Protests!

hiperkeri
hiperkeri 15. jūnijs 2012 14:00
1359

Sveikas, mīļās! Jāsaka,ka pēdējā laikā Sieviešu kluba rakstos es viļos arvien dziļāk. Man pietrūkst Kintijas vienmēr rosīgās, pozitīvās un izpalīdzīgās rokas (nesaku, ka pašreizējā vadība būtu sliktāka, vien - citādāka. Ļoti, ļoti citādāka.), un tik tiešām - izcili sievišķīgā pieskāriena it visam, kas šeit notiek.

Piekrītu - pastāvēs, kas mainīsies,bet ne jau vienmēr tās pārmaiņas ir pozitīvas. Man tiešām jau nepatīk tā tendence (nu labi, pēdējā laikā sāk jau mazināties), ka meitenes savus rakstus raksta tikai tādēļ, lai vinnētu - jebko. Lai tās būtu caurejas zāles, zobu pasta vai kas cits. Nu tas tomēr ir par traku.

Te vairs nevalda tā čupošanās atmosfēra.

Forumā ir daudz,jo daudz apnicīgu reklāmu no Eliēra (cik var! :D), jā - skumji, ka to pašu blogeri ar niku Dvēselīte es te manu tikai un vienīgi, lai kārtējo reizi noreklamētu savu firmu.

Un arī man zūd iedvesma ko rakstīt, jo te nu nav vairs tā atmosfēra. Nav dzinuļa, iedvesmas, vēlmes padalīties... Saprotu, ka tā ir mana vaina, jo es tak biju tas lielais iedvesmu rakstu rakstītājs, kā arī solīju nerakstīt slikā garastāvoklī, taču šeit vajag pārmaiņas!!

Vēl viena lieta - lūdzu, lūdzu, nelieciet vairs rakstīt par sēnītēm, taisīt mājas uzņēmumus ar šādām kaitēm, jo tagad, ienākot SK, mani tik tiešām arvien biežāk apmeklē slikta dūša un gribu vairs nevērt šo saitu, kamēr nebeigsies `sēnīškonkurss`...

Ļoti skumdina meiteņu attieksme kaut vai pret Tashinku - viņa mums ir centīgs meitietis un mūs visas citas padara virtuvē labākas! Taču viens komentārs man vēl arvien (!!) neiziet no galvas, apmēram šāds - `neliec tās receptes iekšā, pagaidi konkursu, tad varēsi par to balvu dabūt!`. Nu skumji. Tāpēc arī tagad valda tāda jocīga atmosfēra šeit. Reklāmas, labi,ka vēl ir pa kādam speciālistu rakstam.

Tad nu tā - dāmas, saprotu, ka ir vasara, un daudz jau tāpat neviena nevarēs piespiesties ko rakstīt, bet tiešām - aicinu - sāciet blogot par tiem ikdienas priekiem,par visu labo, kas redzēts.

Lai te atkal virmo sievišķība, draudzība un iedvesma mums visām par godu!!!

Jūsu Hiperkeriiii!

Redakcijas viedoklis

Sveiciens, mūsu mīļās Sieviešu Kluba dāmas!

Vēlamies teikt paldies par viedokli, hiperkeri! Arī Sieviešu Kluba redakcija, tāpat kā Tu, joprojām ļoti gaida jūsu saulainos un iedvesmojošos blogus, kas papildinot portāla saturu, rosinās parunāties, padalīties pieredzēs, uzdot jautājumus, un uz tiem atbildēt, vienai otru atbalstīt, uzklausīt un iepriecināt!

Arī mēs jūs aicinām rakstīt, neatkarīgi no tā, vai tiek rīkots konkurss, vai nē!

Konkursu mērķis ir ierosināt tematu, sniegt nelielu iedvesmu, lai sāktu rosīties fantāzija jūsu jauniem blogiem, bet balvas ir tikai kā neliels paldies kādai no blogu autorēm, kuras viedoklis vai stāsts konkrētā mirklī ir īpaši „iekritis” Sieviešu Kluba redakcijas sirsniņā!

No savas puses mēs savukārt cenšamies aptvert pēc iespējas plašāku rakstu tematiku, un arī raksti, kuros stāstīts par alerģijām, aizcietējumiem, pēdu problēmām vai jebko citu, sniegts speciālistu viedoklis, kas vienmēr kādai sniedz padomu un noder.

Ļoti priecājamies, ka jūs izsakāt savu viedokli un pārdomas, jo tās mums vienmēr ir būtiskas. Arī Sieviešu Kluba redakcija vēlas, lai portāls būtu vieta, kur mums visām satikties, kaut ko uzzināt un arī draudzīgi papļāpāt!

Tādēļ ļoti gaidām arī jūsu blogus, jo tikai kopā mums izdosies Sieviešu Klubu izveidot tādu, kādu to vēlamies mēs visas!

Tavs Sieviešu Klubs

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
sandrulish 18. jūnijs 2012 11:46

Ierosinu atsākt dienas un vakara sarunas! (Y)

Arī man vasarā daudz citu darbiņu, dārzs un pasākumi, bet šad tad te iegriežos...

Reklāmas tiešām ir par daudz un arī par tām delikātajām problēmām neomulīgi lasīt, jo ja kāds jautājums,tad labāk jautāju paziņām un draudzenēm, bet rakstīt par to nevēlos.

hiperkeri 18. jūnijs 2012 08:34

ak.ne viss ir melns un balts.
Citādi es te jau sāku justies kā paranoiķe,kad tikai kas,tad sāku cepināt (devil)

pikadilija 17. jūnijs 2012 21:20

man lasot shos komentaarus likaas, ka vairumam nav pretenziju un izvelas pareizo pieejo - kas neinteresee to nelasa, nevis cepjaas :)

hiperkeri 17. jūnijs 2012 19:00

Man tiešām prieks par meitenēm,kurām tie konkursi ir palīdzējuši,vien ,ja redzu,ka kādas nedēļas apjomā vismaz es nevarēju izlasīt vairāk par citām SK lietām kā reklāmas vai konkursi,tad tas mani dara ļoti norūpējušos par šo visu kopumā,un tad ir kas jādara lietas labā!
Tā kā man piekrīt vairākas meitenes,tad priecājos pati par sevi,ka sāku risināt šo lietu,jo neesmu vienīgā,kas tā uzskata.
Protams,neiešu jau cepties par katru bildi,kura man liktos jocīga.Tik traki jau ar mani nav.Bet,ja tas sāk kļūt par daudz,tad..nu tomēr varēja kā citādi atrisināt šos jautājumus. Piekrītu,ka tam ir speciālas adreses interneta vietnēs,kas specializētāk atbildēs uz konkrētajām problēmām.

lana23 17. jūnijs 2012 13:12

Man gan SK patīk, jo šad tad atrodu ko noderīgu sev:) Tos rakstus par kāju sēnītēm u.c. nelasu un neveru pat vaļā:)

smukaa 17. jūnijs 2012 12:21

(hug) (hi) :* sen nedzirdēta ;)
Ļoti jauki,ka jūs tā satikāties..es laikam neesmu un nebūšu vēl ilgi gatava tādām vakarēšanām :$

sammerseta 17. jūnijs 2012 11:49

Jā... Nebiju kādu laiku šeit bijusi, un tikai pēc rakstu autoriem pamanīju, ka Kintija kur aizdevusies (???)...
Bet tas jau ir normāli, ka ar cilvēku kaut kas aiziet, kaut kas izplēn un atkal kas cits rodas no jauna! Bez tā jau redakcijas darbā neiztikt!
Un radošajā darbā jau arī vajag kādas pārmaiņas, nomainīt vidi un pamēģināt roku arī citur!

VIT@ 17. jūnijs 2012 11:22

viss iet, viss mainās... savs laiks pavadīts ... pa retai reizei tiešām ir ka ienāku un gribas ko palasīt, bet uzskatu, ka tas ir tikai normāli.
Man nesen bija lieliska atkal redzēšanās ar Liguci83, Noelli un Silvu9, super , paldies meitenēm, bija ļoti jauks vakars.
Bija jau reiz mēginājums reanimēt vakara un dienas sarunas, bet nu, ja man atklāti jāsaka, es vairs neesmu gatava iesaistīties, es esmu mainījusies, taču man ir prieks palasīt ko raksta smukaa, ko raksta rasas, kas jauns pecei un cerītei un citām meitenēm.. viss notiek, tā nu tas ir..un nedomāju, ka pie vainas ir konkursi, es domāju, ka mums katrai dzīvē daudz kas ir mainījies, un mēs pašas vairs neesam gatavas to pagātni atdzīvināt, jo ja jāsaka godīgi, tad lielās sarunas jau beidzās laiku pirms Kintija pameta SK.. bet es novēlu jums meitenes to labāko, un gan jau pienāks brīdis un kāda diena mēnesī iekritīs visām mums labvēlīgi kādai klačiņai ;)

smukaa 17. jūnijs 2012 09:41

Un kas vainas Hello Kitty mājaslapai?:D Manai meitai ļoti patīk,viss rozā un pozitīvi! :)
Bet šeit jau vairs nav tik pozitīvi..diemžēl!!
Ja agrāk katru rītu pirmo atvēru SK lapu un diezgan arī blogoju (dāvanas vienmēr attdāvināju) ,tad tagad šeit "ieeju" tikai cerībā satikt vecās SK meitenes.. :X

dainite 17. jūnijs 2012 08:56

Varbūt uzlikt uzrakstu - īpaši jūtīgām aizvērt acis..... |-)
Bet, ja nopietni, varetu atrast risinājumu šīs nebaudāmas bildes iesūtīt aizklāti. Jo tiešam prieks, ja kādam būs palīdzēts tikt vaļā no mokošas problēmas. Tieši tas jau ir vērtīgi, ka var anonīmi parunāt par lietām, ko parasti neērti apspriest.
Un nav tiesa, ka raksti tiktu sūtīti, lai tikai vinnētu kaut ko. Tāds mazs sacensības gars vienmēr liek sarosities. Sūtīsim labak redakcijai jaunas tēmas un ierosinājumus un palīdzēsim strādat. Tomēr paldies kritizētājai, jo tas izraisija šo diskusiju, lai dāmas pārak neiesnaužas vasaras saulītē.

Veiksmi visām visās lietas!!

uzuri 17. jūnijs 2012 01:09

:) (hi)

uzuri 17. jūnijs 2012 01:08

Ņemot vērā to, ko vien cilvēks savā dzīvē nav redzējis vai piedzīvojis- jēlumi, lūzumi, vaļējas brūces, apdegumi, strutojošas pumpas, bērna vai vecu tantu/ onkuļu kakas, un pat līķus (medic.darbinieki piem.) tad es vispār brīnos, kas gan tik traģisks saskatāms iesūtītajās bildēs (es nepiedalos, bet tās man netraucēja izlasīt meiteņu pieteikumus un stāstus par problēmu- vismaz tagad zinu ko nedarīt, lai tiktu pie tādiem nagiem). Kas jūs mucā sēžat? ik dienu feisbukā kaudzēm bilžu ar izķidātiem dzīvniekiem (putns nomiris no košļenes, degunradzim izplēsts rags, kaķēns pienaglots pie koka, u.c), beigtu cilvēku iekšām , ar domu: reklāma pret smēķēšanu, pret cilvēku patvaļību pret dzīvniekiem, u.c. Kaut kādas cacas- taisiet sev Hello Kitty lapu un plāpājat par krellītēm, ja tik traki ar nerviem. Tāda ir dzīve- un tā IR pilna problēmu. Šeit ir viens portāls, kas regulāri piedāvā tās risināt. Un loģiski, NEKAS nav par velti. Lai piedāvātu testus, produktu sponsors pieprasa reklāmu. Tas pat bērnam skaidrs. Es pat domāju, ja SK izbeigs piedāvāt tādas iespējas- vot tad arī beigsies jūsu draudzīgā blogošana. Visas te kaut ko grib. un tas ir normāli.

kautrigaa 17. jūnijs 2012 00:54

Skumji lasīt šos komentārus. Man piemēram SK ir glābiņš, esmu atradusi daudz dažādus risinājumus savām daudzajām (citām) veselības problēmām tieši no jūsu pašu rakstiņiem- tautas medicīnas u.c. ieteikumi, Jo šodien aizejot pie ārsta un pēc tam uz aptieku, var bez biksēm palikt, bet maz kredīts jāņem, bet rezultāts var likt vilties, jo to pašu var panākt ar zināšanām un dabas produktiem, kas mums visu laiku pa rokai un pļavās par velti aug. Atvainojiet par bildēm- bet tāds bija konkursa noteikums. Protams, ja būtu piebilde sūtīt bildes uz SK e-pastu, nekad mūžā tās neievitotu publiski apskatāmas. Bet neielikt bildes (nezinot, cik vēl pieteiksies), lai saudzētu jūsu nervu sistēmu, principā nozīmē- aj, man vienalga, kā būs tā būs. Bet man tomēr nav vienalga. Šaubos, vai vēnu konkursā tagad tas puisis (vīrs kādai no SK blogotājām) ar baisajām vēnām staigātu tagad laimīgs un izārstēts, ja sieva nebūtu sadūšojusies un ielikusi tās bildes. Domājat, ka man ir patīkami tagad katru dienu apzināties, ka manu problēmu redz simtiem cilvēku, šausminās un runā visu ko? Tā ir mana sāpīgā problēma, ko , iespējams, tieši ar SK palīdzību varbūt atrisināšu un varēšu priecīga staigāt ar smukiem nadziņiem kā jums. Bet bildes ar laiku aizritināsies kamolītī tālu tālu atpakaļ un jums pašām būs slinkums tos iesūtītos rakstiņus meklēt, lai kārtējo reizi pašausminātos. Bet nu ja ir tik šausmīgi, ka nevar izturēt (tajā pašā laikā visas lielām acīm 100% esat noskatījušās puiša lēcienu no Vanša tilta - kāpēc par to nav šausmu?)- tad uztveriet to kā veiksmi- ka jums savukārt ir perfekti nadziņi, u.c. Bet dzīvē var gadīties visādi un neparedzēti pagriezieni- vienu dienu jebkuram no mums var savajadzēties tā pati nozākātā veselības padomu krātuvīte. (jo pēc testēšanas taču meitenes dalās savā reālajā pieredzē, iesaka, neiesaka.. un varbūt tieši jūs pašas gūsiet info- vai pirkt aptiekā tieši šo līdzekli, vai tomēr pietaupīt vai piekrāt naudiņu kam citam, efektīvākam). Visu cieņu, protams, nebrīnīšos par kritiku manam komentāram. Gāžiet visu ārā, kas uz sirds. Vismaz šis raksts kļūs nežēlīgi populārs.

pikadilija 16. jūnijs 2012 23:34

nu re izskatās ka kopsaucejs ir atrasts - turpinās raksti par visu ko, ieskaitot delikatas un neglitas bildes, un taam, kam tas neinteresee vai nav patikami skatities kadas bildes vienkarshi nelasa! un visi laimigi, priecigi un vis turpinas :)

annete 16. jūnijs 2012 21:57

Viss atkarīgs no tā, uz ko iet "SK" [vadmotīvs, ieceres un mērķis]
Un ,protams, Mēs visas kopā arī piedalamies veidošanā ;)
Tas, ka šī diskusija ir "pacelta" ir tikai uz labu (Y)
Personīgi man arī ir tēmas, kuras PILNĪGI neinteresē - es vienkārši tās nelasu :)

lilianna 16. jūnijs 2012 19:17

Es, savukārt, priecājos, ka Sieviešu klubs vairs nav kaut kāds mistisks taro portāls. Iepriekš likās, ka šeit pulcējas vientuļas nelaimīgas dāmas, kuras savu problēmu sakni meklē nevis sevī, bet lāstos un visādās citādās muļķībās. Viennozīmīgi, pie vainas ir vasara, nav noslēpums, ka vasaras sezonā visiem portāliem krītas reitingi.. Lai veicas Jums un Kintikai (laikam).

smukaa 16. jūnijs 2012 18:30

Viens mainās uz labo pusi,cits nē ;)

sandero 16. jūnijs 2012 14:42

Ar gadiem jau daudz kas mainās. :) Ne vienmēr būs viss pa prātam. Tāpēc pieņemt to kā ir.
Bet kāpēc meklēt problēmu, kur tās nemaz nav ... ?
Ne visas saista viena literatūra, tāpēc arī grāmatas pērkam tādas kuras lasīsim nevis, lai turētu plauktā :) Tāpēc rakstam par sev daudz maz interesējošām tēmām. Citai tā būs kulinārijai, ceļošana, intīmie jautājumi, dārza iekārtošana vai ar veselību saistoši raksti.
Domāju, ka redakcija ir atbildējusi uz mūsu uzdotajiem jautājumiem un meklējusi tos pie konkrētajiem speciālistiem.

smukaa 16. jūnijs 2012 13:56

Esmu šeit no SK dzimšanas..un varu teikt,ka tā SK burvība ir zudusi:(
Viss sākās,kad Vakara sarunas pārcēla uz forumu..aktīvākās blogotājas kaut kā vairs tik bieži te neiegriežas:( Tad Dinija "uzmestā lūpa"..utt.
Saprotu,ka jāreklamē produkti,bet manuprāt jau nedaudz par daudz 8-|
Par sēnīti..var jau uzrakstīt,kas un kā,bet bildes ir tā kā medportālā :D

dainite 16. jūnijs 2012 13:51

Man tādas domas, ka tāda iepriekšējo laiku apraudāšana neko nedod. Arī tad droši vien ne viss bija spīdoši. Un visas runas tikai tad kaut ko ir vērtas, ja rodas konstruktīvi risinājumi. Pie tam - katrs kritizētājs taču var darīt labāk. Uz priekšu ar idejām. Sēnīšu bildes nav patīkamas, varēja to citādi risināt. Taču problēma pastāv un ir grūti risināma. Es personīgi nepiedalījos. Meitenes - ja jūs kaut kas neskar šodien, tad varbūt rīt. Un tā tas ir ar visu. Tādēļ jau tāda kluba ideja ir laba, ka pieveršas dažādām dzīves situācijām, ne tikai skaistām kleitām un seksam. Tādēļ redakcijai ir pareizs virziens - arī nepatīkamas lietas pieder pie dzīves, tikai varbūt atrast taktiskāku pieeju.

Dainīte

sandero 16. jūnijs 2012 12:46

Varbūt jāiesaista kāds vīrietis blogu rakstīšanā? :) Cits viedoklis un sajūtas, kas glužu pretējs sievietes sajūtām.
Jo kad Armands blogoja, tad bija interesanti paskatīties no pilnīgi cita viedokļa :) Un tad arī sievietes aktīvāk komentētu izlasīto :D Vismaz tā ir bijis vienmēr.

sandero 16. jūnijs 2012 12:42

Es gan šoreiz būšu redakcijas pusē, jo t.s.ierosinātie konkursi tikai pamudina uz kādu tēmu par ko varētu uzrakstīt. Jo ne vienmēr piesēžoties pie baltas lapas varētu atrast ko tādu kas interesanti būtu ne tikai pašai, bet arī pārējām lasītājām. Un ne jau visas esam lielas rakstnieces :) Bet saturu saprotami, ka veidojam mēs pašas.
Nezinu, bet mani personīgi nemudina konkursa izsludinātā balva, bet gan ierosinātais temats vēl jo vairāk ja ir kur izteikties vai kas līdzīgs piedzīvots. Un ja tas rakstiņš ir iepaticies, kas novērtēts ar balviņu tikai patīkami iepriecina. Ja arī nav, tad priecē, ka tas ir nopublicēts :) Bet viennozīmīgi rakstīšana dēļ kau kā, lai tikai kaut ko dabūtu, tas būtu muļķīgi. Ir protams reizes, kad rakstīšana neiet un kad ir tieši pretēji, ka nevar vien apstāties. :) Ja zinu, ka varu par ko uzrakstīt, tad neturu sveci zem pūra un arī rakstu.
Ja, hiperkeri neinteresē sēnīšu raksti, tad neskaties uz tiem :) Mani tas netraucē un piesaistu skatienu tam kas interesē. Lai gan nevar jau zināt, kas mūs var piemeklēt un ja arī palasīs rakstu par aizcietējumiem, tad varam tikai tagad zināt kas tas ir un lai mūs tas nepiemeklē. :)

pikadilija 16. jūnijs 2012 11:58

jā, es piekrīu , ka te jau kaadu laiku nav tadi saistosgi raksti, bet nez man ne taas senes, ne taas venas un aizcietejumi netrauceee.... neinteresee - nelsu, bet lai es par to ceptos.... nu nemaz...., laikam jau ar iemesls necepshanai ir tas ka esmu atverta un nav aizspriedumu vai kompleksi runat arii pa delikatam lietam, viss tas ir dabiski un man piemeram ljoti nodereeja informcija, gan pa matiem, gan citam problemama, lai gan mani vinjas neskar, bet noder zinashanai, kas pie kas var novest, un jau laicigi izvairities...
bet lasot jusu sashutumu, man nak prata tikai viens vards - cacas :) nenjemiet to personigi ;) bet kaa jau teicu, man ar gribas sievishkjigus, motivejoshus, iedvesmojoshus rakstus, bet apzinos ka nevar visu laiku but uzplaukums, un radoshas izpausmes, un uztveru visu to ar sapratni,, kaa arii piekritu viedoklim, ka pasham ar jabut aktivaakaam.

hiperkeri 16. jūnijs 2012 09:38

(Y)

banderoso 16. jūnijs 2012 00:03

Hei, visas jaukās meičas! Mjā, es arī šeit ilgi ne esmu degunu iebāzusi, jo darbs, studijas un visādas citas vasaras izklaides prāta :) bet man ļoti pietrūkst jauko sarunu, kas šeit bija un jāpiekrīt, ka raksti ir kļūvuši garlaicīgi, vienmuļi. Ko lai iesaka - rakstiet, rakstiet... par visu, kas ap jums, par lietām ar ko vēlaties dalīties!! Tad arī SK kļūs tāds kā iepriekš. Jo atmosfēru ballītē rada ne tikai māsas saimnieks (SK redakcijas meitenes), bet arī paši viesi :* :* (F) (F)

1 2