir cilvēki, kuri meklē iepazīšanās saitos  nopietnas attiecības, bet viņiem ir  daudz sēnalu jāizsijā, līdz kādu graudu dabū.

Sapņu princi i – netā neatrast. Vai nu jāaudzē pašai vai jādodas cilvēkos.

 Tā ja.

 

 

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
Kerstyna 10. februāris 2014 12:30 krx

Mjā. Redz kādi pieredzes stāsti :) Tādu droši vien netrūkst.

VesmaSk 10. februāris 2014 12:18

Man ir draudzene, kas kādu laiku "pārtika" tikai no iepazīšanās lapām. Jā, esam ar viņu runājušas un viņa atzīst, ka tur aptuveni 90% ir kaut kādi idioti, ap 8% it kā normālie, bet ar savām dīvainībām (piemēram, vīrietis kā bilde, bet, izrādās - apsēsts ar ticības lietām), bet ir pāris atlikušie procenti, kuri esot labi gana priekš tādām "šad tad"randiņattiecībām.

KRX 10. februāris 2014 08:55

Starp citu, arī mans vīrs atradās oHo lapā (emo) :$
Zinu vēl dažus pārus, kas iepazinušies virtuālajās dzīlēs.

Pirms gadiem 6-7, kad biju izšķīrusies no pirmā vīra, biju ļooooti aktīva dažādu šo vietņu lietotāja. Sāku ar to pašu veco oHo, kur kādreiz bija Sarakste (tāds, kā forums), kur mēs novācāmies tādi patstāvīgie dienas runātāji un vairākas reizes pat noorganizējām burziņus :) Daži joprojām palikuši paziņu lokā.
Pēc tam ļoti aktīvi darbojos seksam.lv (ja nemaldos). Tur, protams, 98% vēstules bija par konkrētu mērķi :D Taču forumā bija interesanti. Arī tur biju uz vienu tusiņu pirtī. Protams, ka bja neskaitāmas tikšanās, randiņi utt. Viens no tiem pārtapa ilgu gadu tādā kā draudzībā :D
Paralēli visam bija reiz tāds oto wap čats (no telefoniem tikai).... ak, vai, tur nu varēju pavadīt 27h diennaktī. Tur arī iepazinos ar vietējām meitenēm un izveidojās laba draudzība, kas nebūt nebalstījās uz seksu :D
Nu, tā kaut kā. Ar tagadējo vīru arī nejauši iepazinos. Sen nebiju tur bijusi. Maijā atjaunoju anketu un ierakstīju, ka nepieciešams mīļākais vasaras sezonai :D Ieliku pozitīvu Līgo bildi ar vainadziņu :D Un pēc Līgo satikos pirmajā randiņā. Likās tīri OK vīrietis. Uzreiz brīdināja, ka esot precēts utt. Man tas neinteresēja un netraucēja (ja jau viņš pats izvēlējās tādu dubulto dzīvi). Uz vasaras beigām jau sāku just, ka kaut kas nebūs labi :D Un novembrī jau viņš pārvācās pavisam pie manis :) Ar toreizējo sievu viņš bija apprecējies pienākuma pēc, kopā nodzīvoja 2 gadus, bērnu nebija, tā kā, nekas cēls netika izpostīts. Man nekādu pašpārmetumu vismaz nebija un nav :)

Morāle? Kas meklē - tas atrod! Vai arī - nevajag iespringt, viss notiek pats no sevis :)

Kerstyna 9. februāris 2014 15:08 Shalako

Arī tā ir pozitīvā pieredze :)

vecsprofils 9. februāris 2014 14:58

Īnteresants pētījums tev sanāca ;)
Protams, ka iepazīšanās saitos šodien ir krietni mazāka... pat niecīga daļa sastapt to īsto, jo šodien šos portālus apsēja lielākoties kaut kādas gammas - lūzeri bez manierēm, izglītības utt.
No otras puses, arī šeit tomēr var atsijāt arī kādu sev derīgu graudu... iespējams, ka pirms 6 gadiem tas kontingents nebija ar tik lielu starpību, bet mana ex klasesbiedrene nu jau laikam 6 gadus ir kopā ar jaunu vīrieti, kuru sastapa oho.lv saitā.

Cerīte 8. februāris 2014 21:01 Kerstyna

:D:D(party)

Kerstyna 8. februāris 2014 19:39 cerite

Nu re - Tu esi tagad pozitīvais piemērs :)

Cerīte 8. februāris 2014 19:26

Apsveicu ar pētījumu.Es savā laikā ar tās ''pelavas''sijāju-nekas neaizķērās.Tad nu nācās banāli -sapazinos darba vietā un caur darbu,:$