Rirmo reizi Rīgā notiks akcija "Dzīvā bibliotēka"

pece
pece 15. maijs 2013 00:00
978

Nākamajās brīvdienās, 25.maijā, "Galleria Riga" pirmo reizi Rīgā no plkst.13 līdz 16 norisināsies akcija "Dzīvā bibliotēka", kurā grāmatas aizstās cilvēki, bet lappušu vietā būs aizraujošas sarunas.


"Dzīvās bibliotēkas" apmeklētājiem būs iespēja tikties un sarunāties ar dažādiem cilvēkiem, iesaistoties sirsnīgās sarunās par cilvēka dzīves laika gūto pieredzi. Galvenais šo sarunu mērķis ir barjeru nojaukšana un dialoga veicināšana starp dažādām sabiedrības grupām.

""Dzīvā bibliotēka" darbojas kā mums ierasta bibliotēka, kur lasītājiem ir iespēja iznomāt grāmatu noteiktam laika periodam, taču šoreiz grāmatu vietā ir cilvēki - dažādas interesantas, radošas personības, kas ir atvērtas dalīties savā pieredzē un dzīvesstāstā ar bibliotēkas apmeklētājiem - lasītājiem. Šāds pasākums ir izplatīts visā pasaulē," klāstīja Lazda.

Rīgā notiekošajā pasākumā viesosies mācītājs, ielu muzikants, politiķis, biseksuāla sieviete, neredzīga dzejniece, dziedātāja Lingita, homoseksuālis, kulinārijas māksliniece, paraolimpiskais sportists, pasaules apceļotājs, aktieris, dziedātājs un bloga "expat eye on Latvia" autore. "Dzīvā bibliotēka" būs atvērta ikvienam bez vecuma ierobežojumiem, bez iepriekšējas reģistrācijas un dalības maksas.

Šādas akcijas ideja radusies 2000.gadā Dānijā, un trīspadsmit gadu laikā pasākums ir norisinājies vairāk nekā 30 dažādās valstīs.

www.leta.lv

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
Rebeka 16. maijs 2013 09:02

Nu Lingita ir tikai viena no... bet domāju arī viņa varētu ko interesantu pastāstīt, kā ir starp Playboy fūrijām padzīvoties... :)

vecsprofils 15. maijs 2013 21:35

Gan jau kādam arī Lingita derēs ;)

smukaa 15. maijs 2013 18:15

Nezinu,kas tur interesants :^) Ko runāt ar Lingitu? :D Kādu pieredzi viņa vēl bez "dzeltenās" var pastāstīt? |-)

vecsprofils 15. maijs 2013 15:21

Ideja ļoti laba! Arī labprāt tādā piedalītos, ja vien... ja vien būtu Rīgā todien.

Rebeka 15. maijs 2013 09:31

Izklausās patiešām interesanti :)

emmanuelle 15. maijs 2013 05:02

Tas ir tiesaam kaut kas loti interesants!Man tik zeel ,ka nevaru buut Riigaa tajaa laikaa-brauksu mazliet veelaak!Noteikti aizietu! :)