Rīgas satiksme – bagāžas pārvadāšana

Autors: pece, 2011. gada 9. augusts, 10:08:20
Rīgas satiksme – bagāžas pārvadāšana

 

Sākšu ar labo ziņu – Rīgas dome ir izgrozījusi noteikumus par pasažieru pārvadāšanu, un turpmāk nav jāmaksā par rokas bagāžas pārvadāšanu Rīgas satiksmes sabiedriskajā transportā, izņemot par dzīvniekiem, ja tie netiek pārvadāti speciālās somās.

 

 

Protams, ka par rokas bagāžu nevarēs klasificēt ķieģeļu kravu, jo tai ir noteikti ierobežojumi, ne garāka par 180 cm un kopējā bagāžas izmēru summa – garums, augstums, platums, nedrīkst pārsniegt 300 cm.

 

Forša un apsveicama doma, lai nav lieki jālauza galva - atbilst soma rokas bagāžas izmēriem vai nē un vai ir jāpērk speciāla bilēte vai nē!

 

Tikai man nav skaidrs, kāpēc to skaidri un gaiši nevar darīt zināmu pasažieriem! Vakar sanāca aiz gara laika izlasīt speciāli pielīmēto uzlīmi blakus noteikumiem un trolejbusa sienas – teksts tāds: ir 2011.gada 11.jūnijā stājušies spēkā Rīgas domes 1998.gada 24.februāra saistošajos noteikumos Nr.10 „Rīgas sabiedriskā transporta (tramvaja, trolejbusa un autobusa) lietošanas noteikumi” (par bagāžas pārvadāšanu). Ar šo noteikumu aktuālo redakciju var iepazīties Klientu apkalpošanas centros, www.rigassatiksme.lv vai pa tel. 8001919.

 

 

Sieviešu Kluba diskusijai:

Kā tu vērtē šos jaunumus?