Sapnis>dzīve

Autors: hiperkeri, 2010. gada 7. jūnijs, 11:17:34
Sapnis>dzīve

Kā puisis ar saviem keksiem aizlaiž patusēt un es mierīgu sirdi vinju palaižu, tā pa nakti man murgi rādās-diezgan ilgi jau domāju,ka šīs attiecības nebūs ilgas,varbūt pamest,un sapnī redzeeju, ka no viņa aizeju,tad no rīta to pārdomāju.

{smallpic:1}

Beigās - satikos,viss tīri jauki, nekādi "mākoņi", abi dūduļo tākāk.

 

Vakarā ,kad aizgājām gulēt (nu jau viens otram mīlīgi blakām), šonakt jau tāāāāds sapnis rādās... No rīta pamostos, neesmu aizmirsusi sapni, viss likās tik reāls, pat sīkumi - pamanīts žurnāls utt...

 

Tātad, šīs nakts sapnis.

 

Pirmām kārtām: es ar lielu punci, skaidrs, ka iekšā mazais (nekad nenoēstos līdz tādam stāvoklim). Paskrien filma - punvis un jau rokās mazais, bet tik maziņš: 1kg 100g Es no rīta pamodos, uzrāvos augšā, jo, kā sapnī biju par to pārdzīvojusi, tā tas turpinājās īstenībā - ka tas priekš bērniņa ir tiiiik maz! Un sapnī nebija lielāks par mana drauga roku. pirmaamkaartaam-es ar lielu punci-skaidrs,ka iekshaa mazais(nekad nenoeestos liidz taadam staavoklim),paskrien filma-puncis un jau rokaas mazais-bet tiik mazinjsh- 1 kg 100 g! 

 

Jā, pat atceros vecmāti - sievieti ar pusgariem, melniem, kupliem matiem... viņa teica: ievediet tēvu. Un parādījās mans draugs! tas pats, no kura es no rīta gribēju šķirties! 

 

Es vēl ar vien nespēju nomierināties! Vai kādai nav pie rokas sapņu tulks vai horoskops vēršiem? Manī visas iekšas uz riņķi iet, jo labi zinu, ka šis nebija partasts sapnis, kuru nākamajā rītā tūlīt aizmirst, kā arī parasto šādas reakcijas pēc nakts nav bijušas.

 

Pat iedomāties nevaru, ko mans draugs domāja, kad no paša rīta šo pastāstīju. Viņš jau savu bērnu dzīvi ir izplānojis līdz mūža galam, kā arī teica, ka bērns būs tikai 30 gadu vecumā :D :D :D

 

Ja viss būtu tik vienkārši...:)

 

Foto: www.flickr.com