Pozitīvās domāšanas eksperimenta nedēļas atskaite

hiperkeri
hiperkeri 16. augusts 2011 07:42
624

Nu jau pagājusi mazliet vairāk kā nedēļa kopš brīža,kad vēlējos izmainīt savu dzīvīti, ievērojot vizualizācijas un priekpilnu mirkļu pilnas dienas,lai sevi pietuvinātu saviem mērķīšiem- nedēļas laikā negaidītiem 27 latiņiem,jaunajam darbiņam un negaidītai labai ziņai.

 


 

Nu ko-labā ziņa bija no Sieviešu Kluba,kur saņēmu vitamīnus par blogu-tagad tie lieti noder,jo pašlaik esmu puslīdz slima un jau otro dienu dzīvojos pa mājām.

 

Kā arī-27 latiņu vietā nu esmu tikusi pie visiem 33!

 

Ļoti noveicās,ka tieši šajā nedēļā saņēmu pasūtījumus uz saviem auskariņiem un ekoskrubīšiem:) Parasti jau ļoti reti viņus pasūta,tāpēc tas bija ļoti jauks pārsteigums,kad atkal saņēmu pasūtījumus:)

 

Taču-par darbiņu-vēl arvien gaidu atbildi- vēl nav bijušas nekādas ziņas. Gaidam,gaidam:)

 

Esmu nolēmusi arī pieteikties kādā no Jelgavas mūzikas skolām-par flautas skolotāju,pagaidām vēl to neesmu izdarījusi,tomēr uzstādu sev vizualizāciju rītdienai:

 

Tātad!

 

1)būšu aizsūtījusi savus CV vismaz uz 2 mūzikas skolām

 

2)Būšu jau vesela,lai varētu aiziet pastaigā paelpot svaigu gaisu (dažkārt pat visvienkāršākās lietas ir tik..sarežģītas..)

 

3)saņemšu ziņu no kāda senāka drauga(intriģējoši,ne? tas ir tāpat kā just,ka aiz ielas stūra tu,teiksim,uzskriesi virsū savam sapņu princim vai tieši gaļas pārdevējam,vai kam tādam:D-kaut kam līdzīgam tam,kas tur nu noteikti nekad nebūtu bijis iepriekš)

 

4)saņemšu ziedus(jā,man pēkšņi gribās saņemt puķes,kaut nekad neesmu bijusi tāda meitene,kura būtu bijusi ķerta uz puķēm..)

 

Es domāju,ka ir riktīgi forša programma:)

 

Un kā man rīkoties visu tālāko nedēļu,lai es sevi varētu pietuvināt pusgada mērķim-strādāt pastāvīgu darbu un Adventes laikā aizbraukt ar prāmīti uz Stokholmu?

 

Nākamnedēļ vēlos: 

 

  • saņemt skaidru atbildi(vispirms) par mana iepriekšējās nedēļas darba pieteikumu-vēlams-pozitīvu:)

 

  • otrkārt-noteikti saņemt atbildi arī no vienas no mūzikas skoliņām( Meitenei taču vajag krāt opcijas;) )

 

  • treškārt-no 27latiem šoreiz noskaņošos uz 15 latiem nedēļā-tā kā nekādi papildus tēriņi nav gaidīti,bet elementāri jau tā nauda ir nepieciešama-noskaņošos uz šādu ciparu!:)

 

Kā jums mana atskaite patīk? Kādas ir manas kļūdas,kāpēc man viss nav piepildījies un kādēļ es tagad esmu attapusies slima? Komentāri??:)

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
aranza 16. augusts 2011 23:39

prieks par tevi! Es arī esmu 'aizrāvusies' ar pozitīvo domāšanu un jāsaka- tas patiešām ir labāk, nekā visu laiku gausties par to, ka kaut kas nav, kaut kas nenotiek kā vajag utml. Jādomā par to, kas dara prieku un par to, ko vēlamies- tad tās lietas vienkārši ņem un notiek. Esmu lasījusi, ka cilvēks pats sev ieslēdz filtrus- uz labām, vai sliktām lietām. Tad nu jāsaslēdz tie labie, lai pamanām un saskatām labo. Lai izdodas tavi plāni!

hiperkeri 16. augusts 2011 08:25

es gan nezinu,kā es to varēju aizmirst izdarīt,jo visu laiku jau no tās priecāšanās gūstu baudījumu sev,nezinu,kā es varu sevi noslogot..
man jau likās,ka tā slimošana bija no tā,ka nebiju vienu lietu izrunājusi ar mīļoto.Beigās izrunājāmies un sanāca liela smiešanās,tā kā laikam arī no tā tas nav:)

kintijasieviesuklubslv 16. augusts 2011 08:13

prieks, ka iepriekšējās nedēļas eksperiments tik labi izdevās! atliek tik vēlēt- tā turpināt! bet par to slimošanu - varbūt starp eksperimentiem un kāzām vienkārši aizmirsi iedot organismam atpūtu?