Sākam matu mocīšanu

Autors: hiperkeri, 2012. gada 26. jūlijs, 10:00:00
Sākam matu mocīšanu

Šis būs pirmais blogs ar maniem mēģinājumiem matus veidot bez jebkādiem matu karstumveidotājiem, fēniem, u.t.t.

Stāsts par maniem matiem - tie ir no dzimšanas taisni. Parasti gari, kakukrāsas mati (tāpēc es tos kādu laiku krāsoju tumšāk brūnus, jo man nepatika, ka tie ir tik pelnainu nokrāsu. Tagad es vairs ar krāsošanām kopš februāra neesmu ņēmusies un ataudzēju savu toni, pirms tam lietojot tikai krāsojošos šampūnus (tas bij` tajā februārī), kuri tikuši 2 x negriezti līdz bobim tieši pie ausīm.

Mērķis - izaudzināt tiešām garus, VESELĪGUS matus - līdz elkoņiem.

Taču, tā kā mani manti ir taisni, tad tiem nav nekāda apjoma. Savukārt, tas ir panākams ar visādiem veidojamajiem `aparātiem` un tehnikām. Tās - tehnikas - nu es tagad došu vaļā dažu blogu veidolā, lai varbūt arī Jūs ko piefiksētu sev un aizmirstu tās lokšķēres, kuras bojā matus...

Tātad - visa veida viļņi, kuriem vajadzīgs tikai mazliet mitrums, varbūt, ja nepieciešams, anti-frizz serumiņš matu galiņiem un matu gumijas/sprādzītes.

bildes - ta dammmm -

Tātad - te ir rezultāts. No priekšpuses. Jā, rediģēts, jo tas ir šorīt un esmu galīgā neomā :D Taču mati man patīk:)

Labi, man mani mati vismaz nav jāķemmē - vakarā tie tāpat, dari, ko gribi, atkal būs taisni. Tad atkal saķemmēšu (:D) un taisīšu nākošos eksperimentus ar matiem. (sieviešu dzīve ir tik grūta... jāveido mati 8h... uz spilvena... :D)

Te - no sāniem.

Un te - tehnika. Zigzagveidā mati saņemti un tur, kur ir pirksti, vienkārši likta gumija, pēc katras puslokas gumija apgriezta par apgriezienu, tad nākamā pusloka, gumijas apgrieziens, utt..

Un tā tas notiek:)

Bez karstuma un citām nejaucībām:)

Pēc mazgāšanas es matus izžāvēju, vienu dienu ar tādiem pastaigāju un tad vakarā tos mazliet samitrinu, sadalu 3 sekcijās - priekšējā kroņa daļa un 2 sānu daļas un katru šādi sataisu. Protams, ja vēlas dziļos viļņus, tad var taisīt katru šķipsnu tik sīki. Taču es neesmu TIK pacietīga, jo nākošajā rītā tas viss ir jāņem laukā :D

Sieviešu Kluba diskusijai:

Kādas ir Tavas metodes, lai matus ieveidotu saudzīgi?