Rīgas satiksme – bagāžas pārvadāšana

pece
pece 9. augusts 2011 10:08
1168

 

Sākšu ar labo ziņu – Rīgas dome ir izgrozījusi noteikumus par pasažieru pārvadāšanu, un turpmāk nav jāmaksā par rokas bagāžas pārvadāšanu Rīgas satiksmes sabiedriskajā transportā, izņemot par dzīvniekiem, ja tie netiek pārvadāti speciālās somās.

 

 

Protams, ka par rokas bagāžu nevarēs klasificēt ķieģeļu kravu, jo tai ir noteikti ierobežojumi, ne garāka par 180 cm un kopējā bagāžas izmēru summa – garums, augstums, platums, nedrīkst pārsniegt 300 cm.

 

Forša un apsveicama doma, lai nav lieki jālauza galva - atbilst soma rokas bagāžas izmēriem vai nē un vai ir jāpērk speciāla bilēte vai nē!

 

Tikai man nav skaidrs, kāpēc to skaidri un gaiši nevar darīt zināmu pasažieriem! Vakar sanāca aiz gara laika izlasīt speciāli pielīmēto uzlīmi blakus noteikumiem un trolejbusa sienas – teksts tāds: ir 2011.gada 11.jūnijā stājušies spēkā Rīgas domes 1998.gada 24.februāra saistošajos noteikumos Nr.10 „Rīgas sabiedriskā transporta (tramvaja, trolejbusa un autobusa) lietošanas noteikumi” (par bagāžas pārvadāšanu). Ar šo noteikumu aktuālo redakciju var iepazīties Klientu apkalpošanas centros, www.rigassatiksme.lv vai pa tel. 8001919.

 

 

Sieviešu Kluba diskusijai:

Kā tu vērtē šos jaunumus? 

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
musi 9. augusts 2011 21:26

mjāāāāāāāāa... mani tiešā veidā skartu šie grozījumi, ja vien vēl dzīvotu Rīgā.. jo ne reizi vien ar lielu somu plecos un riteni pie rokas braucu ar tramvaju uz centru, lai pēc tam sēstos vilcienā un dotos vai nu uz mājām, vai sacensībām, vai vienkārši tāpat uz kādu no Latvijas pilsētām un tad ar riteni atpakaļ uz Rīgu.. un ir gadījies, ka madzori aprakstīja - riepa pārdurta, rezerves kameras nav līdzi, vienīgā iespēja sab. transports.. tik tiešām nesaprotu šo grozījumu jēgu..

pece 9. augusts 2011 14:18

Strīdīgs jautājums par velosipēdu pārvadāšanu, jo tie aizņem daudz vietas un ja vēl gadās kāds netīrs.... man kā pasažierim parastajam negribētos, lai kāds piebāztā sab.tr. ar dubļainu divriteni iestūķējas, bet ja man būtu divritenis es noteikti gribētu tomēr šādu iespēju - pārvadāt to sab.tr. ja nepieciešams.

madzori 9. augusts 2011 13:52

man īstenībā nepatīk šīs izmaiņas,jo šo izmaiņu dēļ,es nevaru pat par maksu pārvadāt riteni. Nekad arī nav nācies to darīt,un ceru,ka arī nevajadzēs,bet agrāk to varēja darīt.
A ko darīt,ja piemēram esmu Bolderāja,dabūju ritenim mīkstu riepu un kā lai es tieku uz Imantu? Autobusā neņem,vilciens nekursē. Tas ir vislielākais stulbums.
Bet par somām-malači.

kaisa 9. augusts 2011 11:36

Es arī šo pamanīju :) Savdabīga pieeja, īpaši, ja cilvēks jau iekāpis ar bagāžu, domā- vajag speciālu biļeti, vai nē :)

Katrā ziņā tas ir apsveicami, jo pāris gadus atpakaļ, vajadzēja speciālas biļetes pat 22 autobusā. Ārzemju draugs bija pārsteigts.