Pilsētas i-dille

hiperkeri
hiperkeri 27. marts 2012 09:46
726

Pagājis kāds laiciņš, kopš esmu ielidojusi atpakaļ Rīgā,esmu nobāzējusies savā dzīvoklītī Rīgas centrā,vēl arvien braukājos ciemos pie sava Īstā un Vienīgā (tiesa,protams,pēc atbraukšanas dzīvojos tikai pa Jelgavu,bet nospriedu,ka jābrauc vien mājās,jo man sāka tracināt,ka visas manas mantas ir sadalītas uz pusēm un nevaru vilkt visu,kas ienāk prātā,jo kādas drēbes vēl stāv te-Rīgā-saprotu,muļķīgs iemesls,bet tāpēc jau traci necelšu),tagad vēl esmu aizņemta kā tāds suns,jo-ak,koncerti un koncerti-arī šonedēļ! Un tās ieskaites augstskolā. Ghrrrr! Nav jau tā,ka man nepatiktu,bet katrai medaļai ir sava otra puse-man tas ir laika trūkums.

Kamēr biju Anglijā,bija daudz laika domāt,pārdomāt,kas ir tas,ko vēlos un kā to vēlos. Ģimenei radās pavisam cita vērtība-beidzot,kad esmu atpakaļ,varu pabalstīt savu mammīti(vismaz,uz kādu laiciņu.Tagad meklēju darbu.Domāju,ka ar tik iespaidīgiem ierakstiem CV man tagad meklējumiem vajadzētu būt vienkāršākiem.Varbūt jums nepieciešama privātskolotāja??:Djā,jā,reklāmas..),eju ciemos pie savām draudzenēm(ja tas ir iespējams.ha.),brāļa ģimenes-vienvārdsakot,cenšos tikt prom no savas līdzšinējās sociofoba čaulas(jā,dažas dienas patiešām ir bijušas,kad man principā riebjas cilvēki..) un sākt dzīvot,kā pieklājas.vismaz,kā savā galvā to uztveru.

Arī mīlestība ir citā stadijā-jūtu,ka nobriedušāka,mazliet pacietīgāka,bet,vēl arvien-ar šampanieša burbulīšiem:)

Pati cenšos atsākt sportot,bet vienmēr ir jau visādi bet-sporta tērps kaut kur pazudis-nu pilnīgi ārprāts. Man pirms tam nav bijis nekad šādu problēmu- gribasspēka zudums vai aizbildinājumu gūzma-ai,slinkums arī pie reizes..Bet gribas būt labākā formā.Nu tad jārīkojas,vai ne? Mājās,kaut pidžammā,bet jādara:) No Anglijas atvedu sev pilašu gumijas,vēl jo vairāk-Jādara!!!

Pa starpai vēl baudu Rīgas skatus(ai,Rīga,mana Rīga..),izbaudu Jelgavas pavasari,elpoju mežu un jūtu dzīvus cilvēkus. Kas par luksu!

Mīlīši,nesprūstiet rutīnā,pamēģiniet skatīt visu citām acīm.Un tad novērtējiet!:)

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
marimiki 27. marts 2012 22:54

Man tiešām ļoti interesē, kuros resursos šī bilde bija atrodama ;)

smukaa 27. marts 2012 19:31

(F) skaistule (Y)

hiperkeri 27. marts 2012 19:00

jā,tiešām,ļoti,ļoti skaista:)

sandrulish 27. marts 2012 16:29

Tā esi Tu bildītē? ;)
Ļoti skaista! (F)

marimiki 27. marts 2012 11:36

man gan nav darba kompī tāda bilde no priekšas :)

hiperkeri 27. marts 2012 11:12

jā,es diemžēl nevalkāju beretes:D men galvas forma visu sabojā:D:D

kintijasieviesuklubslv 27. marts 2012 10:50

droši vien līdziniece :D tie ir ārzemju resursi

marimiki 27. marts 2012 10:49

bet kur? man šķiet, ka tā ir mana radiniece.. identiska..

kintijasieviesuklubslv 27. marts 2012 10:36

to redakcija piemeklēja :)

kimbra 27. marts 2012 10:35

Es arī esmu atsākusi skriešanas sezonu- kopš pagājušās 3dienas skriets 3 x pa 40-45 min. Sajūtas fantastiskas!! Ceru, ka drīzumā atkal jau būšu gatava skriet apm. 1h, kā tas bija rudenī, pagājušo sezonu noslēdzot.
Tikai esmu pārvākusies un jaunās mājvietas rajonā vēl neesmu atradusi sev labu skrienammaršrutu. Tad nu skrienu, kur acis rāda un kur izdevīgāk izvairīties no satiksmes un luksaforiem:)

marimiki 27. marts 2012 10:22

Tā bilde.. kur Tu dabūji to bildi rakstiņam?

kintijasieviesuklubslv 27. marts 2012 10:07

paldies par tik iedvesmojošo blogu! Vakar uztaisīju savu pirmo pavasara skrējienu svaigā gaisā un pamanīju - pa šo gadu, kuru iepauzēju skriešanā, tik daudz kas ir izmainījies! es arī uz savu dzīvi, notikumiem, emocijām un apstākļiem apskatījos pavisam citām acīm :)

sandrulish 27. marts 2012 09:58

Man līdzīgas sajūtas kā tev! Paldies, ka padalījies. Rutīna jau kādu laiku pagaisusi, jo esmu iesaistījusies daudz un dažādās aktivitātēs, citreiz vakarā iekrītu gultā bez spēka kājas nevar pavilkt, bet diena bijusi piepildīta dažādiem notikumiem... :)