Sagadīšanās vai mistika? Vai ticat tādām lietām?

inny
inny 30. aprīlis 2010 00:00
1366

Īsumā stāsts ir šāds:

 

Pagājušā gada 5. jūlijā autoavārijā gāja bojā tēta brālis, kuru ļoti mīlēju, viņš bija man kā otrs tētis. Ārkātīgi harismātiska un ar spēcīgu enerģētiku apveltīta personība, aizrāvās ar psiholoģiju, turklā visai nopietni, lai gan pats darbojās biznesā.

{smallpic:1}

Tajā laikā gaidīju piedzimstam savu mazo dēlēnu, laiks bija nolikts uz augusta pēdējo nedēļu, taču notika mistiskais. Kaut kādi spēki atrunāja mani braukt uz laukiem, lai visi sapulcētos un zīmīgās 40. dienas kopāpasēdēšanu. Neaizbraucām...

 

Dzemdības sākās tieši 40. dienā pēc tēta brāļa nāves un aptuveni tajā laikā, kad, pēc ekspertīzes noteiktā, notika avārija. Prortams, par to domāju tikai tad, kad nākamajā dienā man no Krievijas piezvanīja vecmamma ar tēti (tajā laikā bija aizbraukuši ciemos uz Pēterburgu pie tēta sievas, kura tur strādā un dzīvo), un paši izklāstīja šo sakritību faktu... nebija baisi, nodomāju - muļķības! Tā ir sagadīšanās. Tā domāju joprojām!

 

Taču vecmamma tic, ka tā ir zīme, ka manā dēlā mīt tēta brāļa - viņas jaunākā dēla dvēsele!

Teiksim tā - par to ikdienā neaizdomājos, tas man galīgi netraucē. Un vecmammai viņas mazmazdēls ir īpaši mīļš šī mistiskā fakta dēļ.

 

- Vai jums dzīvē arī gadījušās mistiskas lietas? Kā ar tām sadzīvojat?

Ja Tev ir zināms kāds mistisks stāsts, iesūti to Sieviešu Klubam=>

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
rudace 26. septembris 2010 23:06

"Taču vecmamma tic, ka tā ir zīme, ka manā dēlā mīt tēta brāļa - viņas jaunākā dēla dvēsele!"

Muļķības, cilvēka gars vēl ilgi pirms piedzimšanas uzturas blakus mātei, bet ķermenī ieiet piedzimšanas brīdī, tā kā tas noteikti nevarēja būt tā, kā tava vecmamma to iedomājas.

30. aprīlis 2010 09:41

dziivee notiek viss taa, kaa tam jaabuut...un nekaa citaadi.....esmu no tiek cilveekiem, kas tic, ja ir lemts iet bojaa vai smagi saslimt, tad arii notiks, ja nav lemts, nenotiks, mees pashi ljoti maz ko varam mainiit, vieniigi ieklausiities savaa ieksheejaa balsii, kas biezi mums paraada ziimes, kuras noveersh no sliktaam situaacijaam. man vairaakkaart ir bijis taa, ka ieklausos savaa ieksheejaa balsii un neiekluustu kadaa kjezaa....dariet tikai to, ko juut juusu sirdis.

Kā pievienot rakstus Sieviešu Klubā?

PAMĀCĪBA: Kā pievienot rakstu/fotoblogu/video Sieviešu Klubā?

PAMĀCĪBA: Kā pievienot rakstu/fotoblogu/video Sieviešu Klubā?

Kādēļ sākt blogot Sieviešu Klubā?

Kādēļ sākt blogot Sieviešu Klubā?

Redaktores sleja

Pārmaiņas...

Pārmaiņas...

Kādi konkursi notiek Sieviešu klubā

Skaistumkopšanas balvas, kino un teātru biļetes, grāmatas

Horoskopi

Horoskopi: ko zvaigznes sola jūlijā

Horoskopi: ko zvaigznes sola jūlijā