Rehabilitācijas centrs POGA uzsāk stipendiju programmu

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 7. janvāris 2020 22:21
170

Rehabilitācijas centrs POGA 2020.gadā uzsāk medicīnas stipendiju programmu. Programmas mērķis ir veicināt jaunu zināšanu un tehnoloģu apguvi, veikt pētniecību un jaunu reabilitācijas programmu ieviešanu. POGA stipendiju varēs saņemt funkcionālie speciālisti, ārsti un medicīnas studenti. Programma tiek īstenota sadarbībā ar veikalu tīklu Maxima Latvija. 

Pirmās desmit POGA stipendijas, katra 1050 eiro apmērā, tiek piešķirtas ASV izstrādātas un patentētas fizioterapijas metodes TheraSuit apgūšanai. 

No 20. - 24.janvārim Rīgā notiks TheraSuit metodes apmācības, ko vadīs sertificēta TheraSuit LCC instruktore Reičela Lī (Rachelle Lee). Dalībai centrs POGA konkursa kārtībā piešķirs 10 stipendijas. Uz mācību stipendiju var pretendēt praktizējoši fizioterapeiti no visas Latvijas. Par mācībām tiek piešķirti 40 tālākizglītības punkti, saskaņā ar LĀPPOS, Nr.1088. 

TheraSuit intensīvās fizioterapijas metode ir fizioterapijas tehnoloģija, kas balstīta uz jaunākajiem pētījumiem neirofizioloģijā un fizioterapijā par cerebrālās triekas rehabilitācijas pamatprincipiem. Pētījumi pierāda, ka cerebrālās triekas pacientu neiroloģiskā un morfoloģiskā atbildes reakcija uz spēka treniņu ir tāda pati, kā vienaudžiem bez cerebrālas triekas. Metodi šobrīd lieto visā pasaulē, arī Eiropā (Ungārija, Polija, Itālija, Vācija, Čehija u.c). Tā ir saņēmusi CE sertifikātu. Centrā POGA šo metodi pielieto kopš 2016.gada un tā ir vienīgā Baltijas valstīs. 

Pieteikties stipendijai TheraSuit mācību apmaksai var POGA interneta vietnē centrspoga.lv.

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies