Par to, kas ir, var būt un būs. Par mūsu sapņiem

nosiguldas
nosiguldas 23. septembris 2011 10:50
483

Šoreiz par mūsu mērķiem un sapņiem un, protams, mazdūšību. Lasot daudzos rakstus, Man ļoti patīk priecāties līdz blogotāju sapņiem, tad arī es atceros savus. Bieži skan, daru darbu, kas man nepatīk, dzīvoju citiem, sev nav laika. Es nekad neesmu darījusi to, ko vēlējos.........

 

 

Es noteikti neesmu izņēmums, tā kā man ir tas gods būt vienai no Sieviešu Kluba senjorēm, pildot anketas, vienmēr nācās aizdomāties, ko esmu guvusi no šīs savienības. Tagad varu teikt,  tā ir pārliecība par saviem spēkiem, pašnovērtējums un velme no domām pāriet uz darbiem.

 

Pirmais solis bija Kustību terapija, nekad taču nav laika, izrādījās, ka laiku var sakārtot, pasaules apvērsums nenotiek pa stundu, kuru veltu sev.

 

Otrais solis, mana apņemšanās sevi kaut nedaudz mīlēt, es turpinu iesākto vingrošanu un norīvēšanos no rītiem.

 

Trešais, esmu dejotāja, tautiskās dejas priekš manis vienmēr ir bijis, kas īpašs. Beidzot saņēmos un pēc 20 gadu starplaika, šodien dodos uz pirmo mēģinājumu. Protams, varbūt nevarēšu, bet ja nepamēģināšu visu laiku sevi mocīšu un nožēlošu.

 

Ceturtais ir kāds jauns projekts, ko atstāšu kā mazu noslēpumu, bet par kuru drīz Jūs uzzināsiet. Te gan man būs vajadzība Sieviešu Kluba meitenu palīdzība un atbalsts, viņas arĪi būs pirmās manas stingrās vērtētājas.

 

Nu Lūk,, ja labi gribam varam, un īstenībā darīt to kas patīk ir patiesi labi, ir tikai jāsaņemas, jāceļas un jāiest, jānotic sev. Es ļoti ceru, ka iedvesmošu vēl kādu lasītāju, īpaši gribētos, lai mūsu mazā pavārīte notic sev un dodas uz konkursu, jo viņai ir talants un patika, tas nozīmē, ka varbūt pēc gadiem mēs visas satiksimies viņas kafeinīcā. Tikai viņa ir ļoti bailīga un netic saviem spēkiem. Palīdzēsim viņai ar uzmundrinājumu, kas vēl,  ja ne viņa ir pelnījusi to dāvanu karti 500 latu vērtībā. TASCHINKA, TAS IR VĒLĒJUMS TEV.


LAI MUMS VISS IZDODAS!

 

 

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
taschinka 23. septembris 2011 19:18

Esmu no diezganklusajām un kautrīgajām,nekad nav paticis būt uzmanības centrā,tad sarkstu un bālēju :D
Liels paldies par jūsu vēlējumiem un ticību man,bet man patīk vairāk būt vērotājos :)

nosiguldas 23. septembris 2011 13:19

viņa tikai nevar saņemties :)

sandijasieviesuklubs 23. septembris 2011 10:53

Jauki, ka esi iedvesmota šoruden!

Un par Tschinku - viņa mierīgi varētu atvērt kādu mājas virtuvi - domāju, ka klientu un ēdāju būtu daudz!!!