Randiņš...

Linduchy
Linduchy 10. jūnijs 2013 00:00
1267

 

Var jau čīkstēt par to un šito - vīrs nav romantiķis, pārāk daudz strādā, trūkst uzmanības utt. utjp. Bet skarbā  dzīves realitāte - ne jau visi vīrieši ir sapņu prinči, kas izkāpuši no filmām. Katram ir savi trūkumi, savi plusi. Bet, ja reiz vīrietis nav tāds kā izfantazētais supervaronis, vai tad viņš ir sliktāks par citiem - jāpamet un jāmeklē cits vietā, kurš katru rītu nesīs kafiju gultā, katru vakaru  pēc darba dāvinās rožu pušķus un nedēļas nogalē vedīs šopingā un muzeju apskatē uz Parīzi? Nu nē, es uzskatu, ka, ja reiz vīrietis nav romantiķis, tad vismaz pašai ir jāpieliek pūles romantikas radīšanai sev par prieku…un varbūt arī vīrieties ''pavilksies''. 

 

Vērsim pie ragiem… Beidzot ir klāt  ilgi gaidītais vīra atvaļinājums….nu cik nu tur atvaļinājums, bet puslīdz brīvāks režīms, kad nav jāstrādā nonstopā. Jau iepriekš bijām vienojušies, ka dosimies uz kino skatīt Lielo Getsbiju - sarīkosim sev kārtīgu randiņu. 

Te  jāsaka milzīgs PALDIES Sieviešu klubam par sagādāto dāvanu - biļetēm uz Lielo Getsbiju - ļoti noderīgi un precīzi sakrita ar mūsu vēlmēm un plāniem :) :) :)

Brauciens uz Rīgu ar domu - sākumā paēdam pusdienas kādā resorānā un tad ejam uz filmu. Pa ceļam lielās pārrunas - vīrs, izbadējies pēc neveselīgas pārtikas, uzkrītoši dod mājienus, ka labprāt ēstu pusdienas McDonaldā. Manus protestus par to, ka tas nav nopietni ilgi gaidītam randiņam, negribēja tā īsti ņemt vērā.

Man bija doma doties uz Gan Bei tirdzniecības centrā Galleria Rīga … tad atcerējos, ka tur ir arī fantastiska jumta terase - un šodien tik pasakaini feins laiciņš, kā radīts pusdienām svaigā gaisā (cik nu tas var būt svaigs Rīgas centrā).

Uzbraucām augšā…un ko jūs domājat - šim uzreiz acīs iekrīt Hesburger ēstuve - nu nē, tad nu gan es paliku gandrīz nikna (bet pati jau vien esmu vainīga, ka vīrietis nogribējies pēc neveselīgas pārtikas - mājās tiek radināts pie veselīgas ēšanas). Un tomēr mana vēlme pusdienot terasē guva virsroku ;)

 

pamatdomu - man ļoooti patika tas, ka šī filma nav ar ''tipiski-puņķainu'' Holivudas filmu nobeigumu, kur visi beigās dzīvo ilgi un laimīgi. Jā, Jūs pareizi sapratāt - man patīk filmas ar skumjām beigām…un šī filma bija tieši tāda - krāšņa, interesanta, aizraujoša un ar skumju nobeigumu. Vīrs arī bija lielā sajūsmā par filmu. Pēc filmas prasīju, ko domā par filmu. Un atbilde bija: ''Smaga, bet ļoti laba filma''. Tāpēc lieku tai 10 balles no 10 :)

 

Tā lūk pagāja mana diena un mans ilgi gaidītais randiņš ar vīru…un galvā jau entās domas, ko sadarīt tuvākajā laikā, lai vīrs tiešām nedaudz izbauda vasarīgo laiku un atslēdz savas smadzenes no nepārtrauktajām domām par darbu, klientiem utt.

 

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
smukaa 10. jūnijs 2013 19:38

Prieks par tevi! (hug) (Y)

Linduchy 10. jūnijs 2013 17:31

Jā, tā bilde ir no Galleria Riga terases :)

Linduchy 10. jūnijs 2013 17:30

Pludmale un Kaijas ir ok, bet vajag arī kaut ko mainīt....nu varbūt vīrs arī neprotestētu pret vienām un tām pašām vietām mūsu pludmalē...viņš arī neprotestētu pret vienkāršu zvilnēšanu manā puķu dārzā ar sapņainu skatu debesīs :D Bet es gan neesmu no tām, kas mierīgi uz vietas sēž stundām ilgi - man vajag nepārtrauktu kustību, arvien jaunus atklājumus, jaunus iespaidus ;)

Rebeka 10. jūnijs 2013 17:03

Aaa skaidrs ;)

pece 10. jūnijs 2013 16:57

Kūriņš ir baigi foršs krodziņš Kauguros, pašā jūras krastā, nav gan terase uz jumta, bet tiešām labs!

Rebeka 10. jūnijs 2013 16:49

Hhahah.. iedomājies precīzi :D

Mana draudzene strādā tajā Galerijas terasē.. saka, ak tur dullie cilvēki pat aukstā laikā sēž. Bet tā, kā viņa dzīvo man kaimiņos arī nesaparot kur tur tas kaifs :D

hiperkeri 10. jūnijs 2013 16:39

es Rebeku totāli varu iedomāties noplēstajos džinsa šortiņos ar kādu spilgtu topiņu,brūnu sūcam kokteilīti kādā pludmalē:)
Par tēmu-īsti nav gadījies šādās jumta terasēs sēdēt,bet jā,tā galerijas Rīga terase izskatās patiešām kārdinoši:)
Un cepums par Happy Meal ieteikumu uz mājām :D

Rebeka 10. jūnijs 2013 16:24

a?

pece 10. jūnijs 2013 16:12

Kūriņā ? :D

Rebeka 10. jūnijs 2013 16:08

Jums tak Kaijas pie mājām vaļā, kur nu vēl labāk baudīt svaigu gaisu un atpūsties :D Vai arī atvelc līdz manam galam uz kādu vietiņu kur pasēdēt...

Tās terases Rīgas centrā laba ideja, bet mani neuzrunā.... es labāk pludmales bāriņā čiloju, nekā Rīgas izplūdes gāzes ostu :D

Linduchy 10. jūnijs 2013 13:09

Paldies par vietu ieteikumiem, būs jāizpēta :)

Vispār kaut kā nebiju iedomājusies par bērnu komplekta iegādi līdzņemšanai ... kaut gan viņš jau tad vairāk priecātos par BigMac lielo komplektu :D

pece 10. jūnijs 2013 12:58

Būtu tak vīrietim nopirkusi bērnu Mcdonalda komplektu uz mājām, lai izpriecājas :D

pece 10. jūnijs 2013 12:58

Izrādās, ka Viensīvai Islande arī jumta terase bārs ( šajā viesnīcā ir foršs džakuzi un pirtiņa ar skatu uz vecrīgu).

Un Avalonam esot vasaras jumta terase.

pece 10. jūnijs 2013 12:55

Vēl jau ir Gutenberga terase vecrīgā un ne pārāk romantiskiem pasākumiem der arī terase -balkons forum cinema ;)

Linduchy 10. jūnijs 2013 12:41

Jā, man arī nepatīk, ka garāmgājēji lūr mutē, neomulīgi paliek :D
Man pagaidām ir 2 topa vietas Rīgā, kur pusdienot uz terasēm - Galleria Riga un Albert Hotel Star Lounge

Ja kādai ir vēl kādas burvīgas vietas ar terasēm, ko ieteikt - droši padalieties ar info :)

vecsprofils 10. jūnijs 2013 12:00

Prieks par tik jauki pavadīto laiku un izdevušos randiņu! (F)
Man arī ļoti patīk pusdienot terasēs, galvenais, lai tā vietiņa ir pēc iespējas nodalīta no garāmgājējiem un zem nojumes. Savādāk neomulīgi paliek, kad garāmgājēji skatās tev mutē un liela kņudoņa uz ielas, bet nu kā šī terase Galleria Riga ir perfekta vietiņa omulīgai romantikas baudīšanai (inlove)