Sapņi, kas var palikt arī neizsapņoti - 2. daļa

nosiguldas
nosiguldas 25. jūlijs 2012 00:00
789

Kā visa istaba smaržo pēc medus. Mammīt pacel mani, Kate pielika mazo deguntiņu pie vaska ziediņa un ilgi smaržoja. Mammīt, kapēc puķīte raud. No katra mazā ziediņa mums pretīm vērās maza asariņa. Krustmāte teica, ka vaska puķe raud uz laika maiņām, bet asaras tek, kad būs lietus.

Tieši par šo puķi es domāju, kad pavisam maza meitenīte stāvēju pie loga. Gāja gadi un es daudzas reizes mēģināju viņu ieaudzēt, viena iznīka cita vienkārši neauga, par ziedēšanu nemaz nerunājot. Biju jau samierinājusies, ka tā nav mana puķe. Svētdienas rīts ieejot virtuvē mani pārsteidza ar patīkamu un tik pazīstamu smaržu. Kad piegāju pie loga man pretī vērās mazi jauki ziediņi, kuru smarža šo rītu padarīja pavisam īpašu.

Kāds teiks - primitīvi. Iespējams, bet gribu tikai atgādināt, ka visas lielas lietas veidojas no mazām. Iespējams, ka šim notikumam ir savs vēstījums un es to esmu sapratusi. Man ir kāds diezgan liels mērķis, kura sasniegšanai nepieciešams vēl nedaudz spēks, bet ar katru dienu ar vien biežāk uzdodu jautājumu, varbūt nevajag, ja nu nesanāks.

BET TE VĒSTĪJUMS- SAPŅI PIEPILDĀS, TIKAI TIEM IR JĀTIC UN MĒRĶTIECĪGI UZ TIEM JĀIET.

Bloga pirmo daļu vari izlasīt šeit>> 

Sieviešu Kluba diskusijai:

Kādas ir Tavas domas par sapņiem un to piepildīšanu? 

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
Sieviešuklubs.lv 25. jūlijs 2012 11:11

Jauks stāsts! :) Vēlu pietiekami daudz spēka sasniegt izvirzīto mērķi! (F) Un tiešām - pilnībā piekrītu tam, ka lielas lietas veidojas no mazām....