Pozitīvās domāšanas eksperimenta nedēļas atskaite

Autors: hiperkeri, 2011. gada 16. augusts, 07:42:44
Pozitīvās domāšanas eksperimenta nedēļas atskaite

Nu jau pagājusi mazliet vairāk kā nedēļa kopš brīža,kad vēlējos izmainīt savu dzīvīti, ievērojot vizualizācijas un priekpilnu mirkļu pilnas dienas,lai sevi pietuvinātu saviem mērķīšiem- nedēļas laikā negaidītiem 27 latiņiem,jaunajam darbiņam un negaidītai labai ziņai.

 


 

Nu ko-labā ziņa bija no Sieviešu Kluba,kur saņēmu vitamīnus par blogu-tagad tie lieti noder,jo pašlaik esmu puslīdz slima un jau otro dienu dzīvojos pa mājām.

 

Kā arī-27 latiņu vietā nu esmu tikusi pie visiem 33!

 

Ļoti noveicās,ka tieši šajā nedēļā saņēmu pasūtījumus uz saviem auskariņiem un ekoskrubīšiem:) Parasti jau ļoti reti viņus pasūta,tāpēc tas bija ļoti jauks pārsteigums,kad atkal saņēmu pasūtījumus:)

 

Taču-par darbiņu-vēl arvien gaidu atbildi- vēl nav bijušas nekādas ziņas. Gaidam,gaidam:)

 

Esmu nolēmusi arī pieteikties kādā no Jelgavas mūzikas skolām-par flautas skolotāju,pagaidām vēl to neesmu izdarījusi,tomēr uzstādu sev vizualizāciju rītdienai:

 

Tātad!

 

1)būšu aizsūtījusi savus CV vismaz uz 2 mūzikas skolām

 

2)Būšu jau vesela,lai varētu aiziet pastaigā paelpot svaigu gaisu (dažkārt pat visvienkāršākās lietas ir tik..sarežģītas..)

 

3)saņemšu ziņu no kāda senāka drauga(intriģējoši,ne? tas ir tāpat kā just,ka aiz ielas stūra tu,teiksim,uzskriesi virsū savam sapņu princim vai tieši gaļas pārdevējam,vai kam tādam:D-kaut kam līdzīgam tam,kas tur nu noteikti nekad nebūtu bijis iepriekš)

 

4)saņemšu ziedus(jā,man pēkšņi gribās saņemt puķes,kaut nekad neesmu bijusi tāda meitene,kura būtu bijusi ķerta uz puķēm..)

 

Es domāju,ka ir riktīgi forša programma:)

 

Un kā man rīkoties visu tālāko nedēļu,lai es sevi varētu pietuvināt pusgada mērķim-strādāt pastāvīgu darbu un Adventes laikā aizbraukt ar prāmīti uz Stokholmu?

 

Nākamnedēļ vēlos: 

 

 

 

 

Kā jums mana atskaite patīk? Kādas ir manas kļūdas,kāpēc man viss nav piepildījies un kādēļ es tagad esmu attapusies slima? Komentāri??:)