Sākam matu mocīšanu

hiperkeri
hiperkeri 26. jūlijs 2012 10:00
786

Šis būs pirmais blogs ar maniem mēģinājumiem matus veidot bez jebkādiem matu karstumveidotājiem, fēniem, u.t.t.

Stāsts par maniem matiem - tie ir no dzimšanas taisni. Parasti gari, kakukrāsas mati (tāpēc es tos kādu laiku krāsoju tumšāk brūnus, jo man nepatika, ka tie ir tik pelnainu nokrāsu. Tagad es vairs ar krāsošanām kopš februāra neesmu ņēmusies un ataudzēju savu toni, pirms tam lietojot tikai krāsojošos šampūnus (tas bij` tajā februārī), kuri tikuši 2 x negriezti līdz bobim tieši pie ausīm.

Mērķis - izaudzināt tiešām garus, VESELĪGUS matus - līdz elkoņiem.

Taču, tā kā mani manti ir taisni, tad tiem nav nekāda apjoma. Savukārt, tas ir panākams ar visādiem veidojamajiem `aparātiem` un tehnikām. Tās - tehnikas - nu es tagad došu vaļā dažu blogu veidolā, lai varbūt arī Jūs ko piefiksētu sev un aizmirstu tās lokšķēres, kuras bojā matus...

Tātad - visa veida viļņi, kuriem vajadzīgs tikai mazliet mitrums, varbūt, ja nepieciešams, anti-frizz serumiņš matu galiņiem un matu gumijas/sprādzītes.

bildes - ta dammmm -

Tātad - te ir rezultāts. No priekšpuses. Jā, rediģēts, jo tas ir šorīt un esmu galīgā neomā :D Taču mati man patīk:)

Labi, man mani mati vismaz nav jāķemmē - vakarā tie tāpat, dari, ko gribi, atkal būs taisni. Tad atkal saķemmēšu (:D) un taisīšu nākošos eksperimentus ar matiem. (sieviešu dzīve ir tik grūta... jāveido mati 8h... uz spilvena... :D)

Te - no sāniem.

Un te - tehnika. Zigzagveidā mati saņemti un tur, kur ir pirksti, vienkārši likta gumija, pēc katras puslokas gumija apgriezta par apgriezienu, tad nākamā pusloka, gumijas apgrieziens, utt..

Un tā tas notiek:)

Bez karstuma un citām nejaucībām:)

Pēc mazgāšanas es matus izžāvēju, vienu dienu ar tādiem pastaigāju un tad vakarā tos mazliet samitrinu, sadalu 3 sekcijās - priekšējā kroņa daļa un 2 sānu daļas un katru šādi sataisu. Protams, ja vēlas dziļos viļņus, tad var taisīt katru šķipsnu tik sīki. Taču es neesmu TIK pacietīga, jo nākošajā rītā tas viss ir jāņem laukā :D

Sieviešu Kluba diskusijai:

Kādas ir Tavas metodes, lai matus ieveidotu saudzīgi? 

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
smukaa 26. jūlijs 2012 20:46

Esmu tinusi matus uz lupatiņām un papīrīšiem (pēc vecmāmiņu metodes),tad esmu darījusi līdzīgi kā cerite - taisījusi copi..

hiperkeri 26. jūlijs 2012 13:58

lielākas,taču nenoteiktākas.īstenībā,ja matus sadala vēl 2 daļās,satin katru asti `grīstē` un tad satin spirālē,pēc tam pieknaģējot pie galvas,beigās ir mazliet kārtīgākas lokas,bez asumiem;)

Cerīte 26. jūlijs 2012 11:58

Es daru līdzīgi-galvas vidu stingri satinu un veidoju tādu kā copi no vēl mitriem matiem,lokas gan sanāk lielākas.Lietoju ari ruļlus,bet ne uz nakti,nemāku gulēt ar ruļļiem.

mazaa raganina 26. jūlijs 2012 11:40

Tā jau ir, ka skruļļainās grib taisnus matus un otrādi! :D

hiperkeri 26. jūlijs 2012 11:37

hmm-tad nav nepieciešami šie blogi? Ok,no problem;)

hiperkeri 26. jūlijs 2012 11:36

tā jau tās `skruļļainās` runā :D

mazaa raganina 26. jūlijs 2012 11:29

Daba parūpējusies par maniem matiem, man tie nav jāveido, paši veidojas. Zini, tas nemaz nav tik forši! 8-|

nosiguldas 26. jūlijs 2012 11:24

:)nesarežģī dzīvi, drogās ir atrodami visādi mīksti rullīši un rezultāts būs ttik pat jauks