Pastaiga Mazsalacas Skaņākalna dabas takā

Autors: pece, 2010. gada 27. septembris, 09:28:42
Pastaiga Mazsalacas Skaņākalna dabas takā

Šoreiz gribējās izbaudīt mazliet no rudens krāsainības un ļauties siltajam laikam, tā nu sestdien nolēmām doties izbraukumā uz Mazsalacu.

 

 

Pa ceļam piestājām Mazajā Ansī, bijām nolēmuši tur ieturēt pusdienas – forša vieta, un mazajiem ir ko darīt, tomēr kaut kā neapdomīgi nesākām ar pusdienu pasūtīšanu, tāpēc beigu beigās nolēmām pusdienot tomēr citur, jo šeit siltais ēdiens jāgaida minūtes 30-45.

 

 

Aizbraucām līdz Mazsalacai, iegājām Tūrisma informācijas centrā, kas vienlaikus ir arī novada muzejs, kurā izstādītas novadnieka kokgriezēja Valtera Hirtes koka figūriņas, kas ataino gan dažādus labi zināmus personāžus, gan velniņus, gan sadzīves ainiņas.

 

 

Papusdienojām kafejnīcā Mikus Mazsalacā. Tiešām rekomendēju – garšīgi ēdieni, par saprātīgām cenām un ļoti lielām porcijām. Ar mazo mums pietika pusporcija otrā uz abiem, bet mīļotais vīrietis, kurš nekad nesūdzas par apetītes trūkumu, tā ar nespēja tikt galā ar pilno porciju.

 

 

Tālāk devāmies uz Skaņā kalna dabas parku, kur kārtīgi izstaigājāmies un baudījām rudeni. Mūsu piedzīvojumus varat skatīt tālāk!

 

{fotoblog:453}

 

 

Ja nu nolemjat doteis pa līdzīgām takām, tad vairāk informācijas:

Mazais Ansis http://www.mazais-ansis.lv/lat/home.html

Valtera Hirtes koka skulptūras http://www.ailab.lv/hirte/

Skaņā kalna dabas parks http://mazsalaca.webs.com/skanakalnaparks.htm