Par to skrienošo laiku

hiperkeri
hiperkeri 7. marts 2012 10:55
612

Jāsāk reabilitēties un Jūs iedvesmot jauniem labiem sākumiem. Vismaz viss tas laiks,ko esmu bijusi Latvijā,man ir bijis ļoti pozitīvs!

Varu pateikt,ka,kamēr manis te nav bijis,esmu uzzinājusi,ka maniem mīļajiem un dārgajiem arī visvisādi labi notikumi jau sadarīti-kurš tiesības nolicis,kurš aizgājis no darba(un jau ticis pie jauna)..kā arī-jā jā jā!!! Mans supervīrietis (nu tak esmu es monogāma vēl arvien:) ) arī pie Jums ir paciemojies,lai uzzinātu steika recepti.Ha! Man tomēr viņu izdevās ieinteresēt ar šo jauko vietiņu visā tajā haosā,ko saucam par internetu.

Esmu uzsākusi tortīšu taisīšanu-kā tiktu pie tortes veidnes,tā nestāv tukša nu nemaz.

Ak,jā,un vēl-visa Latvijas virtuves jaukumu apgūšana(un atgūšana). Izskatās,ka šo mēnesi,intensīvi ēdot visus šos labumu,ceru tikt pie pievienotās vērtības(HA!)

Laikam būs arī jāiekļauj jauns sākums iekš sporta zāles,jo jūtos arī makten aktīva:)

VIspār,ar to laiku jau ir,kā ir (pazīstat šo situāciju?:) ),bet pagaidām izskatās,jo vairāk uzņemos,jo vairāk varu padarīt. Jāpaspēj sagatavot nu jau programma 2 koncertiem,jāmēģina pierakstīties pie ārstiem(ak,kad tas vēl būs),savest sevi totālā kārtībā. Ir vēl vēlme par frizieri,bet ,tā kā man vēl ir bailes no šitiem,tad būs jāatstumj šī ideja vēlākam laikam:D

Ak,pavasari,pavasaru.Tu manu galvu pavisam VIELGU dari!!!

Jūtat? Pavasars jau pavisam tuvu!

(Tas gan ir jocīgi,jo esmu atbraukusi uz LV no teju-vasaras:D +15 grādi,saulītes,silts.. ehh. To sajūtu laikam būšu atvedusi sev līdzi,jo šeit nemaz neuztraucos par sniega čupām:) )

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
hiperkeri 7. marts 2012 17:45

čau,čau!!!!!!:):):)

Ivetta 7. marts 2012 17:37

Sveicieni Hiperītim! :)

kintijasieviesuklubslv 7. marts 2012 13:50

lasot pilnīgi jūtu, cik iedvesmota esi ;) prieks! Lai izdodas īstenot visu iecerēto!