PIRMĀ pasaules mēroga REINKARNISTU ONLINE tiešsaistes KONFERENCE !!!

IngaRuzicka
IngaRuzicka 16. maijs 2013 17:19
1067

Šī gada 22. maijā Reinkarnistu dienā norisināsies PIRMĀ pasaules mēroga REINKARNISTU ONLINE tiešsaistes KONFERENCE "REINKARNĀCIJA 2013" krievu valodā.

Online konferences organizators Māris Drešmanis REINKARNACIONIKAS Universitātes dibinātājs un vadītājs ar projekta atbalstu  "Iepriekšējās Dzīves" informācijas nodrošinājumu, rīko tiešsaistes konferenci "Reinkarnācija 2013", kas norisināsies 2013.gada 22. maijā no plkst. 10.00 līdz 00.00 pēc Maskavas laika. Latvijas laika zonā tas būs no 9:00 līdz 23:00.

  Konferencē uzstāsies reinkarnācijas terapeiti no VISAS PASAULES, kā piem., Māris Drešmanis, Pāvels Gingazovs, Marija Monoka, Diāna Orlāna, Sergejs Rudakovs un citi eksperti šajā jomā.  Dalība konferencē ir pilnīgi BEZ MAKSAS.  

Šis notikums var ieinteresēt psihologus, Coach izaugsmes trenerus,  psihiatrus, ārstus, netradicionālās medicīnas praktiķus, un arī tos, kuriem reinkarnācijas fenomens (dvēseļu pārdzimšana) šķiet tik aizraujošs, lai iemācītos caurskatīt savas iepriekšējās dzīves un pielietot to savām un savu tuvinieku vajadzībām.

Šīs konferences rīkošanas mērķis - piesaistīt sabiedrības uzmanību, kā vienam no terapijas veidiem, turpināt tās plašāku izplatību un iepazīstināt ar jaunākajām tehnoloģijām. Konferences rīkotājs ir Reinkarnacionikas Universitāte. Māris Drešmanis universitātes vadītājs, kam aiz muguras ir  jau vairāk kā 1000 individuālo konsultāciju, ar kuru palīdzību cilvēki ir varējuši atcerēties notikumus ne tikai iepriekšējās dzīvēs, bet arī laikā starp dzīvēm kā bez-ķermeņu būtnes. 

Māris nolasīs īsu lekciju ciklu "Manas Nelabās iemiesošanās, Lidojumu objektīvā izvērtēšana", kuru galvenie jautājumi būs:  "Bailes no nāves vai fiziskajām ciešanām - ko darīt?"; "Ja esi ieraudzījis negatīvu iemiesošanos - kā rīkoties?";  "Garīgie skolotāji - Kas tie tādi?";  un citi... 

Konferences dalībnieki kā DĀVANĀ saņems papildus EKSKLUZĪVAS intervijas ar: - Marku Komisārovu, kurš ir īpašās metodes "Informācijas uztveres centra aktivizācijas metodika cilvēka smadzenēs"  autors,  - Igoru  Matjuginu - tēlainās atmiņas attīstīšanas Eidetikas skolas dibinātāju,  - Transformācijas treneri Aļonu Starovoitovu mācību centra "Kļuči masterstva" (Meistarības atslēgas) vadītāju, kura uzstāsies ar ziņojumu, viņai ir īpašas spējas iedvesmot klausītājus uz darbībām izmantojot visas savas zināšanas, iekšējos resursus un spējas, līdzsvarotai attīstībai - ne tikai garīgajā, bet arī biznesa jomā. 

Reģistrēties šeit: http://2013.reinkarnacija.ru/ Konference "Reinkarnācija 2013" pulcēs šīs jomas speciālistus, kuru ieguvums būs arī kop-sadarbība un dalīšanās savā personīgajā pieredzē. Līdz šim ar šiem speciālistiem bija iespējams satikties tikai individuāli, bet 2013. gadā viņi pirmo reizi tiksies vienā tiešsaistes vietnē http://2013.reinkarnacija.ru/ un izklāstīs savus ziņojumus konferences dalībniekiem.  Pasākuma ietvaros treneriem un psihologiem iesācējiem būs iespēja iepazīties ar reinkarnācijas terapijas profesionāļiem, padziļināt savas teorētiskās zināšanas un paaugstināt kvalifikāciju.  Ieguvums no Tiešsaistes konferences ir tāds, ka vienlaicīgi varēs piedalīties krievu valodu saprotoši ļaužu tūkstoši no visām pasaules malām.

Pateicoties interneta tehnoloģijām, jūs tiešraidē varēsiet vērot konferences gaitu.   Tiem, kas 22. maijā nevarēs noskatīties konferences tiešraidi, ieraksts būs pieejams jums izdevīgā laikā. 

 

Diskusijai: Vai tici reinkarnācijai???

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
leldina 19. maijs 2013 12:36

Es ari tam ticu.Inkarnacijai un reinkarnacijai.Viss ir saistits.Un tadai lietai kaa karma,jo taa iet roku rokaa ar reinkarnaciju.

emmanuelle 17. maijs 2013 18:05

Ticu!Ticu arii channeling!Interesanti,ka nekad agraak nekam taadam neesmu ticeejusi!
Man laikam taapeec nav bailes no naaves,jo es savu naakoso dziivi esmu jau iedomaajusies!Neatceros ,kaa tas tiesi saakaas,bet atceros vienu,ka saaku teikt saviem koleegiem darbaa-naakosaa dziivee buusu maaksliniece un dziivosu Francijaa.Vienmeer saku vienu uz to pasu!Atceros,ka tad ,kad teicu to pirmo reizi,pati veel negleznoju.Kaads iemineejaaas-saac gleznot jau sajaa dziivee .Pameeginaaju -izraadiijaas viens no maniem miilaakajiem hobijiem! :)