Pārmaiņas jāsāk ar sevi.

Inta
Inta 27. februāris 2019 10:26
693
Jums jāpaņem skaistu rakstāmrīku un jums patīkama kladīte, jo būs jāraksta un jāpapildina jūsu ieraksti.
1.Uzrakstiet dažas savas dzīves pozīcijas, kuras gribat apskatīt. Uzrakstiet to nosaukumu. 2. Novērtējiet tās ar atzīmi no 1 līdz 10.
3. Uzrakstiet atzīmi, kura jūs apmierinātu dotajā pozīcijā. 4. Uzrakstiet laika periodu, kurā jūs labosiet savu atzīmi. Un te pats galvenais ir sarakstīt soļus, kurus jums ir jāveic, lai veicinātu atzīmes labošanos.
Un pēc noteiktā laika perioda atkal sēžaties klāt saviem pierakstiem un pārskatiet tos, kā arī piefiksējiet savas atzīmes un rezultātus.
Bildēs ir piemēri no manas pierakstu klades, kā tas varētu izskatīties. Esmu izmēģinājusi dažādus veidus kā efektīvi uzlabot savu dzīvi, bet nonākusi atpakaļ pie šī. Bet pats galvenais ir saprast sevi.
Ik pa laikam pārskatot savus pierakstus, es sapratu: Neko nedarot, nekas arī nemainās. P.S. Šādi izskatījās pārsteigums draudzenei tāpat vien bez iemesla.
Dariet, mainiet un pilnveidojaties. Esiet savas dzīves režisors nevis skatītājs.

Ar katru dienu tuvāk un tuvāk ir pavasaris. Pavasaris ir lielo pārmaiņu laiks dabā. Un arī katram no mums ik pa laikam ir nepieciešamas pārmaiņas. Bet dažreiz mēs esam tik noguruši, ka nevaram saņemties pat nelielām izmaiņām savā dzīvē lai gan zinam, ka tas ir nepieciešams.
Vai esi pamanījusi, ka vienu brīdi tev ir tāds spēks un tu uzsāc vienu darbu, otru trešais jau ir padomā un tad liekas nu lūk tūlīt viss notiks un dzīve mainīsies. Un tad pēkšņi spēki izsīkst un viss, tev gribas tikai mieru. Kā tad tikt tam pāri?

Atļaušos izklāstīt savas domas un pieredzi. Mūsdienās ir tik daudz informācijas par to kā mainīt savu dzīvi, kā sasniegt augstus rezultātus.  Manuprāt ir ļoti svarīgi saprast, kas tieši tev ir svarīgi. Nevis dzīties pēc kopējiem standartiem, bet ieklausīties sevī. Jo vienu un to pašu situāciju katrs no mums uztver savādāk. Un tas, kas vienam būs ideāli otram, liksies galējība. Kas vienam būs pašsaprotami otram nepieņemami. Un, tāpēc lasot visa veida informāciju, jāprot to filtrēt un pielietot sev pieņemamā veidā.  Es vēlos padalīties ar metodi kura man personīgi ļoti palīdz.

Blogo Sieviešu Klubā un laimē burvīgu Dove kosmētikas komplektu!


Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
Missdzesa 7. marts 2019 11:46

iedvesmoji :)(inlove)