Sapņoju par savu modes zīmola boutique veikaliņu

thezeezee
thezeezee 23. marts 2012 12:02
648

Jau skolas laikā es šad un tad mēdzu ķimerēties ap veco šujmašīnu, melnā krāsā ar dzeltenām puķītēm un tādu lielu koka kasti, kuru varēja atslēgt ar mini atslēdziņu.

Kad biju pavisam maza, man vienkārši patika milzīgā šujmašīnas kaste, kurai varēju uzsēsties un tēlot, ka tas ir zirgs.Savukārt apzinīgākā vecumā sāku šūt lellēm drēbes – sākumā ar rokām, bet vēlāk jau ar šujmašīnu. Tad nāca skolas laiks, kad darbmācības stundās tika šūta dažādas lietas, kā arī pieteicos šūšanas pulciņā.Domājot par augstskolas izvēli, tika apsvērti dažādi varianti, ieskaitot modes dizaina studijas, taču izvēle krita par labu citai studiju programmai, kas būs praktiskāka, dzīvē noderīgāka, ienesīgāka un bla, bla, bla...

Pirmkārt, bija bailes no iedvesmas trūkuma, kas tik radošā profesijā ir nepieciešama, kā gaiss ko elpot. Otrkārt, atturēja tas, ka trūka izglītības mākslas jomā, jo biju pavadījusi mākslas skolā tikai gadu, paralēli mācoties 12.klasē.

Skaidrības par savu sapņu nodarbošanos arī tā īsti nebija, jo ja būtu – noteikti sekotu savam sapnim.Šobrīd ir pagājuši vairāki gadi pēc studiju beigšanas, un šī doma joprojām kaut kur prātā perinās. Zinu, ka šobrīd sākt no nulles studijas būtu diezgan laikietilpīgs process un prasītu lielu saņemšanos, taču dzīvē ir arī piemēri, ka ne jau visiem jāpabeidz augstas skolas, lai radītu dizainu.

Piemēri nav tālu jāmeklē, tepat Latvijā ir lieliska dizainere, Sockbox zīmola radītāja, kura vienkārši sāka radīt, un tā lieta aizgāja.Kā jau no augstāk rakstītā var saprast, mans sapnis ir radīt apģērbu dizainu un atvērt savu boutique veikaliņu. Es jau iedomājos, kāds būtu veikaliņa interjers un prātā esmu vizualizējusi veikala izkārtni, izdomājusi zīmola nosaukumu. Nav ne jausmas, vai šī ideja, sapnis kādreiz piepildīsies, to rādīs laiks. Runā, ka pirmais solis ir izdomāt, ko vēlies un ja to visu spēj vizualizēt, tad arī viss notiks.


Šobrīd arī mans darbs ir saistīts ar modes biznesu un zinu, ka šī sfēra man piestāv un patīk. Rīgas modes nedēļas skates ir lielisks iedvesmas veids, jo atkal atdzima vēlme radīt dizainu un arī  šis konkurss to dara. Apņemos turpmāko mēnešu laikā uzlikt uz papīra biznesa ideju.Paldies par iedvesmu! :)

Foto no: www.tindalebuildingservices.co.uk

Piedalies arī tu Sieviešu Kluba ekspress blogu konkursā "Mans sapņu bizness". Vairāk par konkursu lasi šeit>>

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies

Kā pievienot rakstus Sieviešu Klubā?

PAMĀCĪBA: Kā pievienot rakstu/fotoblogu/video Sieviešu Klubā?

PAMĀCĪBA: Kā pievienot rakstu/fotoblogu/video Sieviešu Klubā?

Kādēļ sākt blogot Sieviešu Klubā?

Kādēļ sākt blogot Sieviešu Klubā?

Redaktores sleja

Pārmaiņas...

Pārmaiņas...

Kādi konkursi notiek Sieviešu klubā

Skaistumkopšanas balvas, kino un teātru biļetes, grāmatas

Horoskopi

Horoskopi: ko zvaigznes sola jūlijā

Horoskopi: ko zvaigznes sola jūlijā