Pavedinātāja?

hiperkeri
hiperkeri 30. jūnijs 2011 15:52
672

sveikas,meitenes:)

gribēju padalīties par vēl svaigiem notikumiem,kas principā ļoti labi iet roku rokā ar jauno blogu konkursu par flirta paņēmieniem:)

lieta tāda,ka pirms dažām dienām tiku burtiski izsviesta no valsts un iemesta pavisam jaunā kolektīvā mūsu braļukas zemē Lietuvā uz vienu pasākumu,kurš ilga 2 dienas.soo-arī nakts..

 

lieki piebilst,ka man ir stabilas,pilnasinīgas attiecības un jaunu sakaru dēļ es tur pavisam noteikti nebraucu.

 

taču sanāca galīgi ne tā,kā būtu jābūt.

 

precīzākai situācijas-starptautiskie studentu svētki,mani uzaicināja uz latvijas orķestri,kurš jau iepriekšējā dienā bija ieradies Viļņā,man pakaļ brauca menedžere ar mašīnu,jo viena flautise no viņu pašu meitenēm bija īstajos vārdos runājot `uzlikusi mīksto` .konkrēti.

 

man nebija nekādu problēmu ar svešo materiālu ne mēģinājumos,ne koncertos,pat ne gājienā,bet tās ir profesionālās lietiņas,kuras šoreiz jūs laikam garlaikos,tāpēc-pie lietas.

 

saprotams,ka viss orķestris,līdz ko es biju piekritusi ,līdz ar manu ierašanos jau bija informēts,ka būs jauns kadrs,tātad-jauna gaļa orķestrim..jā jā-daudz džeku-gan ņemami,gan galīgi-ne ne..

 

protams,jau pirmajā brīdī,kad ierados,JAU sākās...2 puiši visu to laiku,kamēr biju ar orķestri,ņēmās mani `kantēt`..ņemot vērā to,ka esmu pašpietiekama,es,protams,arī viņus konkrēti -`atšuvu`.

 

ziniet,meitenes,viņiem laikam vislielākais afrodiziaks ir tas moments,ka viņi nevar dabūt to,ko viņi grib-laikam arī ar to pietiek,lai viņiem rastos lielā interese par meiteni-ja viņa ir kopta,ar savu attieksmi pret dzīvi-un  viņa nav `viegli cērtama`,tad basta-džeks ir tavs(kaut tas arī nav vajadzīgs:D:D)

 

rezultātā,diemžēl,viens no viņiem man pārbraucienos ar autobusu(tādi bija bieži) man bija nosēdināts klāt..kaislīgs smēķētājs..

 

kādā pēcākā sarunā ar tiem abiem(kad viņi burtiski mani vienā pīppauzes pieturā starp pārbraucieniem  bija izvilkuši no autobusa,lai `paelpotu svaigu gaisu`,lai paši smēķētu),kad es viņiem tiešā tekstā pateicu,ka visus smēķētājus gribētos vienkārši nošaut,jo šī piedzīvojuma laikā esmu saelpojusies viņu piepīpēto gaisu jau gadiem uz priekšu,un aizgāju atpakaļ uz autobusu-mans blakussēdētājs tā arī vairāk tāds appīpējies nenāca man blakus sēdēt..nu,vai nav skaista šī dresēšana??

 

lielkoncerta laikā man acis piemiegt un flirtīgi parunāties atnāca vēl 2 citu kolektīvu dejotāji,tā kā laikam man vienkārši tāda seksīga aura apkārt:D:D:D

 

mans paņēmiens,kā flirtēt-neflirtēt:D:Dun visi vīrieši būs pie kājām:D

 

vai nav pikanti?:D

 

Pikantais blogu konkurss: dalāmies pārbaudītos pavedināšanas likumos!

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
kalliope 30. jūnijs 2011 20:11

eh.. karstasinīgie lietuvieši.. :D

rasas 30. jūnijs 2011 19:45

...arī gulēt ejot? :D

30. jūnijs 2011 19:36

Tavas naaviigaas acis :D Tad varbuut veerts padomaat, par saulessbrillju lietoshanu? :D

rasas 30. jūnijs 2011 19:34

(devil) tobiš, es runāju par sevi un savu nāvējošo acu skatienu - neviens nespēj pretoties tam pretī un uzrunāt :D

30. jūnijs 2011 19:28

viss veel priekshaa, nav jau kur steigties :)

rasas 30. jūnijs 2011 19:19

o, mīļā, tad Tu nezini, ko nozīmē neflirtēt :D