Ritas Lasmanes lekcija otrā daļa – par vīriešiem.

pece
pece 14. februāris 2011 00:00
748

Ritas Lasmanes lekcija par sievietēm  - 1.daļa

 

Šī daļa gan bija krietni īsāka nekā daļa par sievietēm, bet tomēr arī šeit dažas visnotaļ interesantas atziņas.

 

Vīriešiem, tāpat kā sievietēm – viena no erogēnajām zonām ir mugura un tur darbojas tādi paši principi kā attiecībā uz sievietēm, jo masāža ap mugurkaulu veicina asiņu pieplūdumu iegurnim, kas veicina uzbudinājumu. Ja godīgi, tad man šķiet ka ikvienam tīk, ja glāsta muguru!

 

Vēl viena no zonām, kas ir ļoti nozīmīga ir pakausis, glāstot pakausi, izdalās laimes hormoni un cilvēks kļūst laimīgāks un apmierinātāks. Bez tam šis te darbojas kopš dzimšanas – mēs paņema mazuli rokās un paglāstam un viņš nomierinās!

 

Ar vīriešiem ir līdzīgi kā ar sievietēm – visjūtīgākā vieta ir locekļa galviņa un krociņa. Tas ir tas, kam būtu jāvelta lielāka uzmanība un apmīļošana. Tomēr ne reti ir novērojams, ka orālā seksa laikā vīrietis cenšas iebāzt savu mantiņu sievietei pēc iespējas dziļāk mutē, beigās jēgas nekādas – mīļotā rīstās un cenšas noturēties, a vīrietim ar vairs nekāda kaifa, jo berzes tur kur tai jābūt ap locekļa galviņu ta nav! Tāpēc mīļās, ja sniedzam savam mīļotajam orālo, tad mierīgi var pašu locekli satvert ar savām daiļajām roķelēm un mūsu mīļajām liegajām mutītēm un mēlei atstāt pašu svarīgāko – locekļa galviņu, saitīti un krociņas!

 

Ir vīrieši, kuriem tīk, ja tiek mīļotas viņa oliņas, bet šis nu gan ir noskaidrojams uz katru vīrieša eksemplāru atsevišķi, jo ir ļoti individuāls pasākums.

 

Bet noteikti nevajadzētu aizmirst par starpeni un glāstiem, tā kā tur ir gan prostata, gan asinsvadi, glasti rada pieplūdumu iegurnim un uzbudinājums pieaug.

 

Ja pašai un vīrietim nav aizspriedumu, tad var mēģināt stimulēt tās saukto vīrieša G-punktu, kas ir atrodas anālajā atverē, apmēram 2 pirkstu falangu dziļumā virzienā uz priekšpusi (pamēģiniet- nenožēlosiet! ;) ).

 

Un vēl viena atšķirība, sieviete uzbudinās, tad seko orgasms, kas var ilgt no 1 līdz pat 20 minūtēm un tad seko atslābums, bet vīriešiem ir mazliet citādi – uzbudinājums, orgasms un tad seko sēklas izšķākšanās un atslābums. Tiesa, ne vienmēr vīrieši spējot atdalīt savas izjūtas orgasma un sēklas izšlākšanās laikā – bet vai tas tas būtu tik svarīgi?

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
smukaa 14. februāris 2011 21:04

pece - ne jau visiem viirieshiem!? :D

pece 14. februāris 2011 18:59

smukaa,
Esmu jautājusi ;) Tiesa, kaut ko tādu atļaujas tikai tad, kad ir abpusēji 200% uzticēšanās.

smukaa 14. februāris 2011 18:35

Pajautaajiet viirieshu viedokli;)

pece 14. februāris 2011 16:45

Lai nu kur, bet šajā jomā jau nu nevajadzētu kaut ko sev liegt tikai dēļ aizspriedumiem ;)

fabrikante 14. februāris 2011 16:30

Nepiekrītu Tev! Kāds sakars vīrieša erogēnajām zonām ar noslieci uz homoseksualitāti?!

smukaa 14. februāris 2011 12:57

Par to viirieshu G-punktu..normaals viirietis bez noslieceem uz homoseksuaalismu,nemaz neljaus sievietei tur graabstiities;)