Patīkami, vai ne?

Aggie
Aggie 19. septembris 2010 00:00
653

Vakar ierodoties darbā, mani sagaidīja patīkams pārsteigums.

 

Konfekšu kārba. Neviens tā arī neatzinās, no kā. Tā kā kolēğīte uz 10 dienām ir aizbraukusi, darba sanāk daudz un ir pārgurums. Rezultātā arī nedomāju, no kā. Darba dienas beigās paņēmu konfekšu kārbu un pa ceļam uz mājām nopirku ruby porto vīnu.

 

Vakara sarunā meitenes ieteica padomāt, varbūt ka kādam esmu palīdzējusi. Tad arī padomāju. Es tak palīdzēju draudzenei ar pārvākšanos. Un kopš tās dienas, kad kopīgi vēl noskatījāmies filmu, es viņu nebiju redzējusi. Nu lūk, es viņai vakar piezvanīju un sarunājām satikties.

 

Šodien mēs satikāmies Mocha Beans kafejnīcā. Es pasūtīju karsto šokolādi, bet viņa latte. Nu un kūciņas ar. (Tā ka atkal var aizmirst par veselīga dzīvesveida konkursu).

 

Kad jaukais puisis mums atnesa pasūtījumu, mūsu dzērienus rotāja šis...

 

Patīkami, vai ne? 

 

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
Aggie 19. septembris 2010 16:10

...meitenes, interesantākais bija tas, ka dzerot šie zīmejumi nepazuda, vismaz ne manējais, kad beidzu dzert, krūzes apakšā atradās...

agodanzy 19. septembris 2010 12:36

jaa pirmoreizi kko taadu jauku redzu :D

rozhuks 19. septembris 2010 11:45

Man patīk,bet labāk tas pēdējais zīmējumiņš=))))
Man ar būtu žēl dzert!

Rebeka 19. septembris 2010 10:38

Man arī būtu žēl dzert!! :)

19. septembris 2010 10:24

āāā, tik smuki. man būtu žēl dzert, tā izjaucot to smukumu