Paša iedomu tēls vai lokālais "seksa gigants"?

Kerstyna
Kerstyna 12. decembris 2013 17:42
1767

Noklausīties citu sarunas nav smuki..... Bet, ja saruna notiek skaļi un pa visu autobusu.... grūti nedzirdēt.

 Nu tā -  vienā jaukā rītā iekāpju es busā, cilvēku pārāk daudz nav, pašā aizmugurē tieši pa vidu izgāzies viens  pajauns vīrišķis, kājas līdz pusautobusam izstiepis.... Nekas jau, lai kaut guļ ejā, ja viņam tā ir ērtāk... 

 Iekārtojos es arī, garš ceļš vēl priekšā, domāju - pasnaudīšu... Kā tad! Sagribēju gan pasnaust :D  Zvana telefons, tā labi skaļi, kaut kāds "Viagra" vai tamlīdzīgs meldiņš... Puisis  sāk sarunu.  Skaļi un pārliecinoši... nedzirdēt nav iespējams.... sarunājas  , laikam ar kādu citu "korišu"  Un tad  viņš kā starp citu  paziņo, ka dzīvojot ar  četrām!! meitenēm, kuras  dzīvo katra savā pilsētā un viena par otru NEKO nezin... sarunas biedrs laikam kaut ko apšaubīja, jo sekoja paskaidrojums - nu padzīvoju pie vienas, tad saku, ka darba dēļ jābrauc, tad pie otras ... nu reizēm jau viņas man pamainās, bet vispār tā forši. Sarunu biedrs joprojām laikam skeptisks, jo nu puisis sāk uzskaitīt visus labumus no šitādas dzīves - dažādība gultā, dažādība ēdienā, izmazgātas drēbes vienmēr utt.   Tad laikam bija neērtais jautājums par bērniem,  uz ko šamējais atbildēja  vienkārši satriecoši - ja nu kādai arī kāds ir -  tad tās ir viņas problēmas.....

Pusceļā viņš izkāpa... varbūt devās pie meitenes Nr.4.  vai Nr.2.  Skumji...  Nu varbūt, par tām 4 pārspīlēja, bet 2 ir pilnīgi iespējamas. Tāds vīrišķis vēsi spēlējas ar meiteņu dzīvēm, liek  ticēt, ka viss būs, ka viss notiks tā kā viņa vēlēsies, bet tikai  - tas būs kaut kad tad.....  Nu tad, kad būs nopelnījis pietiekami naudas, bet līdz tam  vēl uzprasīs, lai meitene aizdod kādu latu... par ko nopirkt biļeti līdz nākamajai..

 Tas būtu lieliski, ja šajā autobusā būtu bijis arī kāds, kurš labi pazīst  gan šo "vietējas nozīmes sultānu" un arī kādu no viņa harēma.... 

Man ir tikai viens jautājums  - viņš tā domā visu dzīvi spurgt no vienas pie otras, trešās un ceturtās? Nu tā, protams, ir viņa darīšana, bet es  iedomājos par tām meitenēm, par iespējamiem bērniem, kuri paliks par situācijas ķīlniekiem, par mūžam nepabeigtām attiecībām, par cerībām, kas nepiepildās... Jo varbūt kāda no viņām patiesi šo "sultāniņu" mīl....

/attēls no neta dzīlēm/

 

"Beztēmas blogu konkurss", piedalies arī tu!

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
balletboy 14. decembris 2013 18:26

tas ir pilnīgs "beztēmas blogu konkursam" atbilstošs materiāls. tā nenotiek.

pece 13. decembris 2013 10:34

Pilnīgi ticu šai situācijia. Reiz nācās dzīvē redzēt, ka viens vīrišķis teicās ik dienu ejot uz darbu un strādājot virsstundas. No rīta sieviņa šim brokastis servēja un mājās ar karbonādēm gaidīja, jo nabags piekusis un nostrādājies būs (pa dienu sieviņa, protams, strādāja algotu darbu) vēl jo vairāk vīriņš sūkstījās par laikā neizmaksātu algu un samazinājumiem algai, sievina nabaga radījumu uzturēja no saviem ienākumiem, ja pietrūkās vīriņam naudiņas, iedeva no savējās - mīļš taču.

Tikmēr vīriņš izrādījās no darba aizgājis, jo strādāt tak ir grūt'. Un pa dienu dzīvojās pie mīļākās (pārs māj's tālāk uz tās pašas ielas). Tikmēr dzīvoja šitā, kamēr mīļākā palika stāvoklī.

Mīļākā kļuva uzstājīgāka. Vīrišķis solījās no sieviņas šķirties, lai tak paciešās vēl mazliet. Sieviņa beidzot uzzināja par Vīriņa izgājieniem un svēti ticēja, ka tas ir bijis mazs kājeljes paslīdējiens, jo vīriņš solījās mīļāko ratā triekt.

No uzzināšanas brīža, līdz brīdim, kad sieviņa vīriņu pasūtīja, jūs neticēsiet, bet pagāja gadi 3-4. Pa to laiku gan vīrišķītis izrādījās arī mīlākajai nevajadzīgs, jo uzturēt vēl vīrišķi, lai arī vaislīgu, auglīgu un seksīgu nebija viņas plānos.

.....